| Uw prijs excl. btw per Stuk € 15,05 € 10,54 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 02000128 |
| EAN | 8717605073491 |
| Kleur | Blauw |
| OEM nr. | NA712 |
| Productsoort | Rot. MP1000-3000 Pro Spray pop-up |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 15,05 € 10,54 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 02000132 |
| EAN | 8717605073507 |
| Kleur | Geel |
| OEM nr. | NA713 |
| Productsoort | Rot. MP1000-3000 Pro Spray pop-up |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 15,05 € 10,54 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 02000136 |
| EAN | 8717605073514 |
| Kleur | Grijs |
| OEM nr. | NA714 |
| Productsoort | Rot. MP1000-3000 Pro Spray pop-up |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 16,08 € 11,26 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02000138 |
| Kleur | Lichtbruin |
| Productsoort | Rotator MP3500 Pro Spray pop-up |
| Verpakking eenheid | Stuk |
Hunter / RainBird beregening rotator MP3000, roterende straal nevelaar nozzle voor Hunter / RainBird beregening & Rain Bird pop-up Pro / Spray sproeiers, blauw, instelbare hoek bereik 90°-210°, sproeiradius: 6,7 - 9,1 mtr., 1,75-3,75 bar
Hunter / RainBird beregening rotator MP3000, roterende straal nevelaar nozzle voor Hunter / RainBird beregening & Rain Bird pop-up Pro / Spray sproeiers, geel, instelbare hoek bereik 210°-270°, sproeiradius: 6,7 - 9,1 mtr., 1,75-3,75 bar
Hunter / RainBird beregening rotator MP3000, roterende straal nevelaar nozzle voor Hunter / RainBird beregening & Rain Bird pop-up Pro / Spray sproeiers, grijs, instelbare hoek bereik 360°, sproeiradius: 6,7 - 9,1 mtr., 1,75-3,75 bar
Hunter / RainBird beregening rotator MP3500-90°, roterende straal nevelaar nozzle voor Hunter / RainBird beregening & Rain Bird pop-up Pro / Spray sproeiers, Lichtbruin, instelbare hoek bereik 90° - 210°, sproeiradius: 9.4 - 10.7 mtr., 2.1-3.8 bar
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Cap. m3 uur H | Cap. m3 uur L | Cap. m3 uur M | Nozzle kleur | OEM nr. | Productsoort | Rotatie sproeihoek ° | Spr. cap. m3 per uur | Sproeihoek ° nozzle | Verpakking eenheid | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 02000128 | Hunter Rotator MP3000 90°-210° | 0,52 - 0,55 - 0,57 | 0,39 - 0,42 - 0,46 | 0,49 | Blauw | NA712 | Rot. MP1000-3000 Pro Spray pop-up | Tussen de 90° en 210° ° | 0,39 - 0,57 m3 / uur | 90° - 210° | € 15,05 | 30,00 % | € 10,54 | ||
| 02000132 | Hunter Rotator MP3000 210°-270° | 0,66 - 0,70 - 0,74 | 0,50 - 0,55 - 0,59 | 0,63 | Geel | NA713 | Rot. MP1000-3000 Pro Spray pop-up | Tussen de 210° en 270° ° | 0,50 - 0,74 m3 / uur | 210° - 270° | € 15,05 | 30,00 % | € 10,54 | ||
| 02000136 | Hunter Rotator MP3000 360° | 0,89 - 0,94 - 0,98 | 0,66 - 0,72 - 0,78 | 0,84 | Grijs | NA714 | Rot. MP1000-3000 Pro Spray pop-up | 360° ° | 0,66 - 0,98 m3 / uur | 360° | € 15,05 | 30,00 % | € 10,54 | ||
| 02000138 | Hunter Rotator MP3500 360° | 0,52 - 0,55 - 0,57 | 0,39 - 0,42 - 0,46 | 0,49 | Grijs | Rotator MP3500 Pro Spray pop-up | 360° ° | 360° | Stuk | € 16,08 | 30,00 % | € 11,26 |
| Bar voordruk H | 3,5 - 3,8 |
| Bar voordruk L | 1,7 - 2,0 |
| Bar voordruk M | 2,5 - 2,8 - 3,0 |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 m/s |
| Drukbereik bar | 1,70 - 3,80 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Land van oorsprong | USA |
| Maat / aansluiting | Bi. dr., passend op Hunter en RainBird (Pro) Spray sproeiers |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Hunter |
| Neerslag m3 uur H | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag m3 uur L | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag m3 uur M | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag mm uur H | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag mm uur L | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag mm uur M | 11 - 14 mm/uur |
| Nozzle type ° | MP3000 Serie |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Radius H | 9,1 - 9,1 |
| Radius L | 7,6 - 8,2 |
| Radius M | 8,5 - 9,1 - 9,1 |
| Soort sproeier | Pop-up straal nevelaar nozzle |
| Straalbereik mtr. | 7,6 - 9,1 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | CEE product conformatie |
| Toepassing | Tuin & Park beregening, lees de aanvullende documentatie bij dit artikel voor toepassing, installatie en gebruik |
| toon meertoon minder | |
| Bar voordruk H | 3,5 - 3,8 |
| Bar voordruk L | 1,7 - 2,0 |
| Bar voordruk M | 2,5 - 2,8 - 3,0 |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 m/s |
| Drukbereik bar | 1,70 - 3,80 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Land van oorsprong | USA |
| Maat / aansluiting | Bi. dr., passend op Hunter en RainBird (Pro) Spray sproeiers |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Hunter |
| Neerslag m3 uur H | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag m3 uur L | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag m3 uur M | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag mm uur H | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag mm uur L | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag mm uur M | 11 - 14 mm/uur |
| Nozzle type ° | MP3000 Serie |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Radius H | 9,1 - 9,1 |
| Radius L | 7,6 - 8,2 |
| Radius M | 8,5 - 9,1 - 9,1 |
| Soort sproeier | Pop-up straal nevelaar nozzle |
| Straalbereik mtr. | 7,6 - 9,1 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | CEE product conformatie |
| Toepassing | Tuin & Park beregening, lees de aanvullende documentatie bij dit artikel voor toepassing, installatie en gebruik |
| toon meertoon minder | |
| Bar voordruk H | 3,5 - 3,8 |
| Bar voordruk L | 1,7 - 2,0 |
| Bar voordruk M | 2,5 - 2,8 - 3,0 |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 m/s |
| Drukbereik bar | 1,70 - 3,80 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Land van oorsprong | USA |
| Maat / aansluiting | Bi. dr., passend op Hunter en RainBird (Pro) Spray sproeiers |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Hunter |
| Neerslag m3 uur H | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag m3 uur L | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag m3 uur M | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag mm uur H | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag mm uur L | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag mm uur M | 11 - 14 mm/uur |
| Nozzle type ° | MP3000 Serie |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Radius H | 9,1 - 9,1 |
| Radius L | 7,6 - 8,2 |
| Radius M | 8,5 - 9,1 - 9,1 |
| Soort sproeier | Pop-up straal nevelaar nozzle |
| Straalbereik mtr. | 7,6 - 9,1 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | CEE product conformatie |
| Toepassing | Tuin & Park beregening, lees de aanvullende documentatie bij dit artikel voor toepassing, installatie en gebruik |
| toon meertoon minder | |
| Bar voordruk H | 3,5 - 3,8 |
| Bar voordruk L | 1,7 - 2,0 |
| Bar voordruk M | 2,5 - 2,8 - 3,0 |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 m/s |
| Drukbereik bar | 1,70 - 3,80 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Land van oorsprong | USA |
| Maat / aansluiting | Bi. dr., passend op Hunter en RainBird (Pro) Spray sproeiers |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Hunter |
| Neerslag m3 uur H | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag m3 uur L | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag m3 uur M | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag mm uur H | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag mm uur L | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag mm uur M | 11 - 14 mm/uur |
| Nozzle type ° | MP3000 Serie |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Radius H | 9,1 - 9,1 |
| Radius L | 7,6 - 8,2 |
| Radius M | 8,5 - 9,1 - 9,1 |
| Soort sproeier | Pop-up straal nevelaar nozzle |
| Straalbereik mtr. | 7,6 - 9,1 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | CEE product conformatie |
| Toepassing | Tuin & Park beregening, lees de aanvullende documentatie bij dit artikel voor toepassing, installatie en gebruik |
| toon meertoon minder | |
| Bar voordruk H | 3,5 - 3,8 |
| Bar voordruk L | 1,7 - 2,0 |
| Bar voordruk M | 2,5 - 2,8 - 3,0 |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 m/s |
| Drukbereik bar | 1,70 - 3,80 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Land van oorsprong | USA |
| Maat / aansluiting | Bi. dr., passend op Hunter en RainBird (Pro) Spray sproeiers |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Hunter |
| Neerslag m3 uur H | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag m3 uur L | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag m3 uur M | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag mm uur H | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag mm uur L | Zie bijgevoegde data / documentatie |
| Neerslag mm uur M | 11 - 14 mm/uur |
| Nozzle type ° | MP3000 Serie |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Radius H | 9,1 - 9,1 |
| Radius L | 7,6 - 8,2 |
| Radius M | 8,5 - 9,1 - 9,1 |
| Soort sproeier | Pop-up straal nevelaar nozzle |
| Straalbereik mtr. | 7,6 - 9,1 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | CEE product conformatie |
| Toepassing | Tuin & Park beregening, lees de aanvullende documentatie bij dit artikel voor toepassing, installatie en gebruik |
| toon meertoon minder | |