| Uw prijs excl. btw per Stuk € 55,75 € 44,60 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 16070175 |
| EAN | 8785287861590 |
Sok, 3" BSP 2 x bi.dr., Nr. 270, RVS 316 L, PN20, conform: EN 10226- ISO 4144
RVS 316 L draadfittingen De RVS 316 L draadfittingen bieden een sterke, lekdichte en uiterst corrosiebestendige verbinding voor leidingsystemen in veeleisende omgevingen. Toepassing: Dankzij het hoogwaardige AISI RVS 316 L roestvast staal zijn deze fittingen ideaal voor food-, chemie-, water- en procesinstallaties, evenals toepassingen in de industrie, landbouw en machinebouw. Ze worden geproduceerd volgens de ISO 4144 normering
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0,54 kg |
| HS code | 73072990 |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 3" |
| Materiaal | RVS 316 L |
| Max. omgev. temp. ° C | +60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +220 ° C |
| Merk | Atusa |
| OEM nr. | I270600A |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Sok |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Nr. 270 |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 2 x bi.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 10226-1, ISO 4144, IONET, AENOR |
| Zoekwoorden | Sok RVS 316 L Nr. 270, RVS 316 L Fittingen, RVS 316 L Sok, RVS 3 |
| Toepassing | Drinkwater, B-water, Proceswater, Oliën, Lucht en Granulaat voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |