| Uw prijs excl. btw per Stuk € 2,31 € 1,85 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 02100070 |
| EAN | 8717284003307 |
VdL Pen / rondsproeier 360°, rood, sproeiboring 2,95 mm, 3/8" WW bu.dr.
Van de Lande pen / rondsproeiers met 3/8" WW buitendraad
Zijn leverbaar in 8 verschillende afgifte capaciteiten, te herkennen aan de kleur van de sproeipen.[/br]
Deze eenvoudige robuuste sproeiers zijn toepasbaar voor beregening in kassen of lijn- rij beregening in openlucht opstellingen.[/br]
Middels de verstelbare pen is het sproeibeeld te bepalen.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 02100070 | Kasberegening | € 2,31 | 20,00 % | € 1,85 |
| Bar voordruk M | 2,0 |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Kleur | Rood |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 3/8" WW bu.dr. |
| Materiaal | PP / RVS |
| Max. in m3 / uur bij bar | Rood 4.35.385 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | VdL |
| Nozzle diam. boring | 2,95 mm |
| Nozzle kleur | Rode pen |
| OEM nr. | 4.35.385 |
| Opbrengst ltr. / uur | 276 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Pensproeier |
| Rotatie sproeihoek ° | 360 ° |
| Soort sproeier | Pen / rondsproeier |
| Straalbereik mtr. | R = 125 cm |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSW |
| Uitvoering | Rondsproeier 360° met verstelbare pen |
| Volgens norm (en) | NEN-EN-ISO 1452-3, ISO 7, ISO 228 |
| Zoekwoorden | Rood 4.35.385 |
| Toepassing | Kas en lijn beregening |
| toon meertoon minder | |