| Uw prijs excl. btw per Stuk € 718,50 € 431,10 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 60001690 |
| EAN | 8785287832552 |
| Materiaal | RVS / Kunststof |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0.6 - 3.5 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1275050 |
| Productsoort | Hogedruk dompelpomp MX-E 113 |
| Type afdichting | Dubbele mechanical seal |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 747,70 € 448,62 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 60001692 |
| EAN | 8785287832569 |
| Materiaal | RVS 304 / Kunststof |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0.6 - 4.5 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1275060 |
| Productsoort | Hogedruk dompelpomp MX-E 114 |
| Type afdichting | Mechanical seal |
Wortex Subtron (made by Speroni) drukgeschakelde Hogedruk dompel pomp type MX-E 113 M, + vlotter en ingebouwde drukschakelaar, 0.6 kW - P2, 4.1A, 230 VAC, 50Hz
Wortex Hogedruk dompelpompen met ingebouwde drukschelaar + vlotter
Wortex SUBTRON (made by Speroni) serie MX-E hogedruk dompelpompen zijn voorzien van ingebouwde drukschakelaar en niveau vlotter welke de pomp automatisch in- en uit schakelen. De pompen zijn van Hoogwaardige Kwaliteit en inzetbaar voor o.a. tuin beregening en het verpompen van schoon zoet water met lichte zwevende delen.
Wortex Subtron (made by Speroni) drukgeschakelde Hogedruk dompel pomp type MX-E 114 M, + vlotter en ingebouwde drukschakelaar, 0.75 kW - P2, 5.2A, 230 VAC, 50Hz
Wortex Hogedruk dompelpompen met ingebouwde drukschelaar + vlotter
Wortex SUBTRON (made by Speroni) serie MX-E hogedruk dompelpompen zijn voorzien van ingebouwde drukschakelaar en niveau vlotter welke de pomp automatisch in- en uit schakelen. De pompen zijn van Hoogwaardige Kwaliteit en inzetbaar voor o.a. tuin beregening en het verpompen van schoon zoet water met lichte zwevende delen.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Materiaal | Max. in m3 / uur bij bar | Min. in m3 / uur bij bar | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | OEM nr. | Productsoort | Type afdichting | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60001690 | Wortex Pomp MX-E 113 M-A-A, 230V | RVS / Kunststof | 6.0 - 0.7 m3 / uur | 0.6 - 3.5 m3 / uur | 0.9 / 0.6 - 4.1 | WP1275050 | Hogedruk dompelpomp MX-E 113 | Dubbele mechanical seal | € 718,50 | 40,00 % | € 431,10 | |
| 60001692 | Wortex Pomp MX-E 114 M-A-A, 230V | RVS 304 / Kunststof | 6.0 - 1.8 m3 / uur | 0.6 - 4.5 m3 / uur | 1.1 / 0.75 - 5.2 | WP1275060 | Hogedruk dompelpomp MX-E 114 | Mechanical seal | € 747,70 | 40,00 % | € 448,62 |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Aansluit spanning | 230 Volt |
| Aantal pompwaaiers | 3 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Capaciteit | 6.000 ltr. per uur |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Neen |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomphuis | Moplen |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 10 |
| Max. omgev. temp. ° C | + 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 60 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2.850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 1 1/4" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type dompelpomp | Druk en water niveau geschakeld |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Met ingebouwde drukschakelaar (aan-uit pompschakeling) |
| Verp. afm. B x L x H mm | 200 x 180 x 550 |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | 5.0 |
| Zoekwoorden | Wortex MX-E Hogedruk dompelpomp met drukschakelaar, Speroni SUBT |
| Toepassing | Beregening, zoet schoon, drainage, licht vervuild water met zwevende verpompen. Vullen en ledigen van tanken, vaten, bassins, kelders en baden |
| Opstelling | Nat / ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Aansluit spanning | 230 Volt |
| Aantal pompwaaiers | 3 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Capaciteit | 6.000 ltr. per uur |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Neen |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomphuis | Moplen |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 10 |
| Max. omgev. temp. ° C | + 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 60 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2.850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 1 1/4" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type dompelpomp | Druk en water niveau geschakeld |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Met ingebouwde drukschakelaar (aan-uit pompschakeling) |
| Verp. afm. B x L x H mm | 200 x 180 x 550 |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | 5.0 |
| Zoekwoorden | Wortex MX-E Hogedruk dompelpomp met drukschakelaar, Speroni SUBT |
| Toepassing | Beregening, zoet schoon, drainage, licht vervuild water met zwevende verpompen. Vullen en ledigen van tanken, vaten, bassins, kelders en baden |
| Opstelling | Nat / ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Aansluit spanning | 230 Volt |
| Aantal pompwaaiers | 3 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Capaciteit | 6.000 ltr. per uur |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Neen |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomphuis | Moplen |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 10 |
| Max. omgev. temp. ° C | + 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 60 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2.850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 1 1/4" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type dompelpomp | Druk en water niveau geschakeld |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Met ingebouwde drukschakelaar (aan-uit pompschakeling) |
| Verp. afm. B x L x H mm | 200 x 180 x 550 |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | 5.0 |
| Zoekwoorden | Wortex MX-E Hogedruk dompelpomp met drukschakelaar, Speroni SUBT |
| Toepassing | Beregening, zoet schoon, drainage, licht vervuild water met zwevende verpompen. Vullen en ledigen van tanken, vaten, bassins, kelders en baden |
| Opstelling | Nat / ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |