| Uw prijs excl. btw per Meter € 22,71 € 12,49 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012260 |
| EAN | 8718734173779 |
| Capaciteit | 30 L. / min. |
| OEM nr. | 5105 6050 |
| Type / Serie | Van den Berg 625.903 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 25,81 € 14,20 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012256 |
| EAN | 8785267963863 |
| OEM nr. | 50012260 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 25,81 € 14,20 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012257 |
| EAN | 8785267963870 |
| OEM nr. | 50012260 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 25,81 € 14,20 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012258 |
| EAN | 8785267963887 |
| OEM nr. | 50012260 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 25,81 € 14,20 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012259 |
| EAN | 8785267963894 |
| OEM nr. | 50012260 |
PVC-U afvoerbuis diam. 160 x 4,0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur grijs, SN4, L = 5 mtr.
PVC-U afvoerbuis diam. 160 x 4,0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur grijs, SN4, L = 1 mtr.
PVC-U afvoerbuis diam. 160 x 4,0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur grijs, SN4, L = 2 mtr.
PVC-U afvoerbuis diam. 160 x 4,0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur grijs, SN4, L = 3 mtr.
PVC-U afvoerbuis diam. 160 x 4,0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur grijs, SN4, L = 4 mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Capaciteit | OEM nr. | Type / Serie | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50012260 | PVC buis diam. 160mm , grijs, SN4, L=5m | 30 L. / min. | 5105 6050 | Van den Berg 625.903 | € 22,71 | 45,00 % | € 12,49 | |
| 50012256 | PVC buis diam. 160mm , grijs, SN4, L=1m | 50012260 | € 25,81 | 45,00 % | € 14,20 | |||
| 50012257 | PVC buis diam. 160mm , grijs, SN4, L=2m | 50012260 | € 25,81 | 45,00 % | € 14,20 | |||
| 50012258 | PVC buis diam. 160mm , grijs, SN4, L=3m | 50012260 | € 25,81 | 45,00 % | € 14,20 | |||
| 50012259 | PVC buis diam. 160mm , grijs, SN4, L=4m | 50012260 | € 25,81 | 45,00 % | € 14,20 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 160 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / grijs / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 160 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / grijs / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 160 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / grijs / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 160 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / grijs / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 160 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / grijs / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 160 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / grijs / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |