| Uw prijs excl. btw per Stuk € 13,45 € 10,76 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02300952 |
| EAN | 8785287829200 |
Hunter - Senninger type MPR15 kunststof vooringestelde drukregelaar, 1/2" BSP/NPT bu. x bi.dr., cap. min. 114 - max. 513 ltr. uur, max. inl.laatdruk 3.1 bar, max. uitlaatdruk 1.0 bar
Senninger Mini Drukregelaar MPR De Senninger Mini Drukregelaar (MPR) is een economische oplossing om overdruk te verminderen. Dit helpt winddrift en te veel water in de irrigatiezone te verminderen, inclusief veranderende hoogtes en lange zijwaartse runs. Omdat druk invloed heeft op de stroming, vermindert de MPR de stromingsschommelingen zodat elke sprinkler consistent presteert en het ontworpen distributiepatroon levert. De MPR heeft een groter hydraulisch gebied dan de meeste vergelijkbare producten voor debietregeling, waardoor drukregeling over een groter debietbereik mogelijk is. Toepasbaar voor o.a. Senninger Mini-Wobbler, Xcel -Wobbler, Smooth Drive, Impact 20 sproeiers en druppelbevloeiing.
Prijzen 23-07-2025
| Capaciteit | 114 - 513 ltr. per uur |
| Drukbereik bar | Uitlaatdruk 1.0 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Land van oorsprong | US |
| Maat / aansluiting | 1/2" bu. x bi.dr. |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Senninger |
| OEM nr. | MPR152M2F |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Drukregelaar |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Senninger MPR152M2F, 1.0 bar |
| Type schroefdraad | BSP / NPT |
| Uitvoering | Vooringesteld |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | In beregening / irrigatie systemen waar sproeiers, vernevelaars en druppelaars optimaal moeten functioneren voor een zo hoog mogelijke uniformiteit |
| Opstelling | Boven en ondergronds |
| Maximale doorstroming_debiet | 513 ltr. per uur |
| toon meertoon minder | |