| Uw prijs excl. btw per Stuk € 36,54 € 32,89 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 15500840 |
| EAN | 8717845997076 |
| OEM nr. | 99707 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 38,28 € 34,45 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 15500842 |
| EAN | 8717845997090 |
| OEM nr. | 99709 |
Watts messing keerklep, veerbelast, type KF A+ C, serie EA KF, 2 x 15 mm knelverbinding, controleerbaar, PN10
Watts messing keerklep, veerbelast, type KF A+ C, serie EA KF, 2 x 22 mm knelverbinding, controleerbaar, PN10
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 15500840 | Watts keerklep KF A+C 2 x 15mm knelverb. | 99707 | € 36,54 | 10,00 % | € 32,89 | |
| 15500842 | Watts keerklep KF A+C 2 x 22mm knelverb. | 99709 | € 38,28 | 10,00 % | € 34,45 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | EA KF A+C m3 / uur |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Caleffi , Watts |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Keerklep EA KF A+ C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Met 2 controle openingen 1/4" |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Zoekwoorden | EA KF A+C |
| Toepassing | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | EA KF A+C m3 / uur |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Watts |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Keerklep EA KF A+ C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Met 2 controle openingen 1/4" |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Zoekwoorden | EA KF A+C |
| Toepassing | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | EA KF A+C m3 / uur |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Watts |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Keerklep EA KF A+ C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Met 2 controle openingen 1/4" |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Zoekwoorden | EA KF A+C |
| Toepassing | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| toon meertoon minder | |