| Uw prijs excl. btw per Stuk € 79,59 € 63,68 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 21-26d |
| Artikelnummer | 02300022 |
| EAN | 8785268012737 |
| Kleur | Zwart met blauwe ketsplaat |
| OEM nr. | XIWOB00B361OUP3 |
| Productsoort | Pivot sproeier, model 610 |
| Zoekwoorden | 610 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 79,59 € 63,68 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 21-26d |
| Artikelnummer | 02300024 |
| EAN | 8785287793549 |
| OEM nr. | XIWOB00B3615UP3 |
| Productsoort | Pivot sproeier, model 615 |
| Zoekwoorden | 615 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 79,59 € 63,68 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 21-26d |
| Artikelnummer | 02300026 |
| EAN | 8785287793556 |
| OEM nr. | XIWOB00B931OUP3 |
| Productsoort | Pivot sproeier, model 910 |
| Zoekwoorden | 910 |
Hunter - Senninger type XI-WOB, Pivot kunststof Hoog rendement lage druk rond sproeier, model 610, Blauw 6-groeven, 10° sproeihoek, medium druppelgrootte, excl. nozzle, 3/4" BSP/NPT bu.dr.
Senninger Land en Tuinbouw toonaangevende precisie beregening / dierkoeling, rooster bevochtiging sproeiers voor de professionele kweker / teler, veehouder welke optimaal water wil benutten De Senninger lage druk sproeiers worden vervaardigd in de USA en onderscheiden zich door hun Superieure kwaliteit, hoge uniformiteit in sproeioppervlak, minimale waterverspilling en duurzaamheid. Doordat water voor o.a. beregening / irrigatie, dierkoeling / bevochtiging steeds schaarser wordt vinden wij het van belang om de professionele kweker / teler, veehouder het beste van het beste te bieden. Wij importeren een groot deel van het Senninger programma om Maatwerk te leveren aan onze afnemers. De Senninger Xi-Wob lage druk (0,69 - 1,03 bar- sproei diam. 9,1 - 15,2 mtr.) hoog Rendement en uniformiteit kunststof roterende sproeiers 3/4" BSP / NPT bu.dr. zijn specifiek ontwikkeld voor Pivot (regenboom) beregening, dierkoeling en bevochtiging van o.a. stal- roostervloeren en gebouwen. De sproeiers is voorzien van een roterende straalplaat en leverbaar met een sproeihoek van 10° en 15°, leverbaar met fijnere, medium en grote druppelafgifte specifiek voor resultaat gerichte oplossingen. De Xi- is voorzien van handmatig te verwisselen nozzles. Vervanging nozzles zijn leverbaar in de kleuren Goud, Lime, Lavender, Grijs, Turquoise, Geel, Wit eb Blauw elk met een verschillende waterafgifte. Wenst u advies in een optimaal toekomstbestendig beregening- koeling plan, wij helpen u met onze kennis en kunde ondersteund vanuit maatwerk ontwerp software.
Prijzen 23-07-2025
Hunter - Senninger type XI-WOB, Pivot kunststof Hoog rendement lage druk rond sproeier, model 615, Zwart 6-groeven, 15° sproeihoek, grotere druppelgrootte, excl. nozzle, 3/4" BSP/NPT bu.dr.
Senninger Land en Tuinbouw toonaangevende precisie beregening / dierkoeling, rooster bevochtiging sproeiers voor de professionele kweker / teler, veehouder welke optimaal water wil benutten De Senninger lage druk sproeiers worden vervaardigd in de USA en onderscheiden zich door hun Superieure kwaliteit, hoge uniformiteit in sproeioppervlak, minimale waterverspilling en duurzaamheid. Doordat water voor o.a. beregening / irrigatie, dierkoeling / bevochtiging steeds schaarser wordt vinden wij het van belang om de professionele kweker / teler, veehouder het beste van het beste te bieden. Wij importeren een groot deel van het Senninger programma om Maatwerk te leveren aan onze afnemers. De Senninger Xi-Wob lage druk (0,69 - 1,03 bar- sproei diam. 9,1 - 15,2 mtr.) hoog Rendement en uniformiteit kunststof roterende sproeiers 3/4" BSP / NPT bu.dr. zijn specifiek ontwikkeld voor Pivot (regenboom) beregening, dierkoeling en bevochtiging van o.a. stal- roostervloeren en gebouwen. De sproeiers is voorzien van een roterende straalplaat en leverbaar met een sproeihoek van 10° en 15°, leverbaar met fijnere, medium en grote druppelafgifte specifiek voor resultaat gerichte oplossingen. De Xi- is voorzien van handmatig te verwisselen nozzles. Vervanging nozzles zijn leverbaar in de kleuren Goud, Lime, Lavender, Grijs, Turquoise, Geel, Wit eb Blauw elk met een verschillende waterafgifte. Wenst u advies in een optimaal toekomstbestendig beregening- koeling plan, wij helpen u met onze kennis en kunde ondersteund vanuit maatwerk ontwerp software.
Prijzen 23-07-2025
Hunter - Senninger type XI-WOB, Pivot kunststof Hoog rendement lage druk rond sproeier, model 910, Grijs 9-groeven, 10° sproeihoek, kleinere druppelgrootte, excl. nozzle, 3/4" BSP/NPT bu.dr.
Senninger Land en Tuinbouw toonaangevende precisie beregening / dierkoeling, rooster bevochtiging sproeiers voor de professionele kweker / teler, veehouder welke optimaal water wil benutten De Senninger lage druk sproeiers worden vervaardigd in de USA en onderscheiden zich door hun Superieure kwaliteit, hoge uniformiteit in sproeioppervlak, minimale waterverspilling en duurzaamheid. Doordat water voor o.a. beregening / irrigatie, dierkoeling / bevochtiging steeds schaarser wordt vinden wij het van belang om de professionele kweker / teler, veehouder het beste van het beste te bieden. Wij importeren een groot deel van het Senninger programma om Maatwerk te leveren aan onze afnemers. De Senninger Xi-Wob lage druk (0,69 - 1,03 bar- sproei diam. 9,1 - 15,2 mtr.) hoog Rendement en uniformiteit kunststof roterende sproeiers 3/4" BSP / NPT bu.dr. zijn specifiek ontwikkeld voor Pivot (regenboom) beregening, dierkoeling en bevochtiging van o.a. stal- roostervloeren en gebouwen. De sproeiers is voorzien van een roterende straalplaat en leverbaar met een sproeihoek van 10° en 15°, leverbaar met fijnere, medium en grote druppelafgifte specifiek voor resultaat gerichte oplossingen. De Xi- is voorzien van handmatig te verwisselen nozzles. Vervanging nozzles zijn leverbaar in de kleuren Goud, Lime, Lavender, Grijs, Turquoise, Geel, Wit eb Blauw elk met een verschillende waterafgifte. Wenst u advies in een optimaal toekomstbestendig beregening- koeling plan, wij helpen u met onze kennis en kunde ondersteund vanuit maatwerk ontwerp software.
Prijzen 23-07-2025
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Productsoort | Spr. cap. m3 per uur | Sproeihoek ° nozzle | Straalbereik mtr. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 02300022 | Boomteelt | XIWOB00B361OUP3 | Pivot sproeier, model 610 | 0.248 - 3.584 m3 / uur | 10 | Diam. 9.1 - 14.3 mtr.. afstand tussen de sproeier max. 5.5 mtr. | 610 | € 79,59 | 20,00 % | € 63,68 | |
| 02300024 | Boomteelt | XIWOB00B3615UP3 | Pivot sproeier, model 615 | 0.509 - 3.584 m3 / uur | 15 | Diam. 11.6 - 16.8 mtr.. afstand tussen de sproeier max. 6.1 mtr. | 615 | € 79,59 | 20,00 % | € 63,68 | |
| 02300026 | Boomteelt | XIWOB00B931OUP3 | Pivot sproeier, model 910 | 0.509 - 3.584 m3 / uur | 10 | Diam. 10.1 - 15.2 mtr.. afstand tussen de sproeier max. 5.5 mtr. | 910 | € 79,59 | 20,00 % | € 63,68 |
| Aansluiting | Bu. dr. |
| Capaciteit | 193 - 3.584 ltr. per uur |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Volle grond teelt |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 |
| Drukbereik bar | 0.41 - 1.03 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Land van oorsprong | US |
| Maat / aansluiting | 3/4" bu.dr. |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Senninger |
| Nozzle kleur | Lime |
| Nozzle type ° | UP3 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Dierkoeling |
| Rotatie sproeihoek ° | 360 ° |
| Soort sproeier | Pivot rondsproeier , Pivot lage druk rondsproeier |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Senninger XI-WOB |
| Type schroefdraad | BSP / NPT |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Dierkoeling |
| Toepassing | Specifieke precisie lage druk rondsproeier voor land- en tuinbouw teelten, dierkoeling, vloer bevochtiging, gebouw koeling waar een hoge uniformiteit gewenst is |
| Opstelling | Bovengronds |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | Bu. dr. |
| Capaciteit | 193 - 3.584 ltr. per uur |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Volle grond teelt |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 |
| Drukbereik bar | 0.41 - 1.03 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Land van oorsprong | US |
| Maat / aansluiting | 3/4" bu.dr. |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Senninger |
| Nozzle kleur | Lime |
| Nozzle type ° | UP3 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Dierkoeling |
| Rotatie sproeihoek ° | 360 ° |
| Soort sproeier | Pivot lage druk rondsproeier |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Senninger XI-WOB |
| Type schroefdraad | BSP / NPT |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Dierkoeling |
| Toepassing | Specifieke precisie lage druk rondsproeier voor land- en tuinbouw teelten, dierkoeling, vloer bevochtiging, gebouw koeling waar een hoge uniformiteit gewenst is |
| Opstelling | Bovengronds |
| Nozzles diameter_en_aantal | Excl. nozzle, bijbestellen |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | Bu. dr. |
| Capaciteit | 193 - 3.584 ltr. per uur |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Volle grond teelt |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 |
| Drukbereik bar | 0.41 - 1.03 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Land van oorsprong | US |
| Maat / aansluiting | 3/4" bu.dr. |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Senninger |
| Nozzle kleur | Lime |
| Nozzle type ° | UP3 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Dierkoeling |
| Rotatie sproeihoek ° | 360 ° |
| Soort sproeier | Pivot lage druk rondsproeier |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Senninger XI-WOB |
| Type schroefdraad | BSP / NPT |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Dierkoeling |
| Toepassing | Specifieke precisie lage druk rondsproeier voor land- en tuinbouw teelten, dierkoeling, vloer bevochtiging, gebouw koeling waar een hoge uniformiteit gewenst is |
| Opstelling | Bovengronds |
| Nozzles diameter_en_aantal | Excl. nozzle, bijbestellen |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | Bu. dr. |
| Capaciteit | 193 - 3.584 ltr. per uur |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Volle grond teelt |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 |
| Drukbereik bar | 0.41 - 1.03 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Land van oorsprong | US |
| Maat / aansluiting | 3/4" bu.dr. |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Senninger |
| Nozzle kleur | Lime |
| Nozzle type ° | UP3 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Dierkoeling |
| Rotatie sproeihoek ° | 360 ° |
| Soort sproeier | Pivot lage druk rondsproeier |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Senninger XI-WOB |
| Type schroefdraad | BSP / NPT |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Dierkoeling |
| Toepassing | Specifieke precisie lage druk rondsproeier voor land- en tuinbouw teelten, dierkoeling, vloer bevochtiging, gebouw koeling waar een hoge uniformiteit gewenst is |
| Opstelling | Bovengronds |
| Nozzles diameter_en_aantal | Excl. nozzle, bijbestellen |
| toon meertoon minder | |