| Uw prijs excl. btw per Stuk € 20,25 € 12,15 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05200018 |
| EAN | 8785267942271 |
| OEM nr. | 0 |
| Productsoort | Messing voetklep type 15 + messing zuigkorf |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 23,68 € 16,58 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05200025 |
| EAN | 8785267942288 |
| OEM nr. | 15-1" |
| Productsoort | Messing voetklep type 15 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 36,25 € 25,37 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05200032 |
| EAN | 8785267942295 |
| OEM nr. | 15-1 1/4" |
| Productsoort | Messing voetklep type 15 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 44,79 € 31,35 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05200038 |
| EAN | 8785267942301 |
| OEM nr. | 15-1 1/2" |
| Productsoort | Messing voetklep type 15 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 65,85 € 46,10 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05200050 |
| EAN | 8785267942318 |
| OEM nr. | 15-2" |
| Productsoort | Messing voetklep type 15 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 109,34 € 76,54 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05200063 |
| EAN | 8785267942325 |
| OEM nr. | 15-2 1/2" |
| Productsoort | Messing voetklep type 15 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 143,89 € 100,72 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05200075 |
| EAN | 8785267942332 |
| OEM nr. | 15-3" |
| Productsoort | Messing voetklep type 15 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 225,95 € 158,16 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05200099 |
| EAN | 8785267942349 |
| OEM nr. | 15-4" |
| Productsoort | Messing voetklep type 15 |
Italy messing voetklep pijp model, type 5, 3/4" bi.dr., PN6,0
Italy messing voetklep pijp model, type 5,1" bi.dr., PN6,0
Italy messing voetklep pijp model, type 5,1 1/4" bi.dr., PN6,0
Italy messing voetklep pijp model, type 5,1 1/2" bi.dr., PN6,0
Italy messing voetklep pijp model, type 5, 2" bi.dr., PN6,0
Italy messing voetklep pijp model, type 5, 2 1/2" bi.dr., PN6,0
Italy messing voetklep pijp model, type 5, 3" bi.dr., PN6,0
Italy messing voetklep pijp model, type 5, 4" bi.dr., PN6,0
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Productsoort | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 05200018 | Messing voetklep pijpmodel 3/4" bi.dr. | 0 | Messing voetklep type 15 + messing zuigkorf | € 20,25 | 40,00 % | € 12,15 | |
| 05200025 | Mess. voetklp. 5, pijp model, 1" bi.dr. | 15-1" | Messing voetklep type 15 | € 23,68 | 30,00 % | € 16,58 | |
| 05200032 | Mess. voetklp. 15, pijpm., 1 1/4" bi.dr | 15-1 1/4" | Messing voetklep type 15 | € 36,25 | 30,00 % | € 25,37 | |
| 05200038 | Mess. voetklp. 15, pijpm., 1 1/2" bi.dr | 15-1 1/2" | Messing voetklep type 15 | € 44,79 | 30,00 % | € 31,35 | |
| 05200050 | Mess. voetklp. 15, pijpm., 2" bi.dr. | 15-2" | Messing voetklep type 15 | € 65,85 | 30,00 % | € 46,10 | |
| 05200063 | Mess. voetklp. 15, pijpm., 2 1/2" bi.dr | 15-2 1/2" | Messing voetklep type 15 | € 109,34 | 30,00 % | € 76,54 | |
| 05200075 | Mess. voetklp. 15, pijpm., 3" bi.dr. | 15-3" | Messing voetklep type 15 | € 143,89 | 30,00 % | € 100,72 | |
| 05200099 | Mess. voetklp. 15, pijpm., 4" bi.dr. | 15-4" | Messing voetklep type 15 | € 225,95 | 30,00 % | € 158,16 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | SBR |
| Toepassing | In zuigleidingen voor waterpompen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | SBR |
| Toepassing | In zuigleidingen voor waterpompen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | SBR |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | SBR |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | SBR |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | SBR |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | SBR |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | SBR |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | SBR |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |