| Uw prijs excl. btw per Meter € 113,81 € 85,36 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208000 |
| EAN | 8785267978348 |
| OEM nr. | 21.342.77AG |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 150,25 € 112,69 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208006 |
| EAN | 8785267978355 |
| OEM nr. | 26.672.87AG |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 196,43 € 147,32 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208012 |
| EAN | 8785267978362 |
| OEM nr. | 33.43.38AG |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 283,60 € 212,70 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208018 |
| EAN | 8785267978379 |
| OEM nr. | 42.163.56AG |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 325,03 € 243,77 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208024 |
| EAN | 8785267978386 |
| OEM nr. | 48.263.68AG |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 396,04 € 297,03 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208030 |
| EAN | 8785267978393 |
| OEM nr. | 60.333.91AG |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 918,41 € 688,80 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208036 |
| EAN | 8785267978409 |
| OEM nr. | 88.95.49AG |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 1.319,45 € 989,59 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208042 |
| EAN | 8785267978416 |
| OEM nr. | 114.36.02AG |
Gelaste RVS T304 buis 1/2", 21,34 x 2,77 mm, conform ASTM-A 312, glad, L = 6 mtr.
Gelaste RVS T304 buis 3/4", 26,67 x 2,77 mm, conform ASTM-A 312, glad, L = 6 mtr.
Gelaste RVS T304 buis 1", 33,4 x 3,38 mm, conform ASTM-A 312, glad, L = 6 mtr.
Gelaste RVS T304 buis 1 1/4", 42,16 x 3,56 mm, conform ASTM-A 312, glad, L = 6 mtr.
Gelaste RVS T304 buis 1 1/2", 48,26 x 3,68 mm, conform ASTM-A 312, glad, L = 6 mtr.
Gelaste RVS T304 buis 2", 60,33 x 3,91 mm, conform ASTM-A 312, glad, L = 6 mtr.
Gelaste RVS T304 buis 3", 88,9 x 5,49 mm, conform ASTM-A 312, glad, L = 6 mtr.
Gelaste RVS T304 buis 4", 114,3 x 6,02 mm, conform ASTM-A 312, glad, L = 6 mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50208000 | RVS T304 buis 1/2" L=6 mtr. Gl. | 21.342.77AG | € 113,81 | 25,00 % | € 85,36 | |
| 50208006 | RVS T304 buis 3/4" L=6 mtr. Gl. | 26.672.87AG | € 150,25 | 25,00 % | € 112,69 | |
| 50208012 | RVS T304 buis 1" L=6 mtr. Gl. | 33.43.38AG | € 196,43 | 25,00 % | € 147,32 | |
| 50208018 | RVS T304 buis 1 1/4" L=6 mtr. Gl. | 42.163.56AG | € 283,60 | 25,00 % | € 212,70 | |
| 50208024 | RVS T304 buis 1 1/2" L=6 mtr. Gl. | 48.263.68AG | € 325,03 | 25,00 % | € 243,77 | |
| 50208030 | RVS T304 buis 2" L=6 mtr. Gl. | 60.333.91AG | € 396,04 | 25,00 % | € 297,03 | |
| 50208036 | RVS T304 buis 3" L=6 mtr. Gl. | 88.95.49AG | € 918,41 | 25,00 % | € 688,80 | |
| 50208042 | RVS T304 buis 4" L=6 mtr. Gl. | 114.36.02AG | € 1.319,45 | 25,00 % | € 989,59 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS T304 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C, 120 ° C |
| Merk | P.T. , VSH |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 304 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Gladde uiteinden |
| Volgens norm (en) | ASTM-A 312 |
| Toepassing | In koud- warm water, en lucht voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS T304 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 304 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Gladde uiteinden |
| Volgens norm (en) | ASTM-A 312 |
| Toepassing | In koud- warm water, en lucht voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS T304 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 304 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Gladde uiteinden |
| Volgens norm (en) | ASTM-A 312 |
| Toepassing | In koud- warm water, en lucht voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS T304 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 304 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Gladde uiteinden |
| Volgens norm (en) | ASTM-A 312 |
| Toepassing | In koud- warm water, en lucht voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS T304 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 304 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Gladde uiteinden |
| Volgens norm (en) | ASTM-A 312 |
| Toepassing | In koud- warm water, en lucht voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS T304 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 304 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Gladde uiteinden |
| Volgens norm (en) | ASTM-A 312 |
| Toepassing | In koud- warm water, en lucht voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS T304 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 304 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Gladde uiteinden |
| Volgens norm (en) | ASTM-A 312 |
| Toepassing | In koud- warm water, en lucht voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS T304 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 304 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Gladde uiteinden |
| Volgens norm (en) | ASTM-A 312 |
| Toepassing | In koud- warm water, en lucht voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS T304 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 304 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Gladde uiteinden |
| Volgens norm (en) | ASTM-A 312 |
| Toepassing | In koud- warm water, en lucht voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |