| Uw prijs excl. btw per Stuk € 747,70 € 448,62 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 60001692 |
| EAN | 8785287832569 |
Wortex Subtron (made by Speroni) drukgeschakelde Hogedruk dompel pomp type MX-E 114 M, + vlotter en ingebouwde drukschakelaar, 0.75 kW - P2, 5.2A, 230 VAC, 50Hz
Wortex Hogedruk dompelpompen met ingebouwde drukschelaar + vlotter
Wortex SUBTRON (made by Speroni) serie MX-E hogedruk dompelpompen zijn voorzien van ingebouwde drukschakelaar en niveau vlotter welke de pomp automatisch in- en uit schakelen. De pompen zijn van Hoogwaardige Kwaliteit en inzetbaar voor o.a. tuin beregening en het verpompen van schoon zoet water met lichte zwevende delen.
| Aandrijving | Elektrisch |
| Aansluit spanning | 230 Volt |
| Aantal pompwaaiers | 3 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Capaciteit | 6.000 ltr. per uur |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Neen |
| Gewicht kg. | 15.6 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomphuis | Moplen |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | RVS 304 / Kunststof |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 10 |
| Max. in m3 / uur bij bar | 6.0 - 1.8 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | + 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 60 mm |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0.6 - 4.5 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2.850 |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 1.1 / 0.75 - 5.2 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| OEM nr. | WP1275060 |
| Persaansluiting diam. | 1 1/4" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Hogedruk dompelpomp MX-E 114 |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type dompelpomp | Druk en water niveau geschakeld |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Met ingebouwde drukschakelaar (aan-uit pompschakeling) |
| Verp. afm. B x L x H mm | 200 x 180 x 550 |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | 5.0 |
| Zoekwoorden | Wortex MX-E Hogedruk dompelpomp met drukschakelaar, Speroni SUBT |
| Toepassing | Beregening, zoet schoon, drainage, licht vervuild water met zwevende verpompen. Vullen en ledigen van tanken, vaten, bassins, kelders en baden |
| Opstelling | Nat / ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |