| Uw prijs excl. btw per Rol € 15,34 € 12,27 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03430072 |
PVC Vloermarkering Tape, Geel/Zwart, B = 50 mm, D = 0,15 mm, rollengte 33 mtr.
Vloermarkeringstape vopor het markeren van objecten en vloeren.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03430072 | Vloermarkeringtape, Geel/Zwart | € 15,34 | 20,00 % | € 12,27 |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0,141 kg |
| HS code | 39173900 |
| Kleur | Geel/Zwart |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | B = 50 mm |
| Materiaal | PVC met kleefstof |
| Merk | Berkleba |
| OEM nr. | 2073GZ5033 |
| Prijs eenheid per | Rol |
| Productsoort | Vloermarkeringstape |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Geel/Zwart |
| Uitvoering | Rollengte 33 mtr. |
| Verpakking eenheid | Rol |
| Wanddikte | 0.15 mm |
| Zoekwoorden | PVC Isolatie Tape, Elektro tape, Vulkaniserend Tape, Klittenband |
| Toepassing | Voor het markeren, beveiligen of afbakenen van objecten en vloeren. |
| toon meertoon minder | |