| Uw prijs excl. btw per Stuk € 30,85 € 24,68 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02300470.06 |
| EAN | 8785287794508 |
| Capaciteit | 304 - 352 ltr. per uur |
| OEM nr. | SD2223M2M06.0 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 30,85 € 24,68 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02300470.07 |
| EAN | 8785287794515 |
| Capaciteit | 382 - 482 ltr. per uur |
| OEM nr. | SD2223M2M07.0 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 30,85 € 24,68 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 02300470.08 |
| EAN | 8785287794522 |
| Capaciteit | 502 - 634 ltr. per uur |
| OEM nr. | SD2223M2M08.0 |
Hunter - Senninger type Smooth Drive High - Angle (Zwarte deflector), kunststof Hoog rendement lage druk roterende sproeier, nozzle 6, Goud 2.38 mm, 1/2" BSP/NPT bu.dr.
Senninger's Smooth Drive™ De sproeier is ontworpen voor irrigatie onder bomen, open velden en kwekerijen. De unieke "wandelende diffusor" zorgt voor een extreem uniform patroon dat droge gebieden voorkomt die worden veroorzaakt door vervorming door beugelpoten. FUNCTIES: - Low Angle model ideaal voor onder de boom (Zwarte basis) - High Angle-model ideaal voor open veld (zwarte basis) Nauwkeurig gevormde deflector zorgt voor een grotere worp en verbeterde distributie Geavanceerd remmechanisme voor een soepele, consistente rotatiesnelheid en minimale spanning op de stijgbuis - Geen gereedschap nodig voor toegang tot het mondstuk - Twee jaar garantie op materialen, vakmanschap en prestaties Kleur gecodeerde spuitmonden voor eenvoudige identificatie van de maat. Gegarandeerd om de juiste grootte van de opening gedurende vijf jaar te behouden
Prijzen 23-07-2025
Hunter - Senninger type Smooth Drive High - Angle (Zwarte deflector), kunststof Hoog rendement lage druk roterende sproeier, nozzle 7, Lime 2.78 mm, 1/2" BSP/NPT bu.dr.
Senninger's Smooth Drive™ De sproeier is ontworpen voor irrigatie onder bomen, open velden en kwekerijen. De unieke "wandelende diffusor" zorgt voor een extreem uniform patroon dat droge gebieden voorkomt die worden veroorzaakt door vervorming door beugelpoten. FUNCTIES: - Low Angle model ideaal voor onder de boom (Zwarte basis) - High Angle-model ideaal voor open veld (zwarte basis) Nauwkeurig gevormde deflector zorgt voor een grotere worp en verbeterde distributie Geavanceerd remmechanisme voor een soepele, consistente rotatiesnelheid en minimale spanning op de stijgbuis - Geen gereedschap nodig voor toegang tot het mondstuk - Twee jaar garantie op materialen, vakmanschap en prestaties Kleur gecodeerde spuitmonden voor eenvoudige identificatie van de maat. Gegarandeerd om de juiste grootte van de opening gedurende vijf jaar te behouden
Prijzen 23-07-2025
Hunter - Senninger type Smooth Drive High - Angle (Zwarte deflector), kunststof Hoog rendement lage druk roterende sproeier, nozzle 8, Lavender 3.18 mm, 1/2" BSP/NPT bu.dr.
Senninger's Smooth Drive™ De sproeier is ontworpen voor irrigatie onder bomen, open velden en kwekerijen. De unieke "wandelende diffusor" zorgt voor een extreem uniform patroon dat droge gebieden voorkomt die worden veroorzaakt door vervorming door beugelpoten. FUNCTIES: - Low Angle model ideaal voor onder de boom (Zwarte basis) - High Angle-model ideaal voor open veld (zwarte basis) Nauwkeurig gevormde deflector zorgt voor een grotere worp en verbeterde distributie Geavanceerd remmechanisme voor een soepele, consistente rotatiesnelheid en minimale spanning op de stijgbuis - Geen gereedschap nodig voor toegang tot het mondstuk - Twee jaar garantie op materialen, vakmanschap en prestaties Kleur gecodeerde spuitmonden voor eenvoudige identificatie van de maat. Gegarandeerd om de juiste grootte van de opening gedurende vijf jaar te behouden
Prijzen 23-07-2025
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Capaciteit | Nozzle kleur | OEM nr. | Spr. cap. m3 per uur | Straalbereik mtr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 02300470.06 | Boomteelt | 304 - 352 ltr. per uur | Goud | SD2223M2M06.0 | 0.304 - 0.352 m3 / uur | Diam = 20.7 - 21.9 mtr. | € 30,85 | 20,00 % | € 24,68 | |
| 02300470.07 | Boomteelt | 382 - 482 ltr. per uur | Lime | SD2223M2M07.0 | 0.382 - 0.482 m3 / uur | Diam. = 20.4 - 23.8 mtr. | € 30,85 | 20,00 % | € 24,68 | |
| 02300470.08 | Boomteelt | 502 - 634 ltr. per uur | Lavender | SD2223M2M08.0 | 0.502 - 0.634 m3 / uur | Diam. = 21.3 - 23.8 mtr. | € 30,85 | 20,00 % | € 24,68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Volle grond teelt |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Land van oorsprong | US |
| Maat / aansluiting | 1/2" bu.dr. |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Senninger |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Rondsproeier lage druk |
| Rotatie sproeihoek ° | 360 ° |
| Soort sproeier | Lage druk rondgaande irrigatie sproeier (boven beregening) |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Smooth Drive |
| Type schroefdraad | BSP / NPT |
| Uitvoering | High Angle |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | Specifieke lage druk precisie rondsproeier voor boom, fruit, land- en tuinbouw teelten waar een uitermate hoge uniformiteit gewenst is, zonder overtolligge water en energie verspilling |
| Opstelling | Bovengronds |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Volle grond teelt |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Land van oorsprong | US |
| Maat / aansluiting | 1/2" bu.dr. |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Senninger |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Rondsproeier lage druk |
| Rotatie sproeihoek ° | 360 ° |
| Soort sproeier | Lage druk rondgaande irrigatie sproeier (boven beregening) |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Smooth Drive |
| Type schroefdraad | BSP / NPT |
| Uitvoering | High Angle |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | Specifieke lage druk precisie rondsproeier voor boom, fruit, land- en tuinbouw teelten waar een uitermate hoge uniformiteit gewenst is, zonder overtolligge water en energie verspilling |
| Opstelling | Bovengronds |
| Nozzles diameter_en_aantal | 2,38 mm - 1 |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Volle grond teelt |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Land van oorsprong | US |
| Maat / aansluiting | 1/2" bu.dr. |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Senninger |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Rondsproeier lage druk |
| Rotatie sproeihoek ° | 360 ° |
| Soort sproeier | Lage druk rondgaande irrigatie sproeier (boven beregening) |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Smooth Drive |
| Type schroefdraad | BSP / NPT |
| Uitvoering | High Angle |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | Specifieke lage druk precisie rondsproeier voor boom, fruit, land- en tuinbouw teelten waar een uitermate hoge uniformiteit gewenst is, zonder overtolligge water en energie verspilling |
| Opstelling | Bovengronds |
| Nozzles diameter_en_aantal | 2,78 mm - 1 |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Volle grond teelt |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Land van oorsprong | US |
| Maat / aansluiting | 1/2" bu.dr. |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Senninger |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Rondsproeier lage druk |
| Rotatie sproeihoek ° | 360 ° |
| Soort sproeier | Lage druk rondgaande irrigatie sproeier (boven beregening) |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Smooth Drive |
| Type schroefdraad | BSP / NPT |
| Uitvoering | High Angle |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | Specifieke lage druk precisie rondsproeier voor boom, fruit, land- en tuinbouw teelten waar een uitermate hoge uniformiteit gewenst is, zonder overtolligge water en energie verspilling |
| Opstelling | Bovengronds |
| Nozzles diameter_en_aantal | 3,18 mm - 1 |
| toon meertoon minder | |