| Uw prijs excl. btw per Stuk € 3,48 € 2,61 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581352 |
| EAN | 8785287828067 |
| OEM nr. | 3970.016D |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 3,48 € 2,61 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581350 |
| EAN | 8785287828050 |
| OEM nr. | 3970.016C |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 3,59 € 2,69 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581354 |
| EAN | 8785287828074 |
| OEM nr. | 3970.020C |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 3,59 € 2,69 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581356 |
| EAN | 8785287828081 |
| OEM nr. | 3970.020D |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 4,05 € 3,04 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581358 |
| EAN | 8785287828098 |
| OEM nr. | 3970.025C |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 4,05 € 3,04 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581360 |
| EAN | 8785287828104 |
| OEM nr. | 3970.025D |
PLP PP, Afsluiter type 3970, met Insteektule en wartel voor LDPE PN6 buis, 16 mm x 3/4" BSP bu.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
PLP PP, Afsluiter type 3970, met Insteektule en wartel voor LDPE PN6 buis, 16 mm x 1/2" BSP bu.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
PLP PP, Afsluiter type 3970, met Insteektule en wartel voor LDPE PN6 buis, 20 mm x 1/2" BSP bu.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
PLP PP, Afsluiter type 3970, met Insteektule en wartel voor LDPE PN6 buis, 20 mm x 3/4" BSP bu.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
PLP PP, Afsluiter type 3970, met Insteektule en wartel voor LDPE PN6 buis, 25 mm x 1/2" BSP bu.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
PLP PP, Afsluiter type 3970, met Insteektule en wartel voor LDPE PN6 buis, 25 mm x 3/4" BSP bu.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03581352 | PLP Afsluiter klem 16mm x 3/4" bu.dr., P | 3970.016D | € 3,48 | 25,00 % | € 2,61 | |
| 03581350 | PLP Afsluiter klem 16mm x 1/2" bu.dr., P | 3970.016C | € 3,48 | 25,00 % | € 2,61 | |
| 03581354 | PLP Afsluiter klem 20mm x 1/2" bu.dr., P | 3970.020C | € 3,59 | 25,00 % | € 2,69 | |
| 03581356 | PLP Afsluiter klem 20mm x 3/4" bu.dr., P | 3970.020D | € 3,59 | 25,00 % | € 2,69 | |
| 03581358 | PLP Afsluiter klem 25mm x 1/2" bu.dr., P | 3970.025C | € 4,05 | 25,00 % | € 3,04 | |
| 03581360 | PLP Afsluiter klem 25mm x 3/4" bu.dr., P | 3970.025D | € 4,05 | 25,00 % | € 3,04 |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bu.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bu.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bu.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bu.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bu.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bu.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bu.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |