| Uw prijs excl. btw per Stuk € 2,81 € 2,10 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581802 |
| EAN | 8785287828647 |
| OEM nr. | 2852.00DS |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 3,48 € 2,61 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581800 |
| EAN | 8785287828630 |
| OEM nr. | 2854.00DS |
PLP PP, Platoprolbare slang aansluiting type 2852, 3/4" BSP bi.dr. x pons diam. 14 mm, 3/8" schroef, PN4
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
PLP PP, Platoprolbare slang aansluiting type 2854, 3/4" BSP bu.dr. x pons diam. 19 mm, 1/2" schroef, PN4
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03581802 | PLP Layflat aansl. 3/4" bi.dr., pons 14 | 2852.00DS | € 2,81 | 25,00 % | € 2,10 | |
| 03581800 | PLP Layflat aansl. 3/4" bu.dr., pons 19 | 2854.00DS | € 3,48 | 25,00 % | € 2,61 |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Platoprolbare slang aansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Platoprolbare slang aansluitin |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Platoprolbare slang aansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Platoprolbare slang aansluitin |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Platoprolbare slang aansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Platoprolbare slang aansluitin |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing |
| toon meertoon minder | |