| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,46 € 0,37 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02110840 |
| EAN | 8023058376240 |
| Kleur | Blauw |
| OEM nr. | IMDCG20P0A020 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,46 € 0,37 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02110842 |
| EAN | 8023058372846 |
| Kleur | Bruin |
| OEM nr. | IMDCG20P0M030 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,46 € 0,37 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02110844 |
| EAN | 8023058378770 |
| Kleur | Groen |
| OEM nr. | IMDCG20P0V040 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,46 € 0,37 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02110846 |
| EAN | 8023058003214 |
| Kleur | Rood |
| OEM nr. | IMDCG20P0R080 |
Irritec iDrop PC druppelaar, cap. 2,20 ltr. / uur, kleur blauw, multifunctionele uitlaat, type DCG
In-line druppelaars [/br]
De iDrop-lijn bestaat uit on-line druppelaars met turbulente stroming die geschikt zijn voor boomgaarden, wijngaarden, kwekerijen en kassen en voor alle situaties die minimale stromingsvariaties / waterafgifte verschillen en verspilling vereisen.[/br]
De turbulentie van het labyrint maakt de iDrop line druppelaar resistent tegen vervuiling en vraagt daarom zeer weinig onderhoud.[/br]
Operationele kwaliteit, montagefunctionaliteit in de ontelbare mogelijke combinaties en bescheiden kosten zijn de belangrijkste kenmerken van de iDrop druppelaars.[/br]
Irritec iDrop PC druppelaar, cap. 3,20 ltr. / uur, kleur bruin, multifunctionele uitlaat, type DCG
In-line druppelaars [/br]
De iDrop-lijn bestaat uit on-line druppelaars met turbulente stroming die geschikt zijn voor boomgaarden, wijngaarden, kwekerijen en kassen en voor alle situaties die minimale stromingsvariaties / waterafgifte verschillen en verspilling vereisen.[/br]
De turbulentie van het labyrint maakt de iDrop line druppelaar resistent tegen vervuiling en vraagt daarom zeer weinig onderhoud.[/br]
Operationele kwaliteit, montagefunctionaliteit in de ontelbare mogelijke combinaties en bescheiden kosten zijn de belangrijkste kenmerken van de iDrop druppelaars.[/br]
Irritec iDrop PC druppelaar, cap. 4,00 ltr. / uur, kleur groen, multifunctionele uitlaat, type DCG
In-line druppelaars [/br]
De iDrop-lijn bestaat uit on-line druppelaars met turbulente stroming die geschikt zijn voor boomgaarden, wijngaarden, kwekerijen en kassen en voor alle situaties die minimale stromingsvariaties / waterafgifte verschillen en verspilling vereisen.[/br]
De turbulentie van het labyrint maakt de iDrop line druppelaar resistent tegen vervuiling en vraagt daarom zeer weinig onderhoud.[/br]
Operationele kwaliteit, montagefunctionaliteit in de ontelbare mogelijke combinaties en bescheiden kosten zijn de belangrijkste kenmerken van de iDrop druppelaars.[/br]
Irritec iDrop PC druppelaar, cap. 7,80 ltr. / uur, kleur rood, multifunctionele uitlaat, type DCG
In-line druppelaars [/br]
De iDrop-lijn bestaat uit on-line druppelaars met turbulente stroming die geschikt zijn voor boomgaarden, wijngaarden, kwekerijen en kassen en voor alle situaties die minimale stromingsvariaties / waterafgifte verschillen en verspilling vereisen.[/br]
De turbulentie van het labyrint maakt de iDrop line druppelaar resistent tegen vervuiling en vraagt daarom zeer weinig onderhoud.[/br]
Operationele kwaliteit, montagefunctionaliteit in de ontelbare mogelijke combinaties en bescheiden kosten zijn de belangrijkste kenmerken van de iDrop druppelaars.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Opbrengst ltr. / uur | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 02110840 | PC druppelaar type DCG 2,20 l/uur | IMDCG20P0A020 | 2,2 | € 0,46 | 20,00 % | € 0,37 | |
| 02110842 | PC druppelaar type DCG 3,20 l/uur | IMDCG20P0M030 | 3,2 | € 0,46 | 20,00 % | € 0,37 | |
| 02110844 | PC druppelaar type DCG 4,00 l/uur | IMDCG20P0V040 | 4 | € 0,46 | 20,00 % | € 0,37 | |
| 02110846 | PC druppelaar type DCG 7,80 l/uur | IMDCG20P0R080 | 7,8 | € 0,46 | 20,00 % | € 0,37 |
| CV .. % | < 3 |
| Drip stop syst. DS sluiten in .. bar | 0,30 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| Geadviseerde voorfiltratie ... mesh | 120 |
| Inlaat filter opp. .. mm2 | 2,0 mm2 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 2,5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. werkdruk .. bar type PC | 4,0 |
| Max. werkdruk .. bar type PCDS | 4,0 |
| Merk | PLP |
| Min. werkdruk .. bar type PC | 0,5 |
| Min. werkdruk .. bar type PCDS | 7,3 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PC / drukcompenserend / met slangtule |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | PC druppelaar, slang aansluiting uitl. |
| Volgens norm (en) | UNI EN ISO 9001:20154 / UNI EN ISO 14001:2015 / UE 952/2013 |
| Toepassing | Groenten, fruit, planten en boomteelt. In zowel overdekte (kas) en volle gronds teelt. |
| toon meertoon minder | |
| CV .. % | < 3 |
| Drip stop syst. DS sluiten in .. bar | 0,30 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| Geadviseerde voorfiltratie ... mesh | 120 |
| Inlaat filter opp. .. mm2 | 2,0 mm2 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 2,5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. werkdruk .. bar type PC | 4,0 |
| Max. werkdruk .. bar type PCDS | 4,0 |
| Merk | PLP |
| Min. werkdruk .. bar type PC | 0,5 |
| Min. werkdruk .. bar type PCDS | 7,3 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PC / drukcompenserend / met slangtule |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | PC druppelaar, slang aansluiting uitl. |
| Volgens norm (en) | UNI EN ISO 9001:20154 / UNI EN ISO 14001:2015 / UE 952/2013 |
| Toepassing | Groenten, fruit, planten en boomteelt. In zowel overdekte (kas) en volle gronds teelt. |
| toon meertoon minder | |
| CV .. % | < 3 |
| Drip stop syst. DS sluiten in .. bar | 0,30 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| Geadviseerde voorfiltratie ... mesh | 120 |
| Inlaat filter opp. .. mm2 | 2,0 mm2 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 2,5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. werkdruk .. bar type PC | 4,0 |
| Max. werkdruk .. bar type PCDS | 4,0 |
| Merk | PLP |
| Min. werkdruk .. bar type PC | 0,5 |
| Min. werkdruk .. bar type PCDS | 7,3 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PC / drukcompenserend / met slangtule |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | PC druppelaar, slang aansluiting uitl. |
| Volgens norm (en) | UNI EN ISO 9001:20154 / UNI EN ISO 14001:2015 / UE 952/2013 |
| Toepassing | Groenten, fruit, planten en boomteelt. In zowel overdekte (kas) en volle gronds teelt. |
| toon meertoon minder | |
| CV .. % | < 3 |
| Drip stop syst. DS sluiten in .. bar | 0,30 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| Geadviseerde voorfiltratie ... mesh | 120 |
| Inlaat filter opp. .. mm2 | 2,0 mm2 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 2,5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. werkdruk .. bar type PC | 4,0 |
| Max. werkdruk .. bar type PCDS | 4,0 |
| Merk | PLP |
| Min. werkdruk .. bar type PC | 0,5 |
| Min. werkdruk .. bar type PCDS | 7,3 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PC / drukcompenserend / met slangtule |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | PC druppelaar, slang aansluiting uitl. |
| Volgens norm (en) | UNI EN ISO 9001:20154 / UNI EN ISO 14001:2015 / UE 952/2013 |
| Toepassing | Groenten, fruit, planten en boomteelt. In zowel overdekte (kas) en volle gronds teelt. |
| toon meertoon minder | |
| CV .. % | < 3 |
| Drip stop syst. DS sluiten in .. bar | 0,30 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| Geadviseerde voorfiltratie ... mesh | 120 |
| Inlaat filter opp. .. mm2 | 2,0 mm2 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 2,5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. werkdruk .. bar type PC | 4,0 |
| Max. werkdruk .. bar type PCDS | 4,0 |
| Merk | PLP |
| Min. werkdruk .. bar type PC | 0,5 |
| Min. werkdruk .. bar type PCDS | 7,3 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PC / drukcompenserend / met slangtule |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | PC druppelaar, slang aansluiting uitl. |
| Volgens norm (en) | UNI EN ISO 9001:20154 / UNI EN ISO 14001:2015 / UE 952/2013 |
| Toepassing | Groenten, fruit, planten en boomteelt. In zowel overdekte (kas) en volle gronds teelt. |
| toon meertoon minder | |