| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1.466,38 € 1.173,11 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02209400 |
| EAN | 8785267915145 |
Nodolini professionele hogedruk sproeier voor agressief water type S60 - 25° C.W., sector 2" of 2 1/2" BSP-F bi. dr., incl. 6 nozzles
Nodolini Sprinklers
Presenteert met trots haar complete range aan producten, die voortgekomen zijn uit constante wetenschappelijke ontwikkelingen gedurende ruim 60 jaar.[/br]
Dit heeft ons in staat gesteld om soliditeit van onze irrigators te combineren met onovertroffen lichtheid.[/br]
Wij zijn zeker van een product dat doeltreffend de moderne behoefte vervuld.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 02209400 | S60 - 25° C.W. kanon | € 1.466,38 | 20,00 % | € 1.173,11 |
| Aansluiting | 2" of 2 1/2" BSP-F bi. dr. |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 |
| Drukbereik bar | 4,0 - 6,0 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 2" of 2 1/2" BSP-F bi.dr. |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Nodolini |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Nodolini S60 - 25° C.W. |
| Rotatie sproeihoek ° | 0 ° |
| Soort sproeier | Rondgaand / sector |
| Spr. cap. m3 per uur | 30,4 - 83,6 m3 / uur |
| Sproeihoek ° nozzle | 4 - 25 |
| Straalbereik mtr. | 41 - 57 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Nodolini S60 - 25° C.W. |
| Uitvoering | Agressief water sproeier |
| Zoekwoorden | S60 - 25° C.W. |
| Toepassing | Industrie |
| Opstelling | Bovengronds / vrij |
| Nozzles diameter_en_aantal | 20, 22, 24, 26, 28, 30 / 6 stuks |
| toon meertoon minder | |