| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1.220,95 € 732,57 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60004050 |
| EAN | 8785268015981 |
| Capaciteit | 3.6 - 18 m3 uur / 1.96 - 0.30 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 3.6 - 1.96 m3 / uur |
| OEM nr. | 1EZEDP730 |
| Zoekwoorden | GR BluePRO 150/2/G40H A1CT5 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1.675,76 € 1.005,45 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 4-8d |
| Artikelnummer | 60004054 |
| EAN | 8785268015998 |
| Capaciteit | 3.6 - 18 m3 uur / 2.56 - 0,93 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 3.6 - 2.56 m3 / uur |
| OEM nr. | 1EZEDP740 |
| Zoekwoorden | GR BluePRO 200/2/G40H A1CT5 |
Zenit dompel pomp + snijdwerk type GR BluePRO 150/2/G40H T, excl. thermische beveiliging en vlotterschakeling, 1,1 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz
Zenit serie GR BluePRO dompelpompen met snijdwerk voor het verpompen van huishoudelijk en industrieel afvalwater. De pompen zijn toepasbaar in schoon- vervuild, ruw on- en versneden afvalwater zoals toilet- rioolwater, percolaatwater zonder harde niet te versnijden delen zoals metalen, hout, grove textieldelen, beton, harde plastics. De pompen versnijden / vermalen de vaste delen in het afvalwater.
Door het specifieke pompwaaier principe kunnen de pompen meer druk / opvoerhoogte opbrengen dan een normale dompelpomp zonder snijdwerk.
Specifiek voor situaties waarbij een grotere opvoerhoogte (werkdruk bar) wordt gevraagd is de GR BluePRO pomp toepasbaar. Leverbaar in opvoerhoogten van 21 tot 26,2 Mwk (2,1 tot 2,62 bar)
De GR BluePRO serie is leverbaar in 50 en 60 Hz uitvoering, zonder vlotter en thermische beveiliging (apart bijbestellen).
Optioneel leverbaar zijn koppeling voetbochten met geleidestangen, ophaalkettingen, balkeerkleppen, leidingwerk en besturingen.
Maatwerk: wij ontwerpen en bouwen complete pompsystemen conform klant specificatie in losse opstelling, in of aan tanken / putten.
Zenit dompel pomp + snijdwerk type GR BluePRO 200/2/G40H T, excl. thermische beveiliging en vlotterschakeling, 1,5 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz
Zenit serie GR BluePRO dompelpompen met snijdwerk voor het verpompen van huishoudelijk en industrieel afvalwater. De pompen zijn toepasbaar in schoon- vervuild, ruw on- en versneden afvalwater zoals toilet- rioolwater, percolaatwater zonder harde niet te versnijden delen zoals metalen, hout, grove textieldelen, beton, harde plastics. De pompen versnijden / vermalen de vaste delen in het afvalwater.
Door het specifieke pompwaaier principe kunnen de pompen meer druk / opvoerhoogte opbrengen dan een normale dompelpomp zonder snijdwerk.
Specifiek voor situaties waarbij een grotere opvoerhoogte (werkdruk bar) wordt gevraagd is de GR BluePRO pomp toepasbaar. Leverbaar in opvoerhoogten van 21 tot 26,2 Mwk (2,1 tot 2,62 bar)
De GR BluePRO serie is leverbaar in 50 en 60 Hz uitvoering, zonder vlotter en thermische beveiliging (apart bijbestellen).
Optioneel leverbaar zijn koppeling voetbochten met geleidestangen, ophaalkettingen, balkeerkleppen, leidingwerk en besturingen.
Maatwerk: wij ontwerpen en bouwen complete pompsystemen conform klant specificatie in losse opstelling, in of aan tanken / putten.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Capaciteit | Max. in m3 / uur bij bar | Min. in m3 / uur bij bar | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | OEM nr. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60004050 | Rioolwater | 3.6 - 18 m3 uur / 1.96 - 0.30 bar | 18 - 0.30 m3 / uur | 3.6 - 1.96 m3 / uur | 1.10 - 3.2 | 1EZEDP730 | GR BluePRO 150/2/G40H A1CT5 | € 1.220,95 | 40,00 % | € 732,57 | |
| 60004054 | Rioolwater | 3.6 - 18 m3 uur / 2.56 - 0,93 bar | 18 - 0.93 m3 / uur | 3.6 - 2.56 m3 / uur | 1.5 - 4.3 | 1EZEDP740 | GR BluePRO 200/2/G40H A1CT5 | € 1.675,76 | 40,00 % | € 1.005,45 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 400 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Koud- lauwwarm water |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 10 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 431 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Chroom staal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C, 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C, 40 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 87 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 , 2 / n = 2900 |
| Motor, aansluitspanning | 3 x 400 VAC |
| Persaansluiting diam. | Flens DNM 1 1/2" bi. dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Beperkt verzuurd water |
| Productsoort | Dompelpomp / GR |
| Soort pomp | Dompelpomp- snijdwerk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Zenith GR BluePRO |
| Type afdichting | Dubbele mechanical seal |
| Type dompelpomp | Versnijdend |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp, snijdwerk |
| Volgens norm (en) | CE markering , UNI EN ISO 9906:2012 |
| Voor continue gebruik | Ja, max. 30 starts per uur |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Beperkt verzuurd water |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 400 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Koud- lauwwarm water |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 10 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 431 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Chroom staal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 87 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2900 |
| Motor, aansluitspanning | 3 x 400 VAC |
| Persaansluiting diam. | Flens DNM 1 1/2" bi. dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Beperkt verzuurd water |
| Productsoort | Dompelpomp / GR |
| Soort pomp | Dompelpomp- snijdwerk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Zenith GR BluePRO |
| Type afdichting | Dubbele mechanical seal |
| Type dompelpomp | Versnijdend |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp, snijdwerk |
| Volgens norm (en) | CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja, max. 30 starts per uur |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Beperkt verzuurd water |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 400 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Koud- lauwwarm water |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 10 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 431 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Chroom staal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 87 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2900 |
| Motor, aansluitspanning | 3 x 400 VAC |
| Persaansluiting diam. | Flens DNM 1 1/2" bi. dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Beperkt verzuurd water |
| Productsoort | Dompelpomp / GR |
| Soort pomp | Dompelpomp- snijdwerk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Zenith GR BluePRO |
| Type afdichting | Dubbele mechanical seal |
| Type dompelpomp | Versnijdend |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp, snijdwerk |
| Volgens norm (en) | CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja, max. 30 starts per uur |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Beperkt verzuurd water |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |