| Uw prijs excl. btw per Stuk € 24,66 € 17,26 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05129106 |
| EAN | 8785287823468 |
VIR messing/PP vorstbestendige tapkogelkraan 1/2" bu.dr. x slangwartel, 3/4" + slangtule 1/2" - 13mm, type 218, volle doorlaat, PN 16, PA handgreep
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.140 kg |
| HS code | 84818081 |
| Land van oorsprong | Italie |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | Messing, PP copolymeer, NBR, PTFE, Dacromet, Polyamide |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +75 ° C |
| Merk | Genebre |
| OEM nr. | 218-1/2" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | 218 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | NBR/PTFE |
| Type handgreep | Hendel, uit Polyamide |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bu.dr. met slangwartel |
| Volgens norm (en) | 2014/68EU |
| Zoekwoorden | 218 |
| Toepassing | Water |
| toon meertoon minder | |