| Uw prijs excl. btw per Stuk € 44,00 € 30,80 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05230012 |
| EAN | 8785267942509 |
| OEM nr. | 320A-1/2" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 45,89 € 32,13 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05230018 |
| EAN | 8785267942516 |
| OEM nr. | 320A-3/4" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 62,77 € 43,94 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05230025 |
| EAN | 8785267942523 |
| OEM nr. | 320A-1" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 156,99 € 109,89 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05230032 |
| EAN | 8785267942530 |
| OEM nr. | 320A-1 1/4" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 217,32 € 152,12 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05230038 |
| EAN | 8785267942547 |
| OEM nr. | 320A-1"1/2 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 281,54 € 197,08 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05230050 |
| EAN | 8785267942554 |
| OEM nr. | 320A-2" |
Italy messing vlotterkraan 1/2" bu.dr. met RVS 304 stang, type 320, lang model
Industriële vlotters
Vervaardigd uit messing met RVS 304 hevelstang.[/br]
De vlotters zijn robuust uitgevoerd met EPDM 65SH dichting.[/br]
De vlotters kunnen optioneel worden uitgevoerd met uitloopbuis om de geluidproductie tijdens vullen te reduceren.[/br]
De vlotters zijn toepasbaar in schoonwater met een max. temperatuur van 80°C.[/br]
Bij de vlotter optioneel een vlotterbal bijbestellen, kunststof tot max. 40°C, koper tot max. 90°C water temperatuur.[/br]
Italy messing vlotterkraan 3/4" bu.dr. met RVS 304 stang, type 320, lang model
Industriële vlotters
Vervaardigd uit messing met RVS 304 hevelstang.[/br]
De vlotters zijn robuust uitgevoerd met EPDM 65SH dichting.[/br]
De vlotters kunnen optioneel worden uitgevoerd met uitloopbuis om de geluidproductie tijdens vullen te reduceren.[/br]
De vlotters zijn toepasbaar in schoonwater met een max. temperatuur van 80°C.[/br]
Bij de vlotter optioneel een vlotterbal bijbestellen, kunststof tot max. 40°C, koper tot max. 90°C water temperatuur.[/br]
Italy messing vlotterkraan 1" bu.dr. met RVS 304 stang, type 320, lang model
Industriële vlotters
Vervaardigd uit messing met RVS 304 hevelstang.[/br]
De vlotters zijn robuust uitgevoerd met EPDM 65SH dichting.[/br]
De vlotters kunnen optioneel worden uitgevoerd met uitloopbuis om de geluidproductie tijdens vullen te reduceren.[/br]
De vlotters zijn toepasbaar in schoonwater met een max. temperatuur van 80°C.[/br]
Bij de vlotter optioneel een vlotterbal bijbestellen, kunststof tot max. 40°C, koper tot max. 90°C water temperatuur.[/br]
Italy messing vlotterkraan 1 1/4" bu.dr. met RVS 304 stang, type 320, lang model
Industriële vlotters
Vervaardigd uit messing met RVS 304 hevelstang.[/br]
De vlotters zijn robuust uitgevoerd met EPDM 65SH dichting.[/br]
De vlotters kunnen optioneel worden uitgevoerd met uitloopbuis om de geluidproductie tijdens vullen te reduceren.[/br]
De vlotters zijn toepasbaar in schoonwater met een max. temperatuur van 80°C.[/br]
Bij de vlotter optioneel een vlotterbal bijbestellen, kunststof tot max. 40°C, koper tot max. 90°C water temperatuur.[/br]
Italy messing vlotterkraan 1 1/2" bu.dr. met RVS 304 stang, type 320, lang model
Industriële vlotters
Vervaardigd uit messing met RVS 304 hevelstang.[/br]
De vlotters zijn robuust uitgevoerd met EPDM 65SH dichting.[/br]
De vlotters kunnen optioneel worden uitgevoerd met uitloopbuis om de geluidproductie tijdens vullen te reduceren.[/br]
De vlotters zijn toepasbaar in schoonwater met een max. temperatuur van 80°C.[/br]
Bij de vlotter optioneel een vlotterbal bijbestellen, kunststof tot max. 40°C, koper tot max. 90°C water temperatuur.[/br]
Italy messing vlotterkraan 2" bu.dr. met RVS 304 stang, type 320, lang model
Industriële vlotters
Vervaardigd uit messing met RVS 304 hevelstang.[/br]
De vlotters zijn robuust uitgevoerd met EPDM 65SH dichting.[/br]
De vlotters kunnen optioneel worden uitgevoerd met uitloopbuis om de geluidproductie tijdens vullen te reduceren.[/br]
De vlotters zijn toepasbaar in schoonwater met een max. temperatuur van 80°C.[/br]
Bij de vlotter optioneel een vlotterbal bijbestellen, kunststof tot max. 40°C, koper tot max. 90°C water temperatuur.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Opbrengst ltr. / uur | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 05230012 | Vlotterkraan messing, 1/2", RVS stang | 320A-1/2" | 3.540 - 7.140 | € 44,00 | 30,00 % | € 30,80 | |
| 05230018 | Vlotterkraan messing, 3/4", RVS stang | 320A-3/4" | 3.540 - 7.140 | € 45,89 | 30,00 % | € 32,13 | |
| 05230025 | Vlotterkraan messing, 1", RVS stang | 320A-1" | 5.640 - 9.780 | € 62,77 | 30,00 % | € 43,94 | |
| 05230032 | Vlotterkraan messing, 1 1/4", RVS stang | 320A-1 1/4" | 22.380 - 31.680 | € 156,99 | 30,00 % | € 109,89 | |
| 05230038 | Vlotterkraan messing, 1 1/2", RVS stang | 320A-1"1/2 | 24.660 - 34.860 | € 217,32 | 30,00 % | € 152,12 | |
| 05230050 | Vlotterkraan messing, 2", RVS stang | 320A-2" | 37.860 - 46.380 | € 281,54 | 30,00 % | € 197,08 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. vloeist. temp. ° C | 80 ° C |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing / RVS vlotterkraan |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Messing kraanhuis, RVS 304 stang |
| Toepassing | In schoonwater voor het vullen van tanken, bassins en reservoirs |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. vloeist. temp. ° C | 80 ° C |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing / RVS vlotterkraan |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Messing kraanhuis, RVS 304 stang |
| Toepassing | In schoonwater voor het vullen van tanken, bassins en reservoirs |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. vloeist. temp. ° C | 80 ° C |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing / RVS vlotterkraan |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Messing kraanhuis, RVS 304 stang |
| Toepassing | In schoonwater voor het vullen van tanken, bassins en reservoirs |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. vloeist. temp. ° C | 80 ° C |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing / RVS vlotterkraan |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Messing kraanhuis, RVS 304 stang |
| Toepassing | In schoonwater voor het vullen van tanken, bassins en reservoirs |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. vloeist. temp. ° C | 80 ° C |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing / RVS vlotterkraan |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Messing kraanhuis, RVS 304 stang |
| Toepassing | In schoonwater voor het vullen van tanken, bassins en reservoirs |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. vloeist. temp. ° C | 80 ° C |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing / RVS vlotterkraan |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Messing kraanhuis, RVS 304 stang |
| Toepassing | In schoonwater voor het vullen van tanken, bassins en reservoirs |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. vloeist. temp. ° C | 80 ° C |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing / RVS vlotterkraan |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Messing kraanhuis, RVS 304 stang |
| Toepassing | In schoonwater voor het vullen van tanken, bassins en reservoirs |
| toon meertoon minder | |