| Uw prijs excl. btw per Stuk € 42,43 € 31,82 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 09811012 |
| EAN | 8785267942417 |
Sisma watermeter type DOMUS DBRC/20 - 3/4", 1" bu.dr., cap. nom. 4,0 m3 / uur, natte wijzerplaat, voor warmwater, excl. koppelingen
Sisma meters
Voor koud en warm water, muntautomaten, gasmeters en elektronische accessoires.[/br]
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 1" bu. dr. / inbouwlengte 130 mm |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 50 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Gioanola |
| OEM nr. | DBRC/20-3/4" T90 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | DOMUS DBRC natlopend telwerk / warmwater, MID R80 130 mm |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Constant debiet max. 4,0 m3 / uur, max. koststondig piekdebiet 5 |
| Volgens norm (en) | MID 2004/22/CE |
| Zoekwoorden | Sisma DBRC/20 |
| Toepassing | Het meten van warmwater debiet in o.a. sanitaire en industriële verbruikers |
| toon meertoon minder | |