| Uw prijs excl. btw per Stuk € 7,60 € 6,46 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02059270 |
| EAN | 8785267912991 |
| OEM nr. | 003260 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 7,60 € 6,46 15,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 02059271 |
| EAN | 8785267913004 |
| OEM nr. | 003264 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 7,60 € 6,46 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02059272 |
| EAN | 8785267913011 |
| OEM nr. | 003250 |
VYR-3250 Delrin rotor rondsproeier sproeihoek 10°, 1/2" bu.dr. incl. 1 plastic nozzle
VYR-3250 Rotor 360° rondsproeiers (Wind Fighter)
vervaardigd uit Delrin slagvast kunststof, leverbaar in 3 uitvoeringen met sproeihoek 10°, 14° en 15°.[/br]
De sproeiers zijn specifiek voor situaties waar weinig water wordt gevraagd bij een lage druk en langere sproeistraal / Radius.[/br]
De sproeier kan worden uitgevoerd met deflectorkap om een 180° sproeihoek te realiseren.[/br]
De sproeiers zijn toepasbaar als beregening sproeier voor groenten, fruit, bomen / struiken, dak- wandkoeling en stofbestrijding.[/br]
Naar wens kunnen de sproeiers worden uitgevoerd met andere diameters kunststof nozzles.[/br]
VYR-3250 Delrin rotor rondsproeier sproeihoek 14°, 1/2" bu.dr. incl. 1 plastic nozzle
VYR-3250 Rotor 360° rondsproeiers (Wind Fighter)
vervaardigd uit Delrin slagvast kunststof, leverbaar in 3 uitvoeringen met sproeihoek 10°, 14° en 15°.[/br]
De sproeiers zijn specifiek voor situaties waar weinig water wordt gevraagd bij een lage druk en langere sproeistraal / Radius.[/br]
De sproeier kan worden uitgevoerd met deflectorkap om een 180° sproeihoek te realiseren.[/br]
De sproeiers zijn toepasbaar als beregening sproeier voor groenten, fruit, bomen / struiken, dak- wandkoeling en stofbestrijding.[/br]
Naar wens kunnen de sproeiers worden uitgevoerd met andere diameters kunststof nozzles.[/br]
VYR-3250 Delrin rotor rondsproeier sproeihoek 25°, 1/2" bu.dr. incl. 1 plastic nozzle
VYR-3250 Rotor 360° rondsproeiers (Wind Fighter)
vervaardigd uit Delrin slagvast kunststof, leverbaar in 3 uitvoeringen met sproeihoek 10°, 14° en 15°.[/br]
De sproeiers zijn specifiek voor situaties waar weinig water wordt gevraagd bij een lage druk en langere sproeistraal / Radius.[/br]
De sproeier kan worden uitgevoerd met deflectorkap om een 180° sproeihoek te realiseren.[/br]
De sproeiers zijn toepasbaar als beregening sproeier voor groenten, fruit, bomen / struiken, dak- wandkoeling en stofbestrijding.[/br]
Naar wens kunnen de sproeiers worden uitgevoerd met andere diameters kunststof nozzles.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Sproeihoek ° nozzle | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 02059270 | Boomteelt | 003260 | 10 | € 7,60 | 15,00 % | € 6,46 | |
| 02059271 | Boomteelt | 003264 | 14 | € 7,60 | 15,00 % | € 6,46 | |
| 02059272 | Boomteelt | 003250 | 25 | € 7,60 | 15,00 % | € 6,46 |
| Aansluiting | 1/2" bu. dr. |
| Bar voordruk H | 4,0 |
| Bar voordruk L | 1,2 |
| Bar voordruk M | 2,5 - 4,0 (compenserend 2,5 - 5,0) |
| Cap. m3 uur H | 0,90 |
| Cap. m3 uur L | 0,35 |
| Capaciteit | 320 - 820 ltr. per uur |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 |
| Drukbereik bar | 1,0 - 4,0 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Kleur | Zwart , Bruin |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" bu.dr. , Boring 1,6 mm |
| Materiaal | Delrin |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | VYR |
| Nozzle diam. boring | 1,6 mm , Keuze: 1,6, 1,8, 1,9, 2,0, 2,4 mm |
| Nozzle kleur | Geel, oranje, groen, blauw, bruin , Oranje |
| Nozzle type L x B mtr. | 8 x 8 / 12 x 12 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Rotorsproeier VYR-3250 , Nozzle |
| Rotatie sproeihoek ° | 360 ° |
| Soort sproeier | Rondgaand |
| Spr. cap. m3 per uur | 0,24 - 1,44 m3 / uur m3 / uur |
| Straalbereik mtr. | R = 8 - 12 mtr. |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | VYR-3250 |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bajonetsluiting , 1 nozzle |
| Volgens norm (en) | CE markering en fabrikant eigen norm |
| Toepassing | Vervanging nozzle voor VYR-3250 Rotorsproeier |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | 1/2" bu. dr. |
| Bar voordruk H | 4,0 |
| Bar voordruk L | 1,2 |
| Bar voordruk M | 2,5 - 4,0 (compenserend 2,5 - 5,0) |
| Cap. m3 uur H | 0,90 |
| Cap. m3 uur L | 0,35 |
| Capaciteit | 320 - 820 ltr. per uur |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 |
| Drukbereik bar | 1,0 - 4,0 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" bu.dr. |
| Materiaal | Delrin |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | VYR |
| Nozzle diam. boring | Keuze: 1,6, 1,8, 1,9, 2,0, 2,4 mm |
| Nozzle kleur | Geel, oranje, groen, blauw, bruin |
| Nozzle type L x B mtr. | 8 x 8 / 12 x 12 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Rotorsproeier VYR-3250 |
| Rotatie sproeihoek ° | 360 ° |
| Soort sproeier | Rondgaand |
| Spr. cap. m3 per uur | 0,24 - 1,44 m3 / uur m3 / uur |
| Straalbereik mtr. | R = 8 - 12 mtr. |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | VYR-3250 |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 1 nozzle |
| Volgens norm (en) | CE markering en fabrikant eigen norm |
| Toepassing | VYR-3250 type "Windfighter", Delrin plastic drukcompenserende rotorsproeiers specifiek voor onderberegening in o.a. boom, planten, groente, fruitteelt en dakoppervlak koeling. |
| Nozzles diameter_en_aantal | 1 |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | 1/2" bu. dr. |
| Bar voordruk H | 4,0 |
| Bar voordruk L | 1,2 |
| Bar voordruk M | 2,5 - 4,0 (compenserend 2,5 - 5,0) |
| Cap. m3 uur H | 0,90 |
| Cap. m3 uur L | 0,35 |
| Capaciteit | 320 - 820 ltr. per uur |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 |
| Drukbereik bar | 1,0 - 4,0 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" bu.dr. |
| Materiaal | Delrin |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | VYR |
| Nozzle diam. boring | Keuze: 1,6, 1,8, 1,9, 2,0, 2,4 mm |
| Nozzle kleur | Geel, oranje, groen, blauw, bruin |
| Nozzle type L x B mtr. | 8 x 8 / 12 x 12 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Rotorsproeier VYR-3250 |
| Rotatie sproeihoek ° | 360 ° |
| Soort sproeier | Rondgaand |
| Spr. cap. m3 per uur | 0,24 - 1,44 m3 / uur m3 / uur |
| Straalbereik mtr. | R = 8 - 12 mtr. |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | VYR-3250 |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 1 nozzle |
| Volgens norm (en) | CE markering en fabrikant eigen norm |
| Toepassing | VYR-3250 type "Windfighter", Delrin plastic drukcompenserende rotorsproeiers specifiek voor onderberegening in o.a. boom, planten, groente, fruitteelt en dakoppervlak koeling. |
| Nozzles diameter_en_aantal | 1 |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | 1/2" bu. dr. |
| Bar voordruk H | 4,0 |
| Bar voordruk L | 1,2 |
| Bar voordruk M | 2,5 - 4,0 (compenserend 2,5 - 5,0) |
| Cap. m3 uur H | 0,90 |
| Cap. m3 uur L | 0,35 |
| Capaciteit | 320 - 820 ltr. per uur |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 |
| Drukbereik bar | 1,0 - 4,0 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" bu.dr. |
| Materiaal | Delrin |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | VYR |
| Nozzle diam. boring | Keuze: 1,6, 1,8, 1,9, 2,0, 2,4 mm |
| Nozzle kleur | Geel, oranje, groen, blauw, bruin |
| Nozzle type L x B mtr. | 8 x 8 / 12 x 12 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Rotorsproeier VYR-3250 |
| Rotatie sproeihoek ° | 360 ° |
| Soort sproeier | Rondgaand |
| Spr. cap. m3 per uur | 0,24 - 1,44 m3 / uur m3 / uur |
| Straalbereik mtr. | R = 8 - 12 mtr. |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | VYR-3250 |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 1 nozzle |
| Volgens norm (en) | CE markering en fabrikant eigen norm |
| Toepassing | VYR-3250 type "Windfighter", Delrin plastic drukcompenserende rotorsproeiers specifiek voor onderberegening in o.a. boom, planten, groente, fruitteelt en dakoppervlak koeling. |
| Nozzles diameter_en_aantal | 1 |
| toon meertoon minder | |