| Uw prijs excl. btw per Stuk € 954,35 € 668,04 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02002150 |
| EAN | 8717605105093 |
RainBird Eagle 950-E Rotor pop-up sector sproeier, uitschuifhoogte 8,3 cm, 1 1/2" bi.dr., volle cirkel- 360°, sproeibereik 19,2 - 29,6 mtr., incl. 8 nozzles, met drukregelaar 5,5 bar, geïntegreerde electrische afsluiter 24 VAC
RainBird Rotor Pop-Up Type Eagle 950E Telescoopsproeiers
Tandwiel gedreven extra robuuste uitvoering sectorsproeier Pop-Up 10 cm, toepasbaar in middelgrote terreinen, parken, sportvelden, evenementen terreinen.[/br]
De sproeier wordt geleverd met 8 stuks regengordijn nozzles met een sproeihoek van 25°.[/br]
Water aansluiting 1" binnendraad aan de onderzijde.[/br]
Voorzien van Memory Arc rotatie hoekinstelling om eenvoudig de rotatie sproeihoek te kunnen wijzigen of terugzetten.[/br]
Het Memory Arc principe heeft als voordeel dat bij beregenen in wisselende windsnelheden eenvoudig het sproeibereik kan worden aangepast.[/br]
Sproeiradius: 11,9 - 24,7 meter.[/br]
Werkdruk: 3,5 - 6,9 bar.[/br]
Waterafgifte capaciteit 0,86 - 8,24m3 m3 per uur.[/br]
Voor toepassing in situaties waar het gewenst is om de kop van de sproeier gecamoufleerd te monteren is een grashouder leverbaar welke op de sproeier gemonteerd kan worden.[/br]
De grashouder is voorzien van groen kunstgras.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 02002150 | Parken | € 954,35 | 30,00 % | € 668,04 |
| Bar voordruk H | 6,5 - 6,9 |
| Bar voordruk L | 4,1 - 4,5 |
| Bar voordruk M | 4,1 - 6,9 |
| Cap. m3 uur H | 13,49, zie bijgevoegde data |
| Cap. m3 uur L | 4,43, zie bijgevoegde data |
| Cap. m3 uur M | Zie bijgevoegde data |
| Capaciteit | 4.430 - 13.490 ltr. per uur |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 |
| Drukbereik bar | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, tussen de 4,1 en bar |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84249020 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | USA |
| Maat / aansluiting | 1 1/2" bi.dr. |
| Materiaal | Kunststof, RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Rain Bird |
| Neerslag m3 uur H | Zie bijgevoegde data |
| Neerslag m3 uur L | Zie bijgevoegde data |
| Neerslag m3 uur M | Zie bijgevoegde data |
| Neerslag mm uur H | Zie bijgevoegde data |
| Neerslag mm uur L | Zie bijgevoegde data |
| Neerslag mm uur M | Zie bijgevoegde data |
| Nozzle diam. boring | 18-C- 20-C- 22-C- 24-C- 26- 28- 30- 32- |
| Nozzle kleur | Wit, grijs, blauw, geel, oranje, groen, zwart, bruin |
| OEM nr. | NN482 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Pop-Up sproeier Eagle 950-E |
| Radius H | 29,6 |
| Radius L | 19,2 |
| Rotatie sproeihoek ° | 40 - 360 ° |
| Soort sproeier | Pop-Up sector |
| Spr. cap. m3 per uur | Afhankelijk van het te selecteren type nozzle, zie bijgevoegde n m3 / uur |
| Sproeihoek ° nozzle | 25 |
| Straalbereik mtr. | R = 21,3 - 28 mtr. |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitschuifhoogte mm | 83 mm mm |
| Uitvoering | Uitschuifhoogte 8,3 cm |
| Volgens norm (en) | CE markering en fabrikant eigen norm |
| Toepassing | Sportparken, Golfbanen grotere Parken en Landgoed tuinen , lees de aanvullende documentatie bij dit artikel voor toepassing, installatie en gebruik |
| toon meertoon minder | |