| Uw prijs excl. btw per Stuk € 45,22 € 33,91 25,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 21008440 |
| EAN | 8717605006758 |
PVC draadeind (draadbuis) 4" BSP bu.dr. x L = 150 mm, PN10
Universele PVC draadeinden- draadbuizen
Draadeinden (draadbuizen) vervaardigd uit PVC, drukklasse PN10, voorzien van volledige buiten schroefdraad type BSP (standaard gasdraad voor NL).[/br]
De draadeinden hebben een standaard lengte per diameter.[/br]
De draadeinden zijn toe te passen voor o.a. doorvoeren en te combineren met verlengsokken, afdichting ringen, wartelmoeren en andere soorten draadfittingen- afsluiters met BSP schroefdraad.[/br]
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.400 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 4" x L = 150 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Cepex |
| OEM nr. | 21008440 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PVC draadeind |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bu.dr. |
| Verp. afm. B x L x H mm | 110 x 150 mm |
| Toepassing | Verlengstuk,Verlengnippel,Wanddoorvoer,Tankdoorvoer,Bakdoorvoer,Foliedoorvoer,Pijpnippel |
| toon meertoon minder | |