| Uw prijs excl. btw per Stuk € 118,24 € 100,51 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822874 |
| EAN | 8428381251545 |
| OEM nr. | 8050 100 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 126,37 € 107,41 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822876 |
| EAN | 8428381251569 |
| OEM nr. | 8051 250 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 141,21 € 120,03 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822878 |
| EAN | 8428381251798 |
| OEM nr. | 8052 400 |
Genebre temperatuur sensor PT100, RVS 316 behuizing, type 8050, RVS voeler L = 100 mm, 1/2" RVS bu. dr., -200 - 850 °C, onderaansluiting, niet conisch dichtend, conform DIN en 60751, keramisch aansluitblok, 3 draden
Weerstandsthermometers
Zijn temperatuur sensoren die werken volgens het principe van variatie van elektrische weerstand van een metaal als een functie van temperatuur.[/br]
Platina weerstandsthermometer die heeft een ohms weerstand van 100 ohms bij 0°C is bekend als PT100 of RTD.[/br]
Hun werkomvang is van -200 tot 600ºC.[/br]
Er wordt verwezen naar de foutgrenzen van de PT-100 DIN EN 60751-normen.[/br]
Het gebruik ervan in de industrie zorgt voor nauwkeurigheid, stabiliteit en gevoeligheid.[/br]
Bij de temperatuurmeting met 3-draads weerstandsthermometer de afstand kan zijn ongeveer 30 m.[/br]
Kop gemaakt van gelakte aluminiumlegering, deksel diameter 80 mm.[/br]
Keramische aansluitblokken, diameter 44 mm, afstand montagegaten 33 mm.[/br]
Draadinvoer G ½ ”. Procesaansluiting: G ½ ”buitendraad (S.S.316).[/br]
Mantelmateriaal SS 316.[/br]
Intern verwijderbaar element, diameter 4 mm. Max. Hoogte Werkdruk 16 bar.[/br]
Genebre temperatuur sensor PT100, RVS 316 behuizing, type 8051, RVS voeler L = 250 mm, 1/2" RVS bu. dr., -200 - 850 °C, onderaansluiting, niet conisch dichtend, conform DIN en 60751, keramisch aansluitblok, 3 draden
Weerstandsthermometers
Zijn temperatuur sensoren die werken volgens het principe van variatie van elektrische weerstand van een metaal als een functie van temperatuur.[/br]
Platina weerstandsthermometer die heeft een ohms weerstand van 100 ohms bij 0°C is bekend als PT100 of RTD.[/br]
Hun werkomvang is van -200 tot 600ºC.[/br]
Er wordt verwezen naar de foutgrenzen van de PT-100 DIN EN 60751-normen.[/br]
Het gebruik ervan in de industrie zorgt voor nauwkeurigheid, stabiliteit en gevoeligheid.[/br]
Bij de temperatuurmeting met 3-draads weerstandsthermometer de afstand kan zijn ongeveer 30 m.[/br]
Kop gemaakt van gelakte aluminiumlegering, deksel diameter 80 mm.[/br]
Keramische aansluitblokken, diameter 44 mm, afstand montagegaten 33 mm.[/br]
Draadinvoer G ½ ”. Procesaansluiting: G ½ ”buitendraad (S.S.316).[/br]
Mantelmateriaal SS 316.[/br]
Intern verwijderbaar element, diameter 4 mm. Max. Hoogte Werkdruk 16 bar.[/br]
Genebre temperatuur sensor PT100, RVS 316 behuizing, type 8052, RVS voeler L = 400 mm, 1/2" RVS bu. dr., -200 - 850 °C, onderaansluiting, niet conisch dichtend, conform DIN en 60751, keramisch aansluitblok, 3 draden
Weerstandsthermometers
Zijn temperatuur sensoren die werken volgens het principe van variatie van elektrische weerstand van een metaal als een functie van temperatuur.[/br]
Platina weerstandsthermometer die heeft een ohms weerstand van 100 ohms bij 0°C is bekend als PT100 of RTD.[/br]
Hun werkomvang is van -200 tot 600ºC.[/br]
Er wordt verwezen naar de foutgrenzen van de PT-100 DIN EN 60751-normen.[/br]
Het gebruik ervan in de industrie zorgt voor nauwkeurigheid, stabiliteit en gevoeligheid.[/br]
Bij de temperatuurmeting met 3-draads weerstandsthermometer de afstand kan zijn ongeveer 30 m.[/br]
Kop gemaakt van gelakte aluminiumlegering, deksel diameter 80 mm.[/br]
Keramische aansluitblokken, diameter 44 mm, afstand montagegaten 33 mm.[/br]
Draadinvoer G ½ ”. Procesaansluiting: G ½ ”buitendraad (S.S.316).[/br]
Mantelmateriaal SS 316.[/br]
Intern verwijderbaar element, diameter 4 mm. Max. Hoogte Werkdruk 16 bar.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 07822874 | Temp. sens.-200-850 °C, 100mm, 1/2" RVS | 8050 100 | € 118,24 | 15,00 % | € 100,51 | |
| 07822876 | Temp. sens.-200-850 °C, 250mm, 1/2" RVS | 8051 250 | € 126,37 | 15,00 % | € 107,41 | |
| 07822878 | Temp. sens. -200-850 °C, 300mm, 1/2" RV | 8052 400 | € 141,21 | 15,00 % | € 120,03 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90328900 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | RVS 316 |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 600 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1/2" RVS Bu.dr. |
| Volgens norm (en) | DIN EN 60751 |
| Toepassing | Industrie, voedelproductie, machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90328900 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | RVS 316 |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 600 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1/2" RVS Bu.dr. |
| Volgens norm (en) | DIN EN 60751 |
| Toepassing | Industrie, voedelproductie, machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90328900 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | RVS 316 |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 600 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1/2" RVS Bu.dr. |
| Volgens norm (en) | DIN EN 60751 |
| Toepassing | Industrie, voedelproductie, machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90328900 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | RVS 316 |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 600 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1/2" RVS Bu.dr. |
| Volgens norm (en) | DIN EN 60751 |
| Toepassing | Industrie, voedelproductie, machinebouw |
| toon meertoon minder | |