| Uw prijs excl. btw per Stuk € 5,00 € 3,50 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400013 |
| EAN | 8717845208059 |
| OEM nr. | 82471 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 5,34 € 3,74 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400015 |
| EAN | 8717845208158 |
| OEM nr. | 82472 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 5,63 € 3,94 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400014 |
| EAN | 8717845208103 |
| OEM nr. | 82538 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 10,56 € 7,39 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400017 |
| EAN | 8717845208202 |
| OEM nr. | 82533 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 10,61 € 7,42 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400018 |
| EAN | 8717845208226 |
| OEM nr. | 52747 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 12,60 € 8,82 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400011 |
| EAN | 8717845208011 |
| OEM nr. | 82910 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 12,63 € 8,84 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400019 |
| EAN | 8717845207168 |
| OEM nr. | 82579AN |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 13,45 € 9,41 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400012 |
| EAN | 8717845208035 |
| OEM nr. | 82911 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 16,84 € 11,79 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400020 |
| EAN | 8717845208257 |
| OEM nr. | 82536 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 17,78 € 12,45 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400016 |
| EAN | 8717845208189 |
| OEM nr. | 52746 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 26,00 € 18,20 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400021 |
| EAN | 8717845208301 |
| OEM nr. | 82467 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 26,18 € 18,32 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400022 |
| EAN | 8717845208356 |
| OEM nr. | 82468 |
Bonfix Messing knelfitting, Recht verlopend, 12 x 10 mm, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Recht verlopend, 15 x 12 mm, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Recht verlopend, 15 x 10 mm, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Recht verlopend, 22 x 15 mm, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Recht verlopend, 22 x 18 mm
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Recht verlopend, 10 x 8 mm
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Recht verlopend, 22 x 20 mm, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfittiung Recht verlopend, 12 x 8 mm
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Recht verlopend, 28 x 22 mm, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Recht verlopend, 18 x 15 mm, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Recht verlopend, 35 x 15 mm, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Recht verlopend, 35 x 22 mm, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 15400013 | Water | 82471 | € 5,00 | 30,00 % | € 3,50 | |
| 15400015 | Water | 82472 | € 5,34 | 30,00 % | € 3,74 | |
| 15400014 | Water | 82538 | € 5,63 | 30,00 % | € 3,94 | |
| 15400017 | Water | 82533 | € 10,56 | 30,00 % | € 7,39 | |
| 15400018 | Water | 52747 | € 10,61 | 30,00 % | € 7,42 | |
| 15400011 | Water | 82910 | € 12,60 | 30,00 % | € 8,82 | |
| 15400019 | Water | 82579AN | € 12,63 | 30,00 % | € 8,84 | |
| 15400012 | Water | 82911 | € 13,45 | 30,00 % | € 9,41 | |
| 15400020 | Water | 82536 | € 16,84 | 30,00 % | € 11,79 | |
| 15400016 | Water | 52746 | € 17,78 | 30,00 % | € 12,45 | |
| 15400021 | Water | 82467 | € 26,00 | 30,00 % | € 18,20 | |
| 15400022 | Water | 82468 | € 26,18 | 30,00 % | € 18,32 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Verloopkoppeling |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 2 x knel |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | Water,Drinkwater,Verwarming |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Verloopkoppeling |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 2 x knel |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | Water,Drinkwater,Verwarming |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Verloopkoppeling |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 2 x knel |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | Water,Drinkwater,Verwarming |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Verloopkoppeling |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 2 x knel |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | Met KIWA-ATA en Gastec QA keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Verloopkoppeling |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 2 x knel |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | Met KIWA-ATA en Gastec QA keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Verloopkoppeling |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 2 x knel |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | Met KIWA-ATA en Gastec QA keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Verloopkoppeling |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 2 x knel |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | Met KIWA-ATA en Gastec QA keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Verloopkoppeling |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 2 x knel |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | Met KIWA-ATA en Gastec QA keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Verloopkoppeling |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 2 x knel |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | Met KIWA-ATA en Gastec QA keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Verloopkoppeling |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 2 x knel |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | Met KIWA-ATA en Gastec QA keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Verloopkoppeling |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 2 x knel |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | Met KIWA-ATA en Gastec QA keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Verloopkoppeling |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 2 x knel |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | Met KIWA-ATA en Gastec QA keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Verloopkoppeling |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 2 x knel |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | Met KIWA-ATA en Gastec QA keur |
| toon meertoon minder | |