| Uw prijs excl. btw per Stuk € 291,80 € 189,67 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 04591500 |
| EAN | 8015001111190 |
| OEM nr. | 0295.915 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 297,32 € 193,26 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 04591502 |
| EAN | 8015001111213 |
| OEM nr. | 0295.920 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 334,56 € 217,47 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 04591504 |
| EAN | 8015001111237 |
| OEM nr. | 0295.925 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 362,70 € 235,75 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 04591506 |
| EAN | 8015001111497 |
| OEM nr. | 0295.933 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 478,88 € 311,27 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 04591508 |
| EAN | 8015001111503 |
| OEM nr. | 0295.942 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 493,24 € 320,61 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 04591510 |
| EAN | 8015001111510 |
| OEM nr. | 0295.942 |
Arion Zelfreinigend koud Drinkwater filter met aftap, RVS cartridge 50 mµ, transparante catridge houder, 2 x 1/2" BSP bi.dr., ACS drinkwater keur, PN16
Arion Zelfreinigend Drinkwater filter, 50 micron
De zelfreinigende zeef Arion® is een mechanisch filter voor huishoudelijk gebruik voor de behandeling van drinkwater en is ontworpen om zwevende vreemde deeltjes af te scheiden door middel van een stalen gaasbarrière. De semi-automatische reiniging van het in de beker verzamelde vuil kan eenvoudig worden uitgevoerd, zonder de waterstroom te onderbreken.
Arion Zelfreinigend koud Drinkwater filter met aftap, RVS cartridge 50 mµ, transparante catridge houder, 2 x 3/4" BSP bi.dr., ACS drinkwater keur, PN16
Arion Zelfreinigend Drinkwater filter, 50 micron
De zelfreinigende zeef Arion® is een mechanisch filter voor huishoudelijk gebruik voor de behandeling van drinkwater en is ontworpen om zwevende vreemde deeltjes af te scheiden door middel van een stalen gaasbarrière. De semi-automatische reiniging van het in de beker verzamelde vuil kan eenvoudig worden uitgevoerd, zonder de waterstroom te onderbreken.
Arion Zelfreinigend koud Drinkwater filter met aftap, RVS cartridge 50 mµ, transparante catridge houder, 2 x 1" BSP bi.dr., ACS drinkwater keur, PN16
Arion Zelfreinigend Drinkwater filter, 50 micron
De zelfreinigende zeef Arion® is een mechanisch filter voor huishoudelijk gebruik voor de behandeling van drinkwater en is ontworpen om zwevende vreemde deeltjes af te scheiden door middel van een stalen gaasbarrière. De semi-automatische reiniging van het in de beker verzamelde vuil kan eenvoudig worden uitgevoerd, zonder de waterstroom te onderbreken.
Arion Zelfreinigend koud Drinkwater filter met aftap, RVS cartridge 50 mµ, transparante catridge houder, 2 x 1 1/4" BSP bi.dr., ACS drinkwater keur, PN16
Arion Zelfreinigend Drinkwater filter, 50 micron
De zelfreinigende zeef Arion® is een mechanisch filter voor huishoudelijk gebruik voor de behandeling van drinkwater en is ontworpen om zwevende vreemde deeltjes af te scheiden door middel van een stalen gaasbarrière. De semi-automatische reiniging van het in de beker verzamelde vuil kan eenvoudig worden uitgevoerd, zonder de waterstroom te onderbreken.
Arion Zelfreinigend koud Drinkwater filter met aftap, RVS cartridge 50 mµ, transparante catridge houder, 2 x 1 1/2" BSP bi.dr., ACS drinkwater keur, PN16
Arion Zelfreinigend Drinkwater filter, 50 micron
De zelfreinigende zeef Arion® is een mechanisch filter voor huishoudelijk gebruik voor de behandeling van drinkwater en is ontworpen om zwevende vreemde deeltjes af te scheiden door middel van een stalen gaasbarrière. De semi-automatische reiniging van het in de beker verzamelde vuil kan eenvoudig worden uitgevoerd, zonder de waterstroom te onderbreken.
Arion Zelfreinigend koud Drinkwater filter met aftap, RVS cartridge 50 mµ, transparante catridge houder, 2 x 2" BSP bi.dr., ACS drinkwater keur, PN16
Arion Zelfreinigend Drinkwater filter, 50 micron
De zelfreinigende zeef Arion® is een mechanisch filter voor huishoudelijk gebruik voor de behandeling van drinkwater en is ontworpen om zwevende vreemde deeltjes af te scheiden door middel van een stalen gaasbarrière. De semi-automatische reiniging van het in de beker verzamelde vuil kan eenvoudig worden uitgevoerd, zonder de waterstroom te onderbreken.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 04591500 | Waterfilter Arion 1/2" , 0295.9, PN16 | 0295.915 | € 291,80 | 35,00 % | € 189,67 | |
| 04591502 | Waterfilter Arion 3/4" , 0295.9, PN16 | 0295.920 | € 297,32 | 35,00 % | € 193,26 | |
| 04591504 | Waterfilter Arion 1" , 0295.9, PN16 | 0295.925 | € 334,56 | 35,00 % | € 217,47 | |
| 04591506 | Waterfilter Arion 1 1/4" , 0295.9, PN16 | 0295.933 | € 362,70 | 35,00 % | € 235,75 | |
| 04591508 | Waterfilter Arion 1 1/2" , 0295.9, PN16 | 0295.942 | € 478,88 | 35,00 % | € 311,27 | |
| 04591510 | Waterfilter Arion 2", 0295.9, PN16 | 0295.942 | € 493,24 | 35,00 % | € 320,61 |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| Kleur | Blauw - transparant |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing/RVS/Trogamid-T/NBR |
| Max. in m3 / uur bij bar | Zie Technische informatie m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | + 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 40 ° C |
| Merk | Italtecnica |
| Min. in m3 / uur bij bar | Zie Technische informatie m3 / uur |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Drinkwaterfilter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | NBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Zelfreinigend |
| Volgens norm (en) | ACS, UNI EN 12266-1 |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | Drinkwaterfilter, Waterfilter, Zelfreinigend waterfilter, ACS Dr |
| Toepassing | Drinkwater filtratie |
| Opstelling | Droog |
| Maximale doorstroming_debiet | 8 m3 per uur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| Kleur | Blauw - transparant |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing/RVS/Trogamid-T/NBR |
| Max. in m3 / uur bij bar | Zie Technische informatie m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | + 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 40 ° C |
| Merk | Italtecnica |
| Min. in m3 / uur bij bar | Zie Technische informatie m3 / uur |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Drinkwaterfilter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | NBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Zelfreinigend |
| Volgens norm (en) | ACS, UNI EN 12266-1 |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | Drinkwaterfilter, Waterfilter, Zelfreinigend waterfilter, ACS Dr |
| Toepassing | Drinkwater filtratie |
| Opstelling | Droog |
| Maximale doorstroming_debiet | 8 m3 per uur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| Kleur | Blauw - transparant |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing/RVS/Trogamid-T/NBR |
| Max. in m3 / uur bij bar | Zie Technische informatie m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | + 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 40 ° C |
| Merk | Italtecnica |
| Min. in m3 / uur bij bar | Zie Technische informatie m3 / uur |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Drinkwaterfilter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | NBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Zelfreinigend |
| Volgens norm (en) | ACS, UNI EN 12266-1 |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | Drinkwaterfilter, Waterfilter, Zelfreinigend waterfilter, ACS Dr |
| Toepassing | Drinkwater filtratie |
| Opstelling | Droog |
| Maximale doorstroming_debiet | 8 m3 per uur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| Kleur | Blauw - transparant |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing/RVS/Trogamid-T/NBR |
| Max. in m3 / uur bij bar | Zie Technische informatie m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | + 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 40 ° C |
| Merk | Italtecnica |
| Min. in m3 / uur bij bar | Zie Technische informatie m3 / uur |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Drinkwaterfilter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | NBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Zelfreinigend |
| Volgens norm (en) | ACS, UNI EN 12266-1 |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | Drinkwaterfilter, Waterfilter, Zelfreinigend waterfilter, ACS Dr |
| Toepassing | Drinkwater filtratie |
| Opstelling | Droog |
| Maximale doorstroming_debiet | 10m3 per uur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| Kleur | Blauw - transparant |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing/RVS/Trogamid-T/NBR |
| Max. in m3 / uur bij bar | Zie Technische informatie m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | + 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 40 ° C |
| Merk | Italtecnica |
| Min. in m3 / uur bij bar | Zie Technische informatie m3 / uur |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Drinkwaterfilter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | NBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Zelfreinigend |
| Volgens norm (en) | ACS, UNI EN 12266-1 |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | Drinkwaterfilter, Waterfilter, Zelfreinigend waterfilter, ACS Dr |
| Toepassing | Drinkwater filtratie |
| Opstelling | Droog |
| Maximale doorstroming_debiet | 10m3 per uur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| Kleur | Blauw - transparant |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing/RVS/Trogamid-T/NBR |
| Max. in m3 / uur bij bar | Zie Technische informatie m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | + 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 40 ° C |
| Merk | Italtecnica |
| Min. in m3 / uur bij bar | Zie Technische informatie m3 / uur |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Drinkwaterfilter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | NBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Zelfreinigend |
| Volgens norm (en) | ACS, UNI EN 12266-1 |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | Drinkwaterfilter, Waterfilter, Zelfreinigend waterfilter, ACS Dr |
| Toepassing | Drinkwater filtratie |
| Opstelling | Droog |
| Maximale doorstroming_debiet | 22m3 per uur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| Kleur | Blauw - transparant |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing/RVS/Trogamid-T/NBR |
| Max. in m3 / uur bij bar | Zie Technische informatie m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | + 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 40 ° C |
| Merk | Italtecnica |
| Min. in m3 / uur bij bar | Zie Technische informatie m3 / uur |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Drinkwaterfilter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | NBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Zelfreinigend |
| Volgens norm (en) | ACS, UNI EN 12266-1 |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | Drinkwaterfilter, Waterfilter, Zelfreinigend waterfilter, ACS Dr |
| Toepassing | Drinkwater filtratie |
| Opstelling | Droog |
| Maximale doorstroming_debiet | 22m3 per uur |
| toon meertoon minder | |