| Uw prijs excl. btw per Meter € 36,30 € 19,96 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012270 |
| EAN | 8785267963993 |
| OEM nr. | 1010020005 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 41,25 € 22,69 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012266 |
| EAN | 8785267963955 |
| OEM nr. | 50012270 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 41,25 € 22,69 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012267 |
| EAN | 8785267963962 |
| OEM nr. | 50012270 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 41,25 € 22,69 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012268 |
| EAN | 8785267963979 |
| OEM nr. | 50012270 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 41,25 € 22,69 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012269 |
| EAN | 8785267963986 |
| OEM nr. | 50012270 |
PVC-U afvoerbuis diam. 200 x 4,9 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur grijs, SN4, L = 5 mtr.
PVC-U afvoerbuis diam. 200 x 4,9 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur grijs, SN4, L = 1 mtr.
PVC-U afvoerbuis diam. 200 x 4,9 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur grijs, SN4, L = 2 mtr.
PVC-U afvoerbuis diam. 200 x 4,9 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur grijs, SN4, L = 3 mtr.
PVC-U afvoerbuis diam. 200 x 4,9 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur grijs, SN4, L = 4 mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50012270 | PVC buis diam. 200mm , grijs, SN4, L=5m | 1010020005 | € 36,30 | 45,00 % | € 19,96 | |
| 50012266 | PVC buis diam. 200mm , grijs, SN4, L=1m | 50012270 | € 41,25 | 45,00 % | € 22,69 | |
| 50012267 | PVC buis diam. 200mm , grijs, SN4, L=2m | 50012270 | € 41,25 | 45,00 % | € 22,69 | |
| 50012268 | PVC buis diam. 200mm , grijs, SN4, L=3m | 50012270 | € 41,25 | 45,00 % | € 22,69 | |
| 50012269 | PVC buis diam. 200mm , grijs, SN4, L=4m | 50012270 | € 41,25 | 45,00 % | € 22,69 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 200 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / grijs / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 200 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / grijs / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 200 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / grijs / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 200 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / grijs / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 200 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / grijs / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 200 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / grijs / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |