| Uw prijs excl. btw per Stuk € 172,01 € 120,40 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02000808 |
| EAN | 8717605104461 |
Rain Bird beregening computer- automaat, type ESP-TM2 I4, 4 stations, Indoor, Wi-Fi compatibel, (WiFi LNK2 module apart bijbestellen)
Rain Bird serie ESP-TM2 beregening computer- automaat
De nieuwe serie ESP-TM2 computer- automaat met Wi-Fi functionaliteit. Met de optionele Wi-Fi module (nr. 02000844) en de Rain Bird App kan de automatische beregening vanaf elke plek ter wereld met smartphone of tablet bediend worden.
De App is beschikbaar voor Android 4.4 of hoger en Apple IOS 8 of hoger. De LNK Wi-Fi module kan zonder gereedschap, plug & play in de automaat gemonteerd worden.
De serie ESP-TM2 is leverbaar in 4, 6, 8, 12 stations in zowel Indoor als Outdoor toepassing.
Optioneel uit te breiden met regen- en vorstsensor of een bodemvochtigheid sensor.
| Aansluit spanning | Voeding 230 VAC, uitgang 24 VAC 50-60Hz |
| Beschermingkl. motor, IP | 24 |
| Frequency Hz | Voeding 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 85371098 |
| Land van oorsprong | USA |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. Ampere | Voeding - 0.136, uitgang 1.0A Amp |
| Max. omgev. temp. ° C | + 65 ° C |
| Merk | Rain Bird |
| OEM nr. | 02000808 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | ESP-TM2-I4 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Indoor |
| Verp. afm. B x L x H mm | 168 x 167 x 40 |
| Volgens norm (en) | 230 VAC Modellen: CE [European Union], IP24, RCM [Australia and |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | Rainbird ESP-RZX beregeningscomputer type RZXe4i indoor wifi com |
| Toepassing | In omgeving met max. 95% luchtvochtigheid, min. + 10°C tot max. + 49°C |
| toon meertoon minder | |