| Uw prijs excl. btw per Stuk € 13,45 € 10,76 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02300958 |
| EAN | 8785287793815 |
| Capaciteit | 136 - 704 ltr. per uur |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Volle grond teelt |
| OEM nr. | MPR302M2F |
| Productcertificaat (en) | Dierkoeling |
| Type / Serie | Senninger MPR302M2F, 2.1 bar |
| Zoekwoorden | DSP2M2F |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 13,45 € 10,76 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02300960 |
| EAN | 8785287793822 |
| Capaciteit | 159 - 804 ltr. per uur |
| OEM nr. | MPR402M2F |
| Type / Serie | Senninger MPR402M2F, 2.8 bar |
Hunter - Senninger type MPR30 kunststof vooringestelde drukregelaar, 1/2" BSP/NPT bu. x bi.dr., cap. min. 136 - max. 704 ltr. uur, max. inl.laatdruk 4.1 bar, max. uitlaatdruk 2.1 bar
Senninger Mini Drukregelaar MPR De Senninger Mini Drukregelaar (MPR) is een economische oplossing om overdruk te verminderen. Dit helpt winddrift en te veel water in de irrigatiezone te verminderen, inclusief veranderende hoogtes en lange zijwaartse runs. Omdat druk invloed heeft op de stroming, vermindert de MPR de stromingsschommelingen zodat elke sprinkler consistent presteert en het ontworpen distributiepatroon levert. De MPR heeft een groter hydraulisch gebied dan de meeste vergelijkbare producten voor debietregeling, waardoor drukregeling over een groter debietbereik mogelijk is. Toepasbaar voor o.a. Senninger Mini-Wobbler, Xcel -Wobbler, Smooth Drive, Impact 20 sproeiers en druppelbevloeiing.
Prijzen 23-07-2025
Hunter - Senninger type MPR40 kunststof vooringestelde drukregelaar, 1/2" BSP/NPT bu. x bi.dr., cap. min. 159 - max. 805 ltr. uur, max. inlaatdruk 5.5 bar, max. uitlaatdruk 2.8 bar
Senninger Mini Drukregelaar MPR De Senninger Mini Drukregelaar (MPR) is een economische oplossing om overdruk te verminderen. Dit helpt winddrift en te veel water in de irrigatiezone te verminderen, inclusief veranderende hoogtes en lange zijwaartse runs. Omdat druk invloed heeft op de stroming, vermindert de MPR de stromingsschommelingen zodat elke sprinkler consistent presteert en het ontworpen distributiepatroon levert. De MPR heeft een groter hydraulisch gebied dan de meeste vergelijkbare producten voor debietregeling, waardoor drukregeling over een groter debietbereik mogelijk is. Toepasbaar voor o.a. Senninger Mini-Wobbler, Xcel -Wobbler, Smooth Drive, Impact 20 sproeiers en druppelbevloeiing.
Prijzen 23-07-2025
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Capaciteit | CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | OEM nr. | Productcertificaat (en) | Type / Serie | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 02300958 | Beregening sproeiers | 136 - 704 ltr. per uur | Volle grond teelt | MPR302M2F | Dierkoeling | Senninger MPR302M2F, 2.1 bar | DSP2M2F | € 13,45 | 20,00 % | € 10,76 | |
| 02300960 | Beregening sproeiers | 159 - 804 ltr. per uur | MPR402M2F | Senninger MPR402M2F, 2.8 bar | € 13,45 | 20,00 % | € 10,76 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Land van oorsprong | US |
| Maat / aansluiting | 1/2" bu. x bi.dr. |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Senninger |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Drukregelaar |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP / NPT |
| Uitvoering | Vooringesteld |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | In beregening / irrigatie systemen waar sproeiers, vernevelaars en druppelaars optimaal moeten functioneren voor een zo hoog mogelijke uniformiteit |
| Opstelling | Boven en ondergronds |
| Maximale doorstroming_debiet | 704 ltr. per uur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Land van oorsprong | US |
| Maat / aansluiting | 1/2" bu. x bi.dr. |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Senninger |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Drukregelaar |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP / NPT |
| Uitvoering | Vooringesteld |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | In beregening / irrigatie systemen waar sproeiers, vernevelaars en druppelaars optimaal moeten functioneren voor een zo hoog mogelijke uniformiteit |
| Opstelling | Boven en ondergronds |
| Maximale doorstroming_debiet | 704 ltr. per uur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Land van oorsprong | US |
| Maat / aansluiting | 1/2" bu. x bi.dr. |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Senninger |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Drukregelaar |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP / NPT |
| Uitvoering | Vooringesteld |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | In beregening / irrigatie systemen waar sproeiers, vernevelaars en druppelaars optimaal moeten functioneren voor een zo hoog mogelijke uniformiteit |
| Opstelling | Boven en ondergronds |
| Maximale doorstroming_debiet | 804 ltr. per uur |
| toon meertoon minder | |