| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 30000022 |
| EAN | 8785287816262 |
| OEM nr. | 30000022 |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 30000024 |
| EAN | 8785287816279 |
| OEM nr. | 30000024 |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 30000026 |
| EAN | 8785287816309 |
| OEM nr. | 30000030 |
Filtromatic Malla Waterfilter vervanging screen, 2" Super, 1.0 mm, serie N
Filtromatic Waterfilters serie Malla Robuuste waterfilters uitgevoerd met screen/zeef. De Filters serie Malla zijn leverbaar in manueel M-manueel en M-borstel met vuil aftap te reinigen uitvoering. De filters zijn leverbaar in de capaciteit 2” - 50 m3 per uur en 3” - 70 m3 per uur uitvoering met BSP bu.dr. en of VITAULIC klemkoppeling aansluiting. De filters worden standaard geleverd met 100 micron/150 mesh screen. Optioneel is de vervanging screen leverbaar in 130 micron/120 mesh en 200 micron/75 mesh.
Filtromatic Malla Waterfilter vervanging screen, 2" Super, 2.0 mm, serie N
Filtromatic Waterfilters serie Malla Robuuste waterfilters uitgevoerd met screen/zeef. De Filters serie Malla zijn leverbaar in manueel M-manueel en M-borstel met vuil aftap te reinigen uitvoering. De filters zijn leverbaar in de capaciteit 2” - 50 m3 per uur en 3” - 70 m3 per uur uitvoering met BSP bu.dr. en of VITAULIC klemkoppeling aansluiting. De filters worden standaard geleverd met 100 micron/150 mesh screen. Optioneel is de vervanging screen leverbaar in 130 micron/120 mesh en 200 micron/75 mesh.
Filtromatic Malla Waterfilter vervanging screen, 2" Super, 5.0 mm, serie N
Filtromatic Waterfilters serie Malla Robuuste waterfilters uitgevoerd met screen/zeef. De Filters serie Malla zijn leverbaar in manueel M-manueel en M-borstel met vuil aftap te reinigen uitvoering. De filters zijn leverbaar in de capaciteit 2” - 50 m3 per uur en 3” - 70 m3 per uur uitvoering met BSP bu.dr. en of VITAULIC klemkoppeling aansluiting. De filters worden standaard geleverd met 100 micron/150 mesh screen. Optioneel is de vervanging screen leverbaar in 130 micron/120 mesh en 200 micron/75 mesh.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. |
| 30000022 | Screen Malla 2", serie N, 1.0 mm | 30000022 |
| 30000024 | Screen Malla 2", serie N, 2.0 mm | 30000024 |
| 30000026 | Screen Malla 2", serie N, 5.0 mm | 30000030 |
| Aansluiting | 2" |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 2 kg |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 2" |
| Materiaal | Polypropyleen, RVS 316, EPDM |
| Max. omgev. temp. ° C | +50 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +60 ° C |
| Merk | Filtromatic |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Waterfilter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Screen/geperforeerd |
| Volgens norm (en) | ISO9001-ISO14001-CE markering |
| Toepassing | Druppelbevloeiïng, Irrigatie, Fertigatie, Landbouw, Tuinbouw, Boomteelt, Industriële toepassingen, Waterzuivering |
| Maximale doorstroming_debiet | 50 m3 per uur bij 6.0 bar, schoonwater, 200 mg/ltr. SS, 20°C |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | 2" |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 2 kg |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 2" |
| Materiaal | Polypropyleen, RVS 316, EPDM |
| Max. omgev. temp. ° C | +50 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +60 ° C |
| Merk | Filtromatic |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Waterfilter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Screen/geperforeerd |
| Volgens norm (en) | ISO9001-ISO14001-CE markering |
| Toepassing | Druppelbevloeiïng, Irrigatie, Fertigatie, Landbouw, Tuinbouw, Boomteelt, Industriële toepassingen, Waterzuivering |
| Maximale doorstroming_debiet | 50 m3 per uur bij 6.0 bar, schoonwater, 200 mg/ltr. SS, 20°C |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | 2" |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 2 kg |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 2" |
| Materiaal | Polypropyleen, RVS 316, EPDM |
| Max. omgev. temp. ° C | +50 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +60 ° C |
| Merk | Filtromatic |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Waterfilter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Screen/geperforeerd |
| Volgens norm (en) | ISO9001-ISO14001-CE markering |
| Toepassing | Druppelbevloeiïng, Irrigatie, Fertigatie, Landbouw, Tuinbouw, Boomteelt, Industriële toepassingen, Waterzuivering |
| Maximale doorstroming_debiet | 50 m3 per uur bij 6.0 bar, schoonwater, 200 mg/ltr. SS, 20°C |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | 2" |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 2 kg |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 2" |
| Materiaal | Polypropyleen, RVS 316, EPDM |
| Max. omgev. temp. ° C | +50 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +60 ° C |
| Merk | Filtromatic |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Waterfilter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Screen/geperforeerd |
| Volgens norm (en) | ISO9001-ISO14001-CE markering |
| Toepassing | Druppelbevloeiïng, Irrigatie, Fertigatie, Landbouw, Tuinbouw, Boomteelt, Industriële toepassingen, Waterzuivering |
| Maximale doorstroming_debiet | 50 m3 per uur bij 6.0 bar, schoonwater, 200 mg/ltr. SS, 20°C |
| toon meertoon minder | |