| Uw prijs excl. btw per Meter € 157,73 € 118,30 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208048 |
| EAN | 8785267978423 |
| OEM nr. | 21.342.77AG |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 192,33 € 144,25 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208054 |
| EAN | 8785267978430 |
| OEM nr. | 26.672.87AG |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 232,91 € 174,69 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208060 |
| EAN | 8785267978447 |
| OEM nr. | 33.43.38AG |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 381,41 € 286,06 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208066 |
| EAN | 8785267978454 |
| OEM nr. | 42.163.56AG |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 414,48 € 310,86 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208072 |
| EAN | 8785267978461 |
| OEM nr. | 48.263.68AG |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 594,29 € 445,72 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208078 |
| EAN | 8785267978478 |
| OEM nr. | 60.333.91AG |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 1.099,36 € 824,52 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208084 |
| EAN | 8785267978485 |
| OEM nr. | 88.95.49AG |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 1.822,24 € 1.366,68 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208090 |
| EAN | 8785267978492 |
| OEM nr. | 114.36.02AG |
Gelaste RVS T316 buis 1/2", 21,34 x 2,77 mm, conform ASTM-A 312, glad, L = 6 mtr.
Gelaste RVS T316 buis 3/4", 26,67 x 2,77 mm, conform ASTM-A 312, glad, L = 6 mtr.
Gelaste RVS T316 buis 1", 33,4 x 3,38 mm, conform ASTM-A 312, glad, L = 6 mtr.
Gelaste RVS T316 buis 1 1/4", 42,16 x 3,56 mm, conform ASTM-A 312, glad, L = 6 mtr.
Gelaste RVS T316 buis 1 1/2", 48,26 x 3,68 mm, conform ASTM-A 312, glad, L = 6 mtr.
Gelaste RVS T316 buis 2", 60,33 x 3,91 mm, conform ASTM-A 312, glad, L = 6 mtr.
Gelaste RVS T316 buis 3", 88,9 x 5,49 mm, conform ASTM-A 312, glad, L = 6 mtr.
Gelaste RVS T316 buis 4", 114,3 x 6,02 mm, conform ASTM-A 312, glad, L = 6 mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50208048 | RVS T316 buis 1/2" L=6 mtr. Gl. | 21.342.77AG | € 157,73 | 25,00 % | € 118,30 | |
| 50208054 | RVS T316 buis 3/4" L=6 mtr. Gl. | 26.672.87AG | € 192,33 | 25,00 % | € 144,25 | |
| 50208060 | RVS T316 buis 1" L=6 mtr. Gl. | 33.43.38AG | € 232,91 | 25,00 % | € 174,69 | |
| 50208066 | RVS T316 buis 1 1/4" L=6 mtr. Gl. | 42.163.56AG | € 381,41 | 25,00 % | € 286,06 | |
| 50208072 | RVS T316 buis 1 1/2" L=6 mtr. Gl. | 48.263.68AG | € 414,48 | 25,00 % | € 310,86 | |
| 50208078 | RVS T316 buis 2" L=6 mtr. Gl. | 60.333.91AG | € 594,29 | 25,00 % | € 445,72 | |
| 50208084 | RVS T316 buis 3" L=6 mtr. Gl. | 88.95.49AG | € 1.099,36 | 25,00 % | € 824,52 | |
| 50208090 | RVS T316 buis 4" L=6 mtr. Gl. | 114.36.02AG | € 1.822,24 | 25,00 % | € 1.366,68 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS T304 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C, 120 ° C |
| Merk | P.T. , VSH |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 316 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Gladde uiteinden |
| Volgens norm (en) | ASTM-A 312 |
| Toepassing | In koud- warm water, en lucht voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS T304 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 316 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Gladde uiteinden |
| Volgens norm (en) | ASTM-A 312 |
| Toepassing | In koud- warm water, en lucht voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS T304 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 316 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Gladde uiteinden |
| Volgens norm (en) | ASTM-A 312 |
| Toepassing | In koud- warm water, en lucht voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS T304 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 316 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Gladde uiteinden |
| Volgens norm (en) | ASTM-A 312 |
| Toepassing | In koud- warm water, en lucht voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS T304 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 316 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Gladde uiteinden |
| Volgens norm (en) | ASTM-A 312 |
| Toepassing | In koud- warm water, en lucht voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS T304 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 316 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Gladde uiteinden |
| Volgens norm (en) | ASTM-A 312 |
| Toepassing | In koud- warm water, en lucht voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS T304 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 316 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Gladde uiteinden |
| Volgens norm (en) | ASTM-A 312 |
| Toepassing | In koud- warm water, en lucht voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS T304 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 316 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Gladde uiteinden |
| Volgens norm (en) | ASTM-A 312 |
| Toepassing | In koud- warm water, en lucht voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS T304 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 316 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Gladde uiteinden |
| Volgens norm (en) | ASTM-A 312 |
| Toepassing | In koud- warm water, en lucht voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |