| Uw prijs excl. btw per Stuk € 689,06 € 620,16 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | PW001010 |
| EAN | 8785267961814 |
| Capaciteit | 11.000 ltr. per uur |
| Min. in m3 / uur bij bar | 2m3 - 8.8Mwk m3 / uur |
| Zoekwoorden | JVS 800/S |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 718,70 € 646,83 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | PW001014 |
| EAN | 8785267961821 |
| Capaciteit | 15.000 ltr. per uur |
| Min. in m3 / uur bij bar | 2m3 - 11.5Mwk m3 / uur |
| Zoekwoorden | JVS 1000/S |
Engeldot-Water Evenementen, Grijswater pompsysteem, type Kitchenbox Maxi JVS 800/S, Vuildoorlaat 30 mm, cap.: 2m3/uur bij 8.5Mwk - 11 m3/uur bij 4Mwk, afm. L = 600 x B = 400 x H = 440 mm, persaansl. 1" V-deel Camlock, Pomp 1.0kW, 230VAC, 50Hz
Engeldot-Water evenementen grijswater pompsysteem type Kitchenbox Maxi 55
Unieke, duurzame en bewezen betrouwbare pompsysteem voor toepassing op kleine en grootschalige evenementen, horeca, beurzen etc. meer dan 1.500 systemen geleverd voor diverse evenementen.[/br]
Het pompsysteem is specifiek ontworpen om grijsafvalwater met vaste delen uit keukens, tapinstallaties, wastafels ect. te verpompen.[/br]
Stapelbare stootvaste behuizing uit polypropyleen, met afneembaar klik-bevestiging deksel.[/br]
Voorzien van persleiding met zwaar model terugstroombeveiliging.[/br]
Afm. 60 x 40 x 45cm (l x b x h).[/br]
2 stuk inlaat klemdoorvoeren diameter 40 mm, 1,¼" bu.dr. persaansluiting.[/br]
Duurzame RVS 304 opvoerpomp met storingsarme verticale vlotter.[/br]
Vrije vuil doorlaat ø 40mm. maximale capaciteit 20 m3 / uur, opvoerhoogte maximaal 1,4 Mwk.[/br]
Maximale vloeistof temperatuur 40°C.[/br]
Motor 0,55kW, 4,3A, 230VAC, 50Hz, IP68, voorzien met 10 meter aansluitkabel H07RN-F 3G1,0.[/br]
Engeldot-Water Evenementen, Grijswater pompsysteem, type Kitchenbox Maxi JVS 1000/S, Vuildoorlaat 30 mm, cap.: 2m3/uur bij 11.5Mwk - 15 m3/uur bij 3Mwk, afm. L = 600 x B = 400 x H = 440 mm, persaansl. 1" V-deel Camlock, Pomp 1.0kW, 230VAC, 50Hz
Engeldot-Water evenementen grijswater pompsysteem type Kitchenbox Maxi 55
Unieke, duurzame en bewezen betrouwbare pompsysteem voor toepassing op kleine en grootschalige evenementen, horeca, beurzen etc. meer dan 1.500 systemen geleverd voor diverse evenementen.[/br]
Het pompsysteem is specifiek ontworpen om grijsafvalwater met vaste delen uit keukens, tapinstallaties, wastafels ect. te verpompen.[/br]
Stapelbare stootvaste behuizing uit polypropyleen, met afneembaar klik-bevestiging deksel.[/br]
Voorzien van persleiding met zwaar model terugstroombeveiliging.[/br]
Afm. 60 x 40 x 45cm (l x b x h).[/br]
2 stuk inlaat klemdoorvoeren diameter 40 mm, 1,¼" bu.dr. persaansluiting.[/br]
Duurzame RVS 304 opvoerpomp met storingsarme verticale vlotter.[/br]
Vrije vuil doorlaat ø 40mm. maximale capaciteit 20 m3 / uur, opvoerhoogte maximaal 1,4 Mwk.[/br]
Maximale vloeistof temperatuur 40°C.[/br]
Motor 0,55kW, 4,3A, 230VAC, 50Hz, IP68, voorzien met 10 meter aansluitkabel H07RN-F 3G1,0.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Capaciteit | Max. in m3 / uur bij bar | Min. in m3 / uur bij bar | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| PW001010 | Kitchenbox Maxi JVS 800, 230 VAC, 50Hz | 11.000 ltr. per uur | 11m3 - 4.0Mwk m3 / uur | 2m3 - 8.8Mwk m3 / uur | P1 = 800W-3.8A | JVS 800/S | € 689,06 | 10,00 % | € 620,16 | |
| PW001014 | Kitchenbox Maxi JVS 1000, 230 VAC, 50Hz | 15.000 ltr. per uur | 15m3 - 3.0Mwk m3 / uur | 2m3 - 11.5Mwk m3 / uur | P1 = 1000W-4.8A | JVS 1000/S | € 718,70 | 10,00 % | € 646,83 |
| Aansluit spanning | 230 VAC , 230VAC |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 10 mtr. |
| Energie klasse motor | EI3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Neen |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | Inlaat, 2 x 40 mm, pers 1 1/4" bu.dr. , 1" Camlock V-deel |
| Mat. drijfas | RVS 304 , RVS 431 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 304 , Moplen - Messing |
| Mat. pomphuis | RVS 304 , Moplen - Noryl |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 , Messing |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 10 |
| Max. omgev. temp. ° C | + 45 ° C, 50 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 35 ° C, 40 ° C |
| Merk | Engeldot Industry & Water |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 10 mm, 40 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 |
| Motor, aansluitspanning | 230 VAC , 230VAC |
| OEM nr. | PW001010 |
| Persaansluiting diam. | 1 1/4" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Kitchenbox Maxi 55 , KitchenBox Maxi |
| Soort pomp | Natte vuilwaterdompelpomp met vaste verticaal schakelende vlotte , Natte vuilwaterdompelpomp met vlotter schakelaar |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type dompelpomp | Vuilwaterpomp met Vortex waaier |
| Uitvoering | Robuuste polypropileen stapelbare pompbox / behuizing, afvalwate |
| Verp. afm. B x L x H mm | 400 x 600 x 450 mm (buitenmaten polypropileen box) , 400 x 600 x 440 |
| Volgens norm (en) | CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | 30 , 40 |
| Toepassing | Verhuurbedrijven, evenementenbedrijven, beurs en horeca exploitanten |
| Opstelling | Droog met natte pomp |
| toon meertoon minder | |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 10 mtr. |
| Energie klasse motor | EI3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Neen |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 1" Camlock V-deel |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Moplen - Messing |
| Mat. pomphuis | Moplen - Noryl |
| Mat. pompwaaier (s) | Messing |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 10 |
| Max. omgev. temp. ° C | + 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 35 ° C |
| Merk | Engeldot Industry & Water |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 40 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 |
| Motor, aansluitspanning | 230 VAC |
| OEM nr. | PW001010 |
| Persaansluiting diam. | 1 1/4" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | KitchenBox Maxi |
| Soort pomp | Natte vuilwaterdompelpomp met vlotter schakelaar |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type dompelpomp | Vuilwaterpomp met Vortex waaier |
| Uitvoering | Robuuste polypropileen stapelbare pompbox / behuizing, afvalwate |
| Verp. afm. B x L x H mm | 400 x 600 x 440 |
| Volgens norm (en) | CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | 30 |
| Toepassing | Verhuurbedrijven, evenementenbedrijven, beurs en horeca exploitanten |
| Opstelling | Droog met natte pomp |
| toon meertoon minder | |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 10 mtr. |
| Energie klasse motor | EI3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Neen |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 1" Camlock V-deel |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Moplen - Messing |
| Mat. pomphuis | Moplen - Noryl |
| Mat. pompwaaier (s) | Messing |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 10 |
| Max. omgev. temp. ° C | + 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 35 ° C |
| Merk | Engeldot Industry & Water |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 40 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 |
| Motor, aansluitspanning | 230 VAC |
| OEM nr. | PW001010 |
| Persaansluiting diam. | 1 1/4" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | KitchenBox Maxi |
| Soort pomp | Natte vuilwaterdompelpomp met vlotter schakelaar |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type dompelpomp | Vuilwaterpomp met Vortex waaier |
| Uitvoering | Robuuste polypropileen stapelbare pompbox / behuizing, afvalwate |
| Verp. afm. B x L x H mm | 400 x 600 x 440 |
| Volgens norm (en) | CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | 30 |
| Toepassing | Verhuurbedrijven, evenementenbedrijven, beurs en horeca exploitanten |
| Opstelling | Droog met natte pomp |
| toon meertoon minder | |