| Uw prijs excl. btw per Stuk € 285,12 € 256,61 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | PW000200 |
| EAN | 8785268018050 |
| OEM nr. | PW000200 |
| Productsoort | PW 63 |
| Type / Serie | Stadex PW 63 - 1 1/4" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 288,26 € 259,43 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | PW000204 |
| EAN | 8785268018067 |
| OEM nr. | PW000204 |
| Productsoort | PW 75 |
| Type / Serie | Stadex PW 75 - 1 1/2" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 364,90 € 328,41 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | PW000208 |
| EAN | 8785268018074 |
| OEM nr. | PW000208 |
| Productsoort | PW 90 |
| Type / Serie | Stadex PW 90 - 1 1/2" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 418,69 € 376,82 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | PW000210 |
| EAN | 8785268018081 |
| OEM nr. | PW000210 |
| Productsoort | PW 110 |
| Type / Serie | Stadex PW 110 - 2" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 559,85 € 503,86 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | PW000212 |
| EAN | 8785268018098 |
| OEM nr. | PW000212 |
| Productsoort | PW 125 |
| Type / Serie | Stadex PW 125 - 2 1/2" |
Stadex drijvend sloot / bassin aanzuigfilter diam. 63 mm x L = 1.600 mm, incl. terugslagklep 1 1/4" bi.dr., schroefdoppen en drijver
Universele drijvende aanzuigfilters voor waterpompen. Plaatsing in bijv. sloot, meer, bassin om water op te zuigen. De filters zijn specifiek ontworpen om te voorkomen dat vuildelen groter dan ca. 500 micron in het pomp, distributie, beregening- irrigatie systeem terechtkomen.
Met een drijvend filter beschermd u de water installatie en creëert u gebruiksgemak door verstoppingen in het watersysteem te voorkomen.
De filters zijn uitgevoerd met:
Veer belaste terugslagklep
Aanzuigfilter met perforaties 0,5 mm
Schroefdeksels om het filter intern te kunnen reinigen
Te wassen of vervangbare nylon filterkous
Drijver
De filters zijn leverbaar in 4 aansluitmaten:
1 1/4” bi.dr. met filter diam. 63 x L = 1.600 mm
1 ½” bi.dr. met filter diam. 75 x L = 1.600 mm
2” bi.dr. met filter diam. 110 x L = 1.600 mm
2 ½” bi.dr. met filter diam. 125 mm L = 1.600 mm
Andere aansluit, filter, lengte maten, met vacuüm- droogloop beveiliging op aanvraag.
Stadex drijvend sloot / bassin aanzuigfilter diam. 75 mm x L = 1.600 mm, incl. terugslagklep 1 1/2" bi.dr., schroefdoppen en drijver
Universele drijvende aanzuigfilters voor waterpompen. Plaatsing in bijv. sloot, meer, bassin om water op te zuigen. De filters zijn specifiek ontworpen om te voorkomen dat vuildelen groter dan ca. 500 micron in het pomp, distributie, beregening- irrigatie systeem terechtkomen.
Met een drijvend filter beschermd u de water installatie en creëert u gebruiksgemak door verstoppingen in het watersysteem te voorkomen.
De filters zijn uitgevoerd met:
Veer belaste terugslagklep
Aanzuigfilter met perforaties 0,5 mm
Schroefdeksels om het filter intern te kunnen reinigen
Te wassen of vervangbare nylon filterkous
Drijver
De filters zijn leverbaar in 4 aansluitmaten:
1 1/4” bi.dr. met filter diam. 63 x L = 1.600 mm
1 ½” bi.dr. met filter diam. 75 x L = 1.600 mm
2” bi.dr. met filter diam. 110 x L = 1.600 mm
2 ½” bi.dr. met filter diam. 125 mm L = 1.600 mm
Andere aansluit, filter, lengte maten, met vacuüm- droogloop beveiliging op aanvraag.
Stadex drijvend sloot / bassin aanzuigfilter diam. 90 mm x L = 1.600 mm, incl. terugslagklep 1 1/2" bi.dr., schroefdoppen en drijver
Universele drijvende aanzuigfilters voor waterpompen. Plaatsing in bijv. sloot, meer, bassin om water op te zuigen. De filters zijn specifiek ontworpen om te voorkomen dat vuildelen groter dan ca. 500 micron in het pomp, distributie, beregening- irrigatie systeem terechtkomen.
Met een drijvend filter beschermd u de water installatie en creëert u gebruiksgemak door verstoppingen in het watersysteem te voorkomen.
De filters zijn uitgevoerd met:
Veer belaste terugslagklep
Aanzuigfilter met perforaties 0,5 mm
Schroefdeksels om het filter intern te kunnen reinigen
Te wassen of vervangbare nylon filterkous
Drijver
De filters zijn leverbaar in 4 aansluitmaten:
1 1/4” bi.dr. met filter diam. 63 x L = 1.600 mm
1 ½” bi.dr. met filter diam. 75 x L = 1.600 mm
2” bi.dr. met filter diam. 110 x L = 1.600 mm
2 ½” bi.dr. met filter diam. 125 mm L = 1.600 mm
Andere aansluit, filter, lengte maten, met vacuüm- droogloop beveiliging op aanvraag.
Stadex drijvend sloot / bassin aanzuigfilter diam. 110 mm x L = 1.600 mm, incl. terugslagklep 2" bi.dr., schroefdoppen en drijver
Universele drijvende aanzuigfilters voor waterpompen. Plaatsing in bijv. sloot, meer, bassin om water op te zuigen. De filters zijn specifiek ontworpen om te voorkomen dat vuildelen groter dan ca. 500 micron in het pomp, distributie, beregening- irrigatie systeem terechtkomen.
Met een drijvend filter beschermd u de water installatie en creëert u gebruiksgemak door verstoppingen in het watersysteem te voorkomen.
De filters zijn uitgevoerd met:
Veer belaste terugslagklep
Aanzuigfilter met perforaties 0,5 mm
Schroefdeksels om het filter intern te kunnen reinigen
Te wassen of vervangbare nylon filterkous
Drijver
De filters zijn leverbaar in 4 aansluitmaten:
1 1/4” bi.dr. met filter diam. 63 x L = 1.600 mm
1 ½” bi.dr. met filter diam. 75 x L = 1.600 mm
2” bi.dr. met filter diam. 110 x L = 1.600 mm
2 ½” bi.dr. met filter diam. 125 mm L = 1.600 mm
Andere aansluit, filter, lengte maten, met vacuüm- droogloop beveiliging op aanvraag.
Stadex drijvend sloot / bassin aanzuigfilter diam. 125 mm x L = 1.600 mm, incl. terugslagklep 2 1/2" bi.dr., schroefdoppen en drijver
Universele drijvende aanzuigfilters voor waterpompen. Plaatsing in bijv. sloot, meer, bassin om water op te zuigen. De filters zijn specifiek ontworpen om te voorkomen dat vuildelen groter dan ca. 500 micron in het pomp, distributie, beregening- irrigatie systeem terechtkomen.
Met een drijvend filter beschermd u de water installatie en creëert u gebruiksgemak door verstoppingen in het watersysteem te voorkomen.
De filters zijn uitgevoerd met:
Veer belaste terugslagklep
Aanzuigfilter met perforaties 0,5 mm
Schroefdeksels om het filter intern te kunnen reinigen
Te wassen of vervangbare nylon filterkous
Drijver
De filters zijn leverbaar in 4 aansluitmaten:
1 1/4” bi.dr. met filter diam. 63 x L = 1.600 mm
1 ½” bi.dr. met filter diam. 75 x L = 1.600 mm
2” bi.dr. met filter diam. 110 x L = 1.600 mm
2 ½” bi.dr. met filter diam. 125 mm L = 1.600 mm
Andere aansluit, filter, lengte maten, met vacuüm- droogloop beveiliging op aanvraag.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Productsoort | Type / Serie | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| PW000200 | Aanzuigfilter | PW000200 | PW 63 | Stadex PW 63 - 1 1/4" | € 285,12 | 10,00 % | € 256,61 | |
| PW000204 | Aanzuigfilter | PW000204 | PW 75 | Stadex PW 75 - 1 1/2" | € 288,26 | 10,00 % | € 259,43 | |
| PW000208 | Aanzuigfilter | PW000208 | PW 90 | Stadex PW 90 - 1 1/2" | € 364,90 | 10,00 % | € 328,41 | |
| PW000210 | Aanzuigfilter | PW000210 | PW 110 | Stadex PW 110 - 2" | € 418,69 | 10,00 % | € 376,82 | |
| PW000212 | Aanzuigfilter | PW000212 | PW 125 | Stadex PW 125 - 2 1/2" | € 559,85 | 10,00 % | € 503,86 |
| Aansluiting | Bi.dr. |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC-U, PP, Messing, Nylon , PVC, PP, Messing, Nylon |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Stadex |
| Openingsdruk | 0,01 bar |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Met terugslagklep |
| Vacuüm | 5 |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | Als aanzuig- voor filter voor waterpompen welke water opzuigen uit oppervlaktewater om te voorkomen dat drijvende delen in het pomp- leiding- sproeisysteem terechtkomen |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | Bi.dr. |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC, PP, Messing, Nylon |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Stadex |
| Openingsdruk | 0,01 bar |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Met terugslagklep |
| Vacuüm | 5 |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | Als aanzuig- voor filter voor waterpompen welke water opzuigen uit oppervlaktewater om te voorkomen dat drijvende delen in het pomp- leiding- sproeisysteem terechtkomen |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | Bi.dr. |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC, PP, Messing, Nylon |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Stadex |
| Openingsdruk | 0,01 bar |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Met terugslagklep |
| Vacuüm | 5 |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | Als aanzuig- voor filter voor waterpompen welke water opzuigen uit oppervlaktewater om te voorkomen dat drijvende delen in het pomp- leiding- sproeisysteem terechtkomen |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | Bi.dr. |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC, PP, Messing, Nylon |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Stadex |
| Openingsdruk | 0,01 bar |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Met terugslagklep |
| Vacuüm | 5 |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | Als aanzuig- voor filter voor waterpompen welke water opzuigen uit oppervlaktewater om te voorkomen dat drijvende delen in het pomp- leiding- sproeisysteem terechtkomen |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | Bi.dr. |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC, PP, Messing, Nylon |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Stadex |
| Openingsdruk | 0,01 bar |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Met terugslagklep |
| Vacuüm | 5 |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | Als aanzuig- voor filter voor waterpompen welke water opzuigen uit oppervlaktewater om te voorkomen dat drijvende delen in het pomp- leiding- sproeisysteem terechtkomen |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | Bi.dr. |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC, PP, Messing, Nylon |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Stadex |
| Openingsdruk | 0,01 bar |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Met terugslagklep |
| Vacuüm | 5 |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | Als aanzuig- voor filter voor waterpompen welke water opzuigen uit oppervlaktewater om te voorkomen dat drijvende delen in het pomp- leiding- sproeisysteem terechtkomen |
| toon meertoon minder | |