| Uw prijs excl. btw per Stuk € 767,90 € 652,72 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 14-18d |
| Artikelnummer | 30000320 |
| EAN | 8785287817535 |
| Materiaal | Koolstofstofstaal, RVS 304, PVC, EPDM |
| OEM nr. | 30000320 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 767,90 € 652,72 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 14-18d |
| Artikelnummer | 30000324 |
| EAN | 8785287817542 |
| Materiaal | Koolstofstofstaal, RVS 304/316, EPDM |
| OEM nr. | 30000324 |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 767,90 € 652,72 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 14-18d |
| Artikelnummer | 30000328 |
| EAN | 8785287817559 |
| Materiaal | Koolstofstofstaal, RVS 304, PVC, EPDM |
| OEM nr. | 30000328 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 767,90 € 652,72 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 14-18d |
| Artikelnummer | 30000332 |
| EAN | 8785287817566 |
| Materiaal | Koolstofstofstaal, RVS 304/316, EPDM |
| OEM nr. | 30000332 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 767,90 € 652,72 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 14-18d |
| Artikelnummer | 30000336 |
| EAN | 8785287817573 |
| Materiaal | Koolstofstofstaal, RVS 304, PVC, EPDM |
| OEM nr. | 30000336 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 767,90 € 652,72 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 14-18d |
| Artikelnummer | 30000340 |
| EAN | 8785287817580 |
| Materiaal | Koolstofstofstaal, RVS 304/316, EPDM |
| OEM nr. | 30000340 |
Filtromatic Centrifugaal Waterfilter, MCY2, + schraper, 2" x 2", flenzen DN50, PVC screen, 100 micron- 150 mesh, cap. 25 m3/uur
Filtromatic Waterfilters serie Centrifugaal Robuuste waterfilters uitgevoerd met PVC of RVS 316 screen/zeef. De Filters serie Centrifugaal MCY zijn uitgevoerd met vuil schraper + vuil aftap om de screen te reinigen. De filters zijn leverbaar in de capaciteit 2” - 25 m3 per uur, 3” - 50 m3 per uur, 4" - 75 m3 per uur, 5" - 90 m3 per uur, 6" 150 m3 per uur. Uitvoering met DIN flenzen. Optioneel zijn de filters uit te breiden met automatische reiniging kit.
Filtromatic Centrifugaal Waterfilter, MCY2, + schraper, 2" x 2", BSP bu.dr. DN50, RVS screen, 100 micron- 150 mesh, cap. 25 m3/uur
Filtromatic Waterfilters serie Centrifugaal Robuuste waterfilters uitgevoerd met PVC of RVS 316 screen/zeef. De Filters serie Centrifugaal MCY zijn uitgevoerd met vuil schraper + vuil aftap om de screen te reinigen. De filters zijn leverbaar in de capaciteit 2” - 25 m3 per uur, 3” - 50 m3 per uur, 4" - 75 m3 per uur, 5" - 90 m3 per uur, 6" 150 m3 per uur. Uitvoering met DIN flenzen. Optioneel zijn de filters uit te breiden met automatische reiniging kit.
Filtromatic Centrifugaal Waterfilter, MCY2, + schraper, 2" x 2", flenzen DN50, PVC screen, 130 micron- 120 mesh, cap. 25 m3/uur
Filtromatic Waterfilters serie Centrifugaal Robuuste waterfilters uitgevoerd met PVC of RVS 316 screen/zeef. De Filters serie Centrifugaal MCY zijn uitgevoerd met vuil schraper + vuil aftap om de screen te reinigen. De filters zijn leverbaar in de capaciteit 2” - 25 m3 per uur, 3” - 50 m3 per uur, 4" - 75 m3 per uur, 5" - 90 m3 per uur, 6" 150 m3 per uur. Uitvoering met DIN flenzen. Optioneel zijn de filters uit te breiden met automatische reiniging kit.
Filtromatic Centrifugaal Waterfilter, MCY2, + schraper, 2" x 2", flenzen DN50, RVS screen, 130 micron- 120 mesh, cap. 25 m3/uur
Filtromatic Waterfilters serie Centrifugaal Robuuste waterfilters uitgevoerd met PVC of RVS 316 screen/zeef. De Filters serie Centrifugaal MCY zijn uitgevoerd met vuil schraper + vuil aftap om de screen te reinigen. De filters zijn leverbaar in de capaciteit 2” - 25 m3 per uur, 3” - 50 m3 per uur, 4" - 75 m3 per uur, 5" - 90 m3 per uur, 6" 150 m3 per uur. Uitvoering met DIN flenzen. Optioneel zijn de filters uit te breiden met automatische reiniging kit.
Filtromatic Centrifugaal Waterfilter, MCY2, + schraper, 2" x 2", flenzen DN50, PVC screen, 200 micron- 75 mesh, cap. 25 m3/uur
Filtromatic Waterfilters serie Centrifugaal Robuuste waterfilters uitgevoerd met PVC of RVS 316 screen/zeef. De Filters serie Centrifugaal MCY zijn uitgevoerd met vuil schraper + vuil aftap om de screen te reinigen. De filters zijn leverbaar in de capaciteit 2” - 25 m3 per uur, 3” - 50 m3 per uur, 4" - 75 m3 per uur, 5" - 90 m3 per uur, 6" 150 m3 per uur. Uitvoering met DIN flenzen. Optioneel zijn de filters uit te breiden met automatische reiniging kit.
Filtromatic Centrifugaal Waterfilter, MCY2, + schraper, 2" x 2", flenzen DN50, RVS screen, 200 micron- 75 mesh, cap. 25 m3/uur
Filtromatic Waterfilters serie Centrifugaal Robuuste waterfilters uitgevoerd met PVC of RVS 316 screen/zeef. De Filters serie Centrifugaal MCY zijn uitgevoerd met vuil schraper + vuil aftap om de screen te reinigen. De filters zijn leverbaar in de capaciteit 2” - 25 m3 per uur, 3” - 50 m3 per uur, 4" - 75 m3 per uur, 5" - 90 m3 per uur, 6" 150 m3 per uur. Uitvoering met DIN flenzen. Optioneel zijn de filters uit te breiden met automatische reiniging kit.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Materiaal | OEM nr. | Type schroefdraad | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 30000320 | Waterfil. Centr. 2" PVC, schr. 100 mic. | Koolstofstofstaal, RVS 304, PVC, EPDM | 30000320 | € 767,90 | 15,00 % | € 652,72 | ||
| 30000324 | Waterfil. Centr. 2" RVS, schr. 100 mic. | Koolstofstofstaal, RVS 304/316, EPDM | 30000324 | BSP | € 767,90 | 15,00 % | € 652,72 | |
| 30000328 | Waterfil. Centr. 2" PVC, schr. 130 mic. | Koolstofstofstaal, RVS 304, PVC, EPDM | 30000328 | € 767,90 | 15,00 % | € 652,72 | ||
| 30000332 | Waterfil. Centr. 2" RVS, schr. 130 mic. | Koolstofstofstaal, RVS 304/316, EPDM | 30000332 | € 767,90 | 15,00 % | € 652,72 | ||
| 30000336 | Waterfil. Centr. 2" PVC, schr. 200 mic. | Koolstofstofstaal, RVS 304, PVC, EPDM | 30000336 | € 767,90 | 15,00 % | € 652,72 | ||
| 30000340 | Waterfil. Centr. 2" RVS, schr. 200 mic. | Koolstofstofstaal, RVS 304/316, EPDM | 30000340 | € 767,90 | 15,00 % | € 652,72 |
| Aansluiting | 2" |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 30 kg |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Merk | Filtromatic |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Waterfilter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | EPDM |
| Uitvoering | Screen/zeef + schraper |
| Volgens norm (en) | ISO9001-ISO14001-CE markering |
| Toepassing | Screen/zeef reinigen door de ingebouwde schraper axiaal te bewegen, tijdens het schrapen het filter aftappen/spuien |
| Maximale doorstroming_debiet | 25 m3 per uur bij 6.0 bar, schoonwater, 5 mg/ltr. SS, 20°C |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | 2" |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 30 kg |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Merk | Filtromatic |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Waterfilter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | EPDM |
| Uitvoering | Screen/zeef + schraper |
| Volgens norm (en) | ISO9001-ISO14001-CE markering |
| Toepassing | Screen/zeef reinigen door de ingebouwde schraper axiaal te bewegen, tijdens het schrapen het filter aftappen/spuien |
| Maximale doorstroming_debiet | 25 m3 per uur bij 6.0 bar, schoonwater, 5 mg/ltr. SS, 20°C |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | 2" |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 30 kg |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Merk | Filtromatic |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Waterfilter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | EPDM |
| Uitvoering | Screen/zeef + schraper |
| Volgens norm (en) | ISO9001-ISO14001-CE markering |
| Toepassing | Screen/zeef reinigen door de ingebouwde schraper axiaal te bewegen, tijdens het schrapen het filter aftappen/spuien |
| Maximale doorstroming_debiet | 25 m3 per uur bij 6.0 bar, schoonwater, 5 mg/ltr. SS, 20°C |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | 2" |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 30 kg |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Merk | Filtromatic |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Waterfilter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | EPDM |
| Uitvoering | Screen/zeef + schraper |
| Volgens norm (en) | ISO9001-ISO14001-CE markering |
| Toepassing | Screen/zeef reinigen door de ingebouwde schraper axiaal te bewegen, tijdens het schrapen het filter aftappen/spuien |
| Maximale doorstroming_debiet | 25 m3 per uur bij 6.0 bar, schoonwater, 5 mg/ltr. SS, 20°C |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | 2" |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 30 kg |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Merk | Filtromatic |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Waterfilter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | EPDM |
| Uitvoering | Screen/zeef + schraper |
| Volgens norm (en) | ISO9001-ISO14001-CE markering |
| Toepassing | Screen/zeef reinigen door de ingebouwde schraper axiaal te bewegen, tijdens het schrapen het filter aftappen/spuien |
| Maximale doorstroming_debiet | 25 m3 per uur bij 6.0 bar, schoonwater, 5 mg/ltr. SS, 20°C |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | 2" |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 30 kg |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Merk | Filtromatic |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Waterfilter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | EPDM |
| Uitvoering | Screen/zeef + schraper |
| Volgens norm (en) | ISO9001-ISO14001-CE markering |
| Toepassing | Screen/zeef reinigen door de ingebouwde schraper axiaal te bewegen, tijdens het schrapen het filter aftappen/spuien |
| Maximale doorstroming_debiet | 25 m3 per uur bij 6.0 bar, schoonwater, 5 mg/ltr. SS, 20°C |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | 2" |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 30 kg |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Merk | Filtromatic |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Waterfilter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | EPDM |
| Uitvoering | Screen/zeef + schraper |
| Volgens norm (en) | ISO9001-ISO14001-CE markering |
| Toepassing | Screen/zeef reinigen door de ingebouwde schraper axiaal te bewegen, tijdens het schrapen het filter aftappen/spuien |
| Maximale doorstroming_debiet | 25 m3 per uur bij 6.0 bar, schoonwater, 5 mg/ltr. SS, 20°C |
| toon meertoon minder | |