| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,61 € 0,46 24,99 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03710065 |
| EAN | 8785287828586 |
| OEM nr. | 2220.0160 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,63 € 0,47 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03710066 |
| EAN | 8785287828593 |
| OEM nr. | 2220.0200 |
PLP PP Leiding Steunhaak met waterstop, type 2220, 16 mm, L = 16 cm, met snelsluit karabijn haaksysteem
Toebehoren voor PA PP en ABS Barbed/Insteekfittingen Universele Kunststof hulpfittingen voor het monteren Barbed/Insteek lage druk fittingen voor montage in LDPE PN4 Beregening, Irrigatie & Fertigatie en Druppel buizen/slangen. Stadex levert een breed en diep assortiment hulpfittingen voor het af-monteren van uw leidingsysteem.
Assortiment 01-2025
PLP PP Leiding Steunhaak met waterstop, type 2220, 20 mm, L = 16 cm, met snelsluit karabijn haaksysteem
Toebehoren voor PA PP en ABS Barbed/Insteekfittingen Universele Kunststof hulpfittingen voor het monteren Barbed/Insteek lage druk fittingen voor montage in LDPE PN4 Beregening, Irrigatie & Fertigatie en Druppel buizen/slangen. Stadex levert een breed en diep assortiment hulpfittingen voor het af-monteren van uw leidingsysteem.
Assortiment 01-2025
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03710065 | PP Steunhaak voor LDPE buis 16 mm | 2220.0160 | € 0,61 | 24,99 % | € 0,46 | |
| 03710066 | PP Steunhaak voor LDPE buis 20 mm | 2220.0200 | € 0,63 | 25,00 % | € 0,47 |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Ophanghaak |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Uitvoering | Spandraad bevestiging |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Slangklem voor PE buis, Afsluitring voor PE buis, Ophanghaak voo |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Ophanghaak |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Uitvoering | Spandraad bevestiging |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Slangklem voor PE buis, Afsluitring voor PE buis, Ophanghaak voo |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Ophanghaak |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Uitvoering | Spandraad bevestiging |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Slangklem voor PE buis, Afsluitring voor PE buis, Ophanghaak voo |
| toon meertoon minder | |