| Uw prijs excl. btw per Stuk € 177,24 € 159,51 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50300050 |
| EAN | 8016615224016 |
| OEM nr. | 132402 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 185,12 € 166,61 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50300053 |
| EAN | 8016615224030 |
| OEM nr. | 132522 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 188,28 € 169,45 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50300052 |
| EAN | 8016615224023 |
| OEM nr. | 132512 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 216,71 € 195,04 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50300054 |
| EAN | 8016615224047 |
| OEM nr. | 132602 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 247,18 € 222,46 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50300056 |
| EAN | 8016615224054 |
| OEM nr. | 132702 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 372,11 € 334,90 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50300058 |
| EAN | 8016615224061 |
| OEM nr. | 132802 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 451,51 € 406,36 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50300060 |
| EAN | 8016615224078 |
| OEM nr. | 132902 |
Caleffi strangregelventiel met debietmeter, capp. 2 ± 7 liter / minuut, serie 132, 1/2", bi.dr., met isolatie, PN10
Caleffi strangregelventiel met debietmeter, capp. 7 ± 28 liter / minuut, serie 132, 3/4", bi.dr., met isolatie, PN10
Caleffi strangregelventiel met debietmeter, capp. 5 ± 13 liter / minuut, serie 132, 3/4", bi.dr., met isolatie, PN10
Caleffi strangregelventiel met debietmeter, capp. 10 ± 40 liter / minuut, serie 132, 1", bi.dr., met isolatie, PN10
Caleffi strangregelventiel met debietmeter, capp. 20 ± 70 liter / minuut, serie 132, 1 1/4", bi.dr., met isolatie, PN10
Caleffi strangregelventiel met debietmeter, capp. 30 ± 120 liter / minuut, serie 132, 1 1/2", bi.dr., met isolatie, PN10
Caleffi strangregelventiel met debietmeter, capp. 50 ± 200 liter / minuut, serie 132, 2", bi.dr., met isolatie, PN10
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50300050 | Strangregelventiel + debietmeter 1/2" | 132402 | € 177,24 | 10,00 % | € 159,51 | |
| 50300053 | Strangregelventiel + debietmeter 3/4" | 132522 | € 185,12 | 10,00 % | € 166,61 | |
| 50300052 | Strangregelventiel + debietmeter 3/4" | 132512 | € 188,28 | 10,00 % | € 169,45 | |
| 50300054 | Strangregelventiel + debietmeter 1" | 132602 | € 216,71 | 10,00 % | € 195,04 | |
| 50300056 | Strangregelventiel + debietmeter 1 1/4" | 132702 | € 247,18 | 10,00 % | € 222,46 | |
| 50300058 | Strangregelventiel + debietmeter 1 1/2" | 132802 | € 372,11 | 10,00 % | € 334,90 | |
| 50300060 | Strangregelventiel + debietmeter 2" | 132902 | € 451,51 | 10,00 % | € 406,36 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 132 m3 / uur |
| Max. vloeist. temp. ° C | 110 ° C |
| Merk | Caleffi |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Strangregelventiel diam. 1/2" t/m 2" |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Caleffi 132 |
| Volgens norm (en) | ACS, zie bijgevoegde afbeeldingen met de van toepassing zijnde p |
| Zoekwoorden | 132 |
| Toepassing | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 132 m3 / uur |
| Max. vloeist. temp. ° C | 110 ° C |
| Merk | Caleffi |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Strangregelventiel diam. 1/2" t/m 2" |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Caleffi 132 |
| Volgens norm (en) | ACS, zie bijgevoegde afbeeldingen met de van toepassing zijnde p |
| Zoekwoorden | 132 |
| Toepassing | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| Maximale doorstroming_debiet | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 132 m3 / uur |
| Max. vloeist. temp. ° C | 110 ° C |
| Merk | Caleffi |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Strangregelventiel diam. 1/2" t/m 2" |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Caleffi 132 |
| Volgens norm (en) | ACS, zie bijgevoegde afbeeldingen met de van toepassing zijnde p |
| Zoekwoorden | 132 |
| Toepassing | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| Maximale doorstroming_debiet | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 132 m3 / uur |
| Max. vloeist. temp. ° C | 110 ° C |
| Merk | Caleffi |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Strangregelventiel diam. 1/2" t/m 2" |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Caleffi 132 |
| Volgens norm (en) | ACS, zie bijgevoegde afbeeldingen met de van toepassing zijnde p |
| Zoekwoorden | 132 |
| Toepassing | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| Maximale doorstroming_debiet | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 132 m3 / uur |
| Max. vloeist. temp. ° C | 110 ° C |
| Merk | Caleffi |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Strangregelventiel diam. 1/2" t/m 2" |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Caleffi 132 |
| Volgens norm (en) | ACS, zie bijgevoegde afbeeldingen met de van toepassing zijnde p |
| Zoekwoorden | 132 |
| Toepassing | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| Maximale doorstroming_debiet | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 132 m3 / uur |
| Max. vloeist. temp. ° C | 110 ° C |
| Merk | Caleffi |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Strangregelventiel diam. 1/2" t/m 2" |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Caleffi 132 |
| Volgens norm (en) | ACS, zie bijgevoegde afbeeldingen met de van toepassing zijnde p |
| Zoekwoorden | 132 |
| Toepassing | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| Maximale doorstroming_debiet | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 132 m3 / uur |
| Max. vloeist. temp. ° C | 110 ° C |
| Merk | Caleffi |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Strangregelventiel diam. 1/2" t/m 2" |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Caleffi 132 |
| Volgens norm (en) | ACS, zie bijgevoegde afbeeldingen met de van toepassing zijnde p |
| Zoekwoorden | 132 |
| Toepassing | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| Maximale doorstroming_debiet | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 132 m3 / uur |
| Max. vloeist. temp. ° C | 110 ° C |
| Merk | Caleffi |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Strangregelventiel diam. 1/2" t/m 2" |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Caleffi 132 |
| Volgens norm (en) | ACS, zie bijgevoegde afbeeldingen met de van toepassing zijnde p |
| Zoekwoorden | 132 |
| Toepassing | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| Maximale doorstroming_debiet | Lees de uitgebreide documentatie bij dit product |
| toon meertoon minder | |