| Uw prijs excl. btw per Stuk € 471,56 € 330,09 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05230052 |
| EAN | 8785267942561 |
| OEM nr. | 274A3-2 1/2" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 559,22 € 391,45 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05230054 |
| EAN | 8785267942578 |
| OEM nr. | 274A3-3" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 937,03 € 655,92 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05230056 |
| EAN | 8785267942585 |
| OEM nr. | 274A3-4" |
Italy bronzen vlotterkraan 2 1/2" bu.dr. met RVS 304 stang, type 274, lang model
Industriële vlotters
Vervaardigd uit brons met RVS 304 hevelstang.[/br]
De vlotters zijn robuust uitgevoerd met EPDM 65SH dichting.[/br]
De vlotters kunnen optioneel worden uitgevoerd met uitloopbuis om de geluidproductie tijdens vullen te reduceren.[/br]
De vlotters zijn toepasbaar in schoon - zout / zeewater met een max. temperatuur van 80°C.[/br]
Bij de vlotter optioneel een vlotterbal bijbestellen, kunststof tot max. 40°C, koper tot max. 90°C water temperatuur.[/br]
Italy bronzen vlotterkraan 3" bu.dr. met RVS 304 stang, type 274, lang model
Industriële vlotters
Vervaardigd uit brons met RVS 304 hevelstang.[/br]
De vlotters zijn robuust uitgevoerd met EPDM 65SH dichting.[/br]
De vlotters kunnen optioneel worden uitgevoerd met uitloopbuis om de geluidproductie tijdens vullen te reduceren.[/br]
De vlotters zijn toepasbaar in schoon - zout / zeewater met een max. temperatuur van 80°C.[/br]
Bij de vlotter optioneel een vlotterbal bijbestellen, kunststof tot max. 40°C, koper tot max. 90°C water temperatuur.[/br]
Italy bronzen vlotterkraan 4" bu.dr. met RVS 304 stang, type 274, lang model
Industriële vlotters
Vervaardigd uit brons met RVS 304 hevelstang.[/br]
De vlotters zijn robuust uitgevoerd met EPDM 65SH dichting.[/br]
De vlotters kunnen optioneel worden uitgevoerd met uitloopbuis om de geluidproductie tijdens vullen te reduceren.[/br]
De vlotters zijn toepasbaar in schoon - zout / zeewater met een max. temperatuur van 80°C.[/br]
Bij de vlotter optioneel een vlotterbal bijbestellen, kunststof tot max. 40°C, koper tot max. 90°C water temperatuur.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Opbrengst ltr. / uur | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 05230052 | Vlotterkraan brons, 2 1/2", RVS stang | 274A3-2 1/2" | 43.140 | € 471,56 | 30,00 % | € 330,09 | |
| 05230054 | Vlotterkraan brons, 3", RVS stang | 274A3-3" | 61.800 | € 559,22 | 30,00 % | € 391,45 | |
| 05230056 | Vlotterkraan brons, 4", RVS stang | 274A3-4" | 95.100 | € 937,03 | 30,00 % | € 655,92 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Brons |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Brons |
| Max. vloeist. temp. ° C | 80 ° C |
| Merk | Esseti |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronzen / RVS vlotterkraan |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Bronzen kraanhuis, RVS 304 stang |
| Toepassing | In schoonwater zout / zeewater voor het vullen van tanken, bassins en reservoirs |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Brons |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Brons |
| Max. vloeist. temp. ° C | 80 ° C |
| Merk | Esseti |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronzen / RVS vlotterkraan |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Bronzen kraanhuis, RVS 304 stang |
| Toepassing | In schoonwater zout / zeewater voor het vullen van tanken, bassins en reservoirs |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Brons |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Brons |
| Max. vloeist. temp. ° C | 80 ° C |
| Merk | Esseti |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronzen / RVS vlotterkraan |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Bronzen kraanhuis, RVS 304 stang |
| Toepassing | In schoonwater zout / zeewater voor het vullen van tanken, bassins en reservoirs |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Brons |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Brons |
| Max. vloeist. temp. ° C | 80 ° C |
| Merk | Esseti |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronzen / RVS vlotterkraan |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Bronzen kraanhuis, RVS 304 stang |
| Toepassing | In schoonwater zout / zeewater voor het vullen van tanken, bassins en reservoirs |
| toon meertoon minder | |