| Uw prijs excl. btw per Meter € 66,87 € 53,50 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 3-5d |
| Artikelnummer | 06110750 |
DRAG+ platoprolbare PU Synthetic specifieke Extra zware kwaliteit bemester sleepslang, diam. 5" / 127 mm, wanddikte 4,5 mm, treksterkte 17,6 ton, kleur oranje, werk / barstdruk 11,66 / 35 bar, rol = 200 mtr.
DRAG+ platoprolbare PU Synthetic specifieke extra zware kwaliteit bemester sleepslangen
Diameter 4” t/m 5“ wanddikte slang 4,5 mm, plat oprolbare van binnen en buiten met polyurethaan bekleed met tussenliggend 100% synthetische polyesterweefsel ketting geweven jas met uitermate hoge treksterkte.[/br]
Door de toepassing van hoogwaardige grondstoffen is de slang bestand tegen logen, zoutoplossingen, drijfmest, slib / afval houdend water.[/br]
De slangen zijn specifiek ontworpen agro, industrie, offshore, bouw voor distributie van: drijfmest (sleepslang be-mesters), slib, water distributie, brandbestrijding, blusinstallaties, beregening met hoge pomp uitgangdruk.[/br]
Op verzoek kunnen wij de slangen op lengte binnen de maximale rollengte leveren met onderstaande koppelingen:[/br]
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 40 - 20 ° C |
| Buig rad. mm (slang) | Mag niet knikken in gevulde vorm onder druk mm |
| Buitenwand (slang) | Oranje polyurethaan, glad |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Oranje |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 5" |
| Materiaal | PU Synthetic |
| Materiaal (slang) | Polyurethaan, inlage: met ketting geweven jas van synthetische d |
| Materiaal_slang | Polyurethaan, inlage: met ketting geweven jas van synthetische d |
| Merk | Delannoy Freres |
| OEM nr. | Opvragen |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | DRAG+ platopr.b. PU Synthetic Extra zware bemester sleepslang |
| snijlengte | Afwijkende lengte op aanvraag |
| Temp. ° C max. (slang) | +70 |
| Temp. ° C min. (slang) | -50 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Als specifieke pers / sleep slang voor bemesters voor vloeibare |
| Treksterkte slang bij barstdruk .. °C | 95 ton bij 20 ° C |
| Treksterkte slang bij max. werkdr. .. °C | 19 ton bij 20 |
| Uitvoering | Bemester sleepslang 5", oranje PN40, 200 mtr. |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Wanddikte | 4,5 mm |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 13,33 - 20 |
| Toepassing | Als specifieke pers / sleep slang voor bemesters voor vloeibare meststoffen en afvalwater, (on en offshore), agro, industrie, civiele en nuts werken, voor koud en warm water, werken waar zware abrassieve kwaliteit slang vereist is |
| Buitenwand slang | Oranje polyurethaan, glad |
| Binnenwand slang | Oranje polyurethaan, glad |
| toon meertoon minder | |