| Uw prijs excl. btw per Stuk € 22,11 € 17,69 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 07822764 |
| EAN | 8428381249351 |
| OEM nr. | 8032 206 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 22,11 € 17,69 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 07822766 |
| EAN | 8428381249368 |
| OEM nr. | 8032 060 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 22,11 € 17,69 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 07822768 |
| EAN | 8428381248798 |
| OEM nr. | 8032 120 |
Genebre bimetaal thermometer, staal verzinkte behuizing, diam. 63 mm, type 8032, messing voeler L = 50 mm, 1/2" bu. dr., -20 - 60 °C, achteraansluiting, °C & °F aanduiding
Genebre bimetaal thermometers met staal verzinkte behuizing
Behuizing diameter 63 mm, met 1/2" bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De Genebre bimetaal thermometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar verzinkt staal resistent tegen is.[/br]
Genebre bimetaal thermometer, staal verzinkte behuizing, diam. 63 mm, type 8032, messing voeler L = 50 mm, 1/2" bu. dr., 0 - 60 °C, achteraansluiting, °C & °F aanduiding
Genebre bimetaal thermometers met staal verzinkte behuizing
Behuizing diameter 63 mm, met 1/2" bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De Genebre bimetaal thermometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar verzinkt staal resistent tegen is.[/br]
Genebre bimetaal thermometer, staal verzinkte behuizing, diam. 63 mm, type 8032, messing voeler L = 50 mm, 1/2" bu. dr., 0 - 120 °C, achteraansluiting, °C & °F aanduiding
Genebre bimetaal thermometers met staal verzinkte behuizing
Behuizing diameter 63 mm, met 1/2" bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De Genebre bimetaal thermometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar verzinkt staal resistent tegen is.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 07822764 | Thermom. 63mm, -20 - 60 °C , 1/2" aa | 8032 206 | € 22,11 | 20,00 % | € 17,69 | |
| 07822766 | Thermom. 63mm, 0 - 60 °C , 1/2" aa | 8032 060 | € 22,11 | 20,00 % | € 17,69 | |
| 07822768 | Thermom. 63mm, 0 - 120 °C , 1/2" aa | 8032 120 | € 22,11 | 20,00 % | € 17,69 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90251180 |
| Kleur | Verzinkt |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | Staal verzinkt |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Achteraansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | 1/2" messing Bu.dr. |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90251180 |
| Kleur | Verzinkt |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | Staal verzinkt |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Achteraansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | 1/2" messing Bu.dr. |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90251180 |
| Kleur | Verzinkt |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | Staal verzinkt |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Achteraansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | 1/2" messing Bu.dr. |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90251180 |
| Kleur | Verzinkt |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | Staal verzinkt |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Achteraansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | 1/2" messing Bu.dr. |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |