| Uw prijs excl. btw per Stuk € 512,61 € 307,57 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60001670 |
| EAN | 8785267959583 |
| Capaciteit | 3,4 - 18,0 m3 uur / 0,74 - 0,22 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 3,4 - 0,74 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1294620 |
| Zoekwoorden | SWS 800 M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 701,26 € 420,76 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60001676 |
| EAN | 8785267959590 |
| Capaciteit | 3,4 - 21,0 m3 uur / 0,84 - 0,30 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 3,4 - 0,84 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1294520 |
| Zoekwoorden | SWS 1000 M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 723,87 € 434,32 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60001682 |
| EAN | 8785267959606 |
| Capaciteit | 3,4 - 24,0 m3 uur / 1,19 - 0,02 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 3,4 - 1,19 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1294530 |
| Zoekwoorden | SWS 1500 M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 780,46 € 468,28 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60001684 |
| EAN | 8785268013550 |
| Capaciteit | 3,4 - 27,0 m3 uur / 1,44- 0,20 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 3,4 - 0,74 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1294540 |
| Zoekwoorden | SWS 2000 M |
Wortex dompel pomp type SWS 800 M, + vlotter, 0,6 kW, P2, 230VAC, 50 Hz
Wortex dompel pomp type SWS 1000 M, + vlotter, 0,75 kW, P2, 230VAC, 50 Hz
Wortex dompel pomp type SWS 1500 M, + vlotter, 1,1 kW, P2, 230VAC, 50 Hz
Wortex dompel pomp type SWS 2000 M, + vlotter, 1,5 kW, P2, 230VAC, 50 Hz
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Capaciteit | Max. in m3 / uur bij bar | Min. in m3 / uur bij bar | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | OEM nr. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60001670 | Regenwater | 3,4 - 18,0 m3 uur / 0,74 - 0,22 bar | 18,0 - 0,22 m3 / uur | 3,4 - 0,74 m3 / uur | 0,75 / 0,60 - 4,0 | WP1294620 | SWS 800 M | € 512,61 | 40,00 % | € 307,57 | |
| 60001676 | Regenwater | 3,4 - 21,0 m3 uur / 0,84 - 0,30 bar | 21,0 - 0,3 m3 / uur | 3,4 - 0,84 m3 / uur | 1,25 / 0,75 - 6,3 | WP1294520 | SWS 1000 M | € 701,26 | 40,00 % | € 420,76 | |
| 60001682 | Regenwater | 3,4 - 24,0 m3 uur / 1,19 - 0,02 bar | 24,0 - 0,2 m3 / uur | 3,4 - 1,19 m3 / uur | 1,5 / 1,1 - 8,3 | WP1294530 | SWS 1500 M | € 723,87 | 40,00 % | € 434,32 | |
| 60001684 | Regenwater | 3,4 - 27,0 m3 uur / 1,44- 0,20 bar | 18,0 - 0,22 m3 / uur | 3,4 - 0,74 m3 / uur | 2,0 / 1,5 - 12,7 | WP1294540 | SWS 2000 M | € 780,46 | 40,00 % | € 468,28 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Licht verzuurd water |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | RVS / Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | RVS |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | Ø 40 , 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 2" bi . dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / SWS |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type dompelpomp | Afvalwater |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 40 |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Licht verzuurd water |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | RVS / Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | RVS |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 2" bi . dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / SWS |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type dompelpomp | Afvalwater |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 40 |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Licht verzuurd water |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | RVS / Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | RVS |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 2" bi . dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / SWS |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type dompelpomp | Afvalwater |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 40 |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Licht verzuurd water |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | RVS / Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | RVS |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 2" bi . dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / SWS |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type dompelpomp | Afvalwater |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 40 |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Licht verzuurd water |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | RVS / Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | RVS |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 2" bi . dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / SWS |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type dompelpomp | Afvalwater |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 40 |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |