| Uw prijs excl. btw per Stuk € 7,46 € 5,60 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 14-18d |
| Artikelnummer | 03581662 |
| EAN | 8785287828487 |
| OEM nr. | 4776.016D |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 7,46 € 5,60 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 14-18d |
| Artikelnummer | 03581664 |
| EAN | 8785287828494 |
| OEM nr. | 4776.020D |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,94 € 6,70 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 14-18d |
| Artikelnummer | 03581666 |
| EAN | 8785287828500 |
| OEM nr. | 4776.025D |
PLP PP, Afsluiter type 4776, met Insteektule en wartel voor LDPE PN6 buis, 16 mm x 3/4" Wartel BSP bi.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
PLP PP, Afsluiter type 4776, met Insteektule en wartel voor LDPE PN6 buis, 20 mm x 3/4" Wartel BSP bi.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
PLP PP, Afsluiter type 4776, met Insteektule en wartel voor LDPE PN6 buis, 25 mm x 3/4" Wartel BSP bi.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03581662 | PLP Afsluiter klem 16mm x 3/4" bi.dr., P | 4776.016D | € 7,46 | 25,00 % | € 5,60 | |
| 03581664 | PLP Afsluiter klem 20mm x 3/4" bi.dr., P | 4776.020D | € 7,46 | 25,00 % | € 5,60 | |
| 03581666 | PLP Afsluiter klem 25mm x 3/4" bi.dr., P | 4776.025D | € 8,94 | 25,00 % | € 6,70 |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bi.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bi.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bi.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bi.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |