| Uw prijs excl. btw per Stuk € 279,12 € 195,38 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02002132 |
| EAN | 8717605105062 |
RainBird 8005 Rotor pop-up Memory Arc sproeier / sector, uitschuifhoogte 12,7 cm, RVS riser, 1" bi.dr., 50° tot 330°, rondgaand 360°, sproeibereik 11,9 - 24,7 mtr., incl. 8 nozzles, met terugslagklep / lage druk leegloop
RainBird Rotor Pop-Up Type 8005 Telescoopsproeiers
Tandwiel gedreven extra robuuste uitvoering sectorsproeiers Pop-Up 10 cm, toepasbaar in middelgrote en grote tuinen- terreinen, parken, sportvelden, evenementen terreinen.[/br]
De sproeier wordt geleverd met 8 stuks regengordijn nozzles met een sproeihoek van 25°.[/br]
Water aansluiting 1" binnendraad aan de onderzijde.[/br]
Voorzien van Memory Arc rotatie hoekinstelling om eenvoudig de rotatie sproeihoek te kunnen wijzigen of terugzetten.[/br]
Het Memory Arc principe heeft als voordeel dat bij beregenen in wisselende windsnelheden eenvoudig het sproeibereik kan worden aangepast.[/br]
Sproeiradius: 11,9 - 24,7 meter.[/br]
Werkdruk: 3,5 - 6,9 bar.[/br]
Waterafgifte capaciteit 0,86 - 8,24m3 m3 per uur.[/br]
Voor toepassing in situaties waar het gewenst is om de kop van de sproeier gecamoufleerd te monteren is een grashouder leverbaar welke op de sproeier gemonteerd kan worden.[/br]
De grashouder is voorzien van groen kunstgras.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 02002132 | Siertuinen | € 279,12 | 30,00 % | € 195,38 |
| Bar voordruk H | 6,2 - 6,5 - 6,9 |
| Bar voordruk L | 3,5 - 4,0 - 4,5 |
| Bar voordruk M | 3,5 - 6,9 |
| Cap. m3 uur H | 8,24, zie bijgevoegde data |
| Cap. m3 uur L | 0,86, zie bijgevoegde data |
| Cap. m3 uur M | Zie bijgevoegde data |
| Capaciteit | 860 - 8.240 ltr. per uur |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 |
| Drukbereik bar | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, tussen de 3,5 en bar |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84249020 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | USA |
| Maat / aansluiting | 1" bi.dr. |
| Materiaal | Kunststof, RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Rain Bird |
| Neerslag m3 uur H | Zie bijgevoegde data |
| Neerslag m3 uur L | Zie bijgevoegde data |
| Neerslag m3 uur M | Zie bijgevoegde data |
| Neerslag mm uur H | Zie bijgevoegde data |
| Neerslag mm uur L | Zie bijgevoegde data |
| Neerslag mm uur M | Zie bijgevoegde data |
| Nozzle diam. boring | 4- 6- 8- 10- 12- 14- 16- 18- 20- 22- 24- 26 |
| Nozzle kleur | Zwart, lichtblauw, donker groen, grijs, beige, lichtgroen, donke |
| OEM nr. | NN476 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Pop-Up sproeier 8005 Memory Arc RVS |
| Radius H | 24,7 |
| Radius L | 11,9 |
| Rotatie sproeihoek ° | 40 - 360 ° |
| Soort sproeier | Pop-Up sector |
| Spr. cap. m3 per uur | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n m3 / uur |
| Sproeihoek ° nozzle | 25 |
| Straalbereik mtr. | R = 11,9 - 24,7 mtr. |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitschuifhoogte mm | 127 mm mm |
| Uitvoering | Uitschuifhoogte 12,7 cm |
| Volgens norm (en) | CE markering en fabrikant eigen norm |
| Toepassing | Sportparken, Golfbanen grotere Parken en Landgoed tuinen , lees de aanvullende documentatie bij dit artikel voor toepassing, installatie en gebruik |
| Nozzles diameter_en_aantal | 4,0 - 6,0 - 8,0 - 10,0 - 12,0 - 14,0 - 16,0 - 18,0 - 20,0 - 22,0 - 24,0 - 26,0 mm (12 stuks standaard) |
| toon meertoon minder | |