| Uw prijs excl. btw per Stuk € 33,90 € 24,07 29,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05322360 |
| EAN | 4015933042924 |
Originele gietstalen Geka perslucht snelkoppeling met messing dichting, max. 10 bar, serie TG, slangtule 1" - 25 mm
Geka TG gietstalen klauwkoppelingen voor perslucht
Uitvoering conform DIN 3489.[/br]
Uitgevoerd met messing dichting dichting.[/br]
Optioneel uit te voeren met dichting siliconen / EPDM (OHASIL.[/br]
De Geka klauwkoppelingen zijn uitwisselbaar met de merken Atlas Copco, Steinco ect.[/br]
LET OP: Gebruik altijd een tegenkoppeling met NBR of siliconen / EPDM dichting.[/br]
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0,228 kg |
| HS code | 73269098 |
| Kleur | Gietstaal |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 1" - 25mm |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Geka |
| OEM nr. | 61.3604 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Klauwkoppeling Geka TG gietstalen slangtule messing dichting 10 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | TG gietstalen, 10 bar snelkoppeling slangtule messing dichting |
| Volgens norm (en) | DIN 3489 |
| Toepassing | Perslucht gereedschappen en installaties of fysiek zware gebruiksomstandigheden in bijv. bouw en baggerwerkzaamheden waar voor zowel perslucht als water een gietstalen koppeling gewenst is. |
| toon meertoon minder | |