| Uw prijs excl. btw per Stuk € 105,19 € 84,15 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | BF0132 |
| EAN | 8785267944343 |
| OEM nr. | 2611085005 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 207,57 € 166,05 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | BF0128 |
| EAN | 8785267944336 |
| OEM nr. | 2611085003 |
PVC-U bronfilterbuis 110 x 3,4 mm, uit cremé PipeLife buis 0,8 MPA, L = 5 mtr, met cylindrische lijmmof mof, perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd
PVC-U bronfilterbuis 110 x 3,4 mm, uit cremé PipeLife buis 0,8 MPA, L = 5 mtr, met cylindrische lijmmof mof, perforatie 0,3 mm, volledig geperforeerd
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| BF0132 | BF 110 x 3.4 mm 0,8 MPA L=5m LM 0.5mm V | 2611085005 | € 105,19 | 20,00 % | € 84,15 | |
| BF0128 | BF 110 x 3.4 mm 0,8 MPA L=5m LM 0.3mm V | 2611085003 | € 207,57 | 20,00 % | € 166,05 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 110 x 3,4 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 0,8 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,3 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 110 x 3,4 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 0,8 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,3 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 110 x 3,4 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 0,8 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |