| Uw prijs excl. btw per Stuk € 216,22 € 162,16 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 09811008 |
| EAN | 8785267942394 |
Sisma watermeter type DOMUS DBRF/40 - 1 1/2", 2" bu.dr., cap. nom. 16,0 m3 / uur, natte wijzerplaat, voor koudwater, excl. koppelingen
Sisma meters
Voor koud en warm water, muntautomaten, gasmeters en elektronische accessoires.[/br]
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 2" bu. dr. / inbouwlengte 200 mm |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 50 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 50 ° C |
| Merk | Gioanola |
| OEM nr. | DBRF/40 - 1 1/2" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | DOMUS DBRF natlopend telwerk / koud water, MID R80 160 mm |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Constant debiet max. 16,0 m3 / uur, max. koststondig piekdebiet |
| Volgens norm (en) | MID 2004/22/CE |
| Zoekwoorden | Sisma DBRF/40 |
| Toepassing | Het meten van koudwater debiet in o.a. sanitaire en industriële verbruikers |
| toon meertoon minder | |