| Uw prijs excl. btw per Stuk € 102,69 € 61,61 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05198063 |
| EAN | 8785267942240 |
| OEM nr. | 5 - 2 1/2" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 133,52 € 80,11 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05198075 |
| EAN | 8785267942257 |
| OEM nr. | 5- 3" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 231,29 € 138,77 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05198100 |
| EAN | 8785267942264 |
| OEM nr. | 5 - 4" |
Italy messing voetklep bol model, type 5, 2 1/2" bi.dr., PN6,0
Italy messing voetklep bol model, type 5, 3" bi.dr., PN6,0
Italy messing voetklep bol model, type 5, 4" bi.dr., PN6,0
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 05198063 | Mess. voetklp. type 5, 2 1/2" bi. dr. | 5 - 2 1/2" | € 102,69 | 40,00 % | € 61,61 | |
| 05198075 | Mess. voetklp. type 5, 3" bi. dr. | 5- 3" | € 133,52 | 40,00 % | € 80,11 | |
| 05198100 | Mess. voetklp. type 5, 4" bi. dr. | 5 - 4" | € 231,29 | 40,00 % | € 138,77 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing voetklep bol model type 5 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | SBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Messing met messing klep / kegel + dichting |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing voetklep bol model type 5 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | SBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Messing met messing klep / kegel + dichting |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing voetklep bol model type 5 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | SBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Messing met messing klep / kegel + dichting |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing voetklep bol model type 5 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | SBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Messing met messing klep / kegel + dichting |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |