| Uw prijs excl. btw per Stuk € 18,65 € 14,92 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05177220 |
| EAN | 8033278184662 |
| OEM nr. | IVDG50000N10C |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 18,65 € 14,92 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05177222 |
| EAN | 8023058313498 |
| OEM nr. | IVDG50000N13C |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 19,32 € 15,46 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05177218 |
| EAN | 8785267992337 |
| OEM nr. | IVDG50000NO6C |
Irritec PP drukregelaar type DG5, 3/4" bi. x 3/4" bu.dr., cap. min. 0,22 - max. 1,8 m3 / uur, uitlaatdruk 1,03 bar
Irritec lage druk fittingen en afsluiters voor drip tape en druppelbevloeiing slangen[/b]
Stadex importeert en levert als gespecialiseerde groothandel al meer dan 45 jaar een breed assortiment duurzame driptapes en druppelslangen voor de professionele land & tuinbouw en tuin & park beregening / irrigatie.[/br]
Het assortiment bestaat uit slangen, fittingen, leidingen, afsluiters, filters, reduceerventielen, ontluchters, pompsystemen, doseersystemen, fertigatiesystemen en gereedschappen.[/br]
Stadex levert maatwerk via gespecialiseerde vakhandel, beregening / irrigatie / fertigatie installateurs en hoveniers.[/br]
Voor het complete assortiment zie de bijbehorende productinformatie of neem contact met ons op, tel. nr. 0593-74 50 87[/br]
Irritec PP drukregelaar type DG5, 3/4" bi. x 3/4" bu.dr., cap. min. 0,22 - max. 1,8 m3 / uur, uitlaatdruk 1,31 bar
Irritec lage druk fittingen en afsluiters voor drip tape en druppelbevloeiing slangen[/b]
Stadex importeert en levert als gespecialiseerde groothandel al meer dan 45 jaar een breed assortiment duurzame driptapes en druppelslangen voor de professionele land & tuinbouw en tuin & park beregening / irrigatie.[/br]
Het assortiment bestaat uit slangen, fittingen, leidingen, afsluiters, filters, reduceerventielen, ontluchters, pompsystemen, doseersystemen, fertigatiesystemen en gereedschappen.[/br]
Stadex levert maatwerk via gespecialiseerde vakhandel, beregening / irrigatie / fertigatie installateurs en hoveniers.[/br]
Voor het complete assortiment zie de bijbehorende productinformatie of neem contact met ons op, tel. nr. 0593-74 50 87[/br]
Irritec PP drukregelaar type DG5, 3/4" bi. x 3/4" bu.dr., cap. min. 0,22 - max. 1,8 m3 / uur, uitlaatdruk 0,66 bar
Irritec lage druk fittingen en afsluiters voor drip tape en druppelbevloeiing slangen[/b]
Stadex importeert en levert als gespecialiseerde groothandel al meer dan 45 jaar een breed assortiment duurzame driptapes en druppelslangen voor de professionele land & tuinbouw en tuin & park beregening / irrigatie.[/br]
Het assortiment bestaat uit slangen, fittingen, leidingen, afsluiters, filters, reduceerventielen, ontluchters, pompsystemen, doseersystemen, fertigatiesystemen en gereedschappen.[/br]
Stadex levert maatwerk via gespecialiseerde vakhandel, beregening / irrigatie / fertigatie installateurs en hoveniers.[/br]
Voor het complete assortiment zie de bijbehorende productinformatie of neem contact met ons op, tel. nr. 0593-74 50 87[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 05177220 | PP drukr. 3/4" bi. x 3/4" bu.dr., 1,8m3 | IVDG50000N10C | € 18,65 | 20,00 % | € 14,92 | |
| 05177222 | PP drukr. 3/4" bi. x 3/4" bu.dr., 1,8m3 | IVDG50000N13C | € 18,65 | 20,00 % | € 14,92 | |
| 05177218 | PP drukr. 3/4" bi. x 3/4" bu.dr., 1,8m3 | IVDG50000NO6C | € 19,32 | 20,00 % | € 15,46 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 3/4" x 3/4" |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Drukreduceerventiel 022 - 18 m3/uur DG5 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Bu. x bi.dr. |
| Toepassing | In beregening / irrigatie systemen met drip tape / druppelbevloeiingslang. De drukregelaar reduceert een te hoge ingangsdruk naar de drip tape / druppelslang |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 3/4" x 3/4" |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Drukreduceerventiel 022 - 18 m3/uur DG5 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Bu. x bi.dr. |
| Toepassing | In beregening / irrigatie systemen met drip tape / druppelbevloeiingslang. De drukregelaar reduceert een te hoge ingangsdruk naar de drip tape / druppelslang |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 3/4" x 3/4" |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Drukreduceerventiel 022 - 18 m3/uur DG5 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Bu. x bi.dr. |
| Toepassing | In beregening / irrigatie systemen met drip tape / druppelbevloeiingslang. De drukregelaar reduceert een te hoge ingangsdruk naar de drip tape / druppelslang |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 3/4" x 3/4" |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Drukreduceerventiel 022 - 18 m3/uur DG5 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Bu. x bi.dr. |
| Toepassing | In beregening / irrigatie systemen met drip tape / druppelbevloeiingslang. De drukregelaar reduceert een te hoge ingangsdruk naar de drip tape / druppelslang |
| toon meertoon minder | |