| Uw prijs excl. btw per Stuk € 12,86 € 7,72 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05198012 |
| EAN | 8785267942189 |
| OEM nr. | 11 - 1/2" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 15,49 € 9,29 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05198018 |
| EAN | 8785267942196 |
| OEM nr. | 11 - 3/4" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 18,34 € 11,01 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05198025 |
| EAN | 8785267942202 |
| OEM nr. | 11 - 1" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 28,30 € 19,81 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05198032 |
| EAN | 8785267942219 |
| OEM nr. | 11 - 1 1/4" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 35,12 € 21,07 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05198038 |
| EAN | 8785267942226 |
| OEM nr. | 11 - 1 1/2" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 54,66 € 32,79 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05198050 |
| EAN | 8785267942233 |
| OEM nr. | 11 - 2" |
Italy messing voetklep bol model, type 11, 1/2" bi.dr., PN10
Italy messing voetklep bol model, type 11, 3/4" bi.dr., PN10
Italy messing voetklep bol model, type 11, 1" bi.dr., PN10
Italy messing voetklep bol model, type 11, 1 1/4" bi.dr., PN8,0
Italy messing voetklep bol model, type 11, 1 1/2" bi.dr., PN8,0
Italy messing voetklep bol model, type 11, 2" bi.dr., PN8,0
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 05198012 | Mess. voetklp. type 11, 1/2" bi. dr. | 11 - 1/2" | € 12,86 | 40,00 % | € 7,72 | |
| 05198018 | Mess. voetklp. type 11, 3/4" bi. dr. | 11 - 3/4" | € 15,49 | 40,00 % | € 9,29 | |
| 05198025 | Mess. voetklp. type 11, 1" bi. dr. | 11 - 1" | € 18,34 | 40,00 % | € 11,01 | |
| 05198032 | Mess. voetklp. type 11, 1 1/4" bi. dr. | 11 - 1 1/4" | € 28,30 | 30,00 % | € 19,81 | |
| 05198038 | Mess. voetklp. type 11, 1 1/2" bi. dr. | 11 - 1 1/2" | € 35,12 | 40,00 % | € 21,07 | |
| 05198050 | Mess. voetklp. type 11, 2" bi. dr. | 11 - 2" | € 54,66 | 40,00 % | € 32,79 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing voetklep bol model type 11 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | SBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Messing met messing klep / kegel + dichting |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing voetklep bol model type 11 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | SBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Messing met messing klep / kegel + dichting |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing voetklep bol model type 11 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | SBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Messing met messing klep / kegel + dichting |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing voetklep bol model type 11 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | SBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Messing met messing klep / kegel + dichting |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing voetklep bol model type 11 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | SBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Messing met messing klep / kegel + dichting |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing voetklep bol model type 11 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | SBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Messing met messing klep / kegel + dichting |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. omgev. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | OR |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Messing voetklep bol model type 11 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | SBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Messing met messing klep / kegel + dichting |
| Toepassing | Retourstroombeveiliging in pomp en leidingsystemen voor koud water en vloeistoffen waar messing resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |