| Uw prijs excl. btw per Stuk € 243,54 € 146,12 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60001666 |
| EAN | 8785268013536 |
| Capaciteit | 1,8 - 9,0 m3 uur / 0,60 - 0,20 bar |
| Zoekwoorden | SWS 350 M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 318,38 € 191,03 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60001668 |
| EAN | 8785268013543 |
| Capaciteit | 1,8 - 12,0 m3 uur / 0,80 - 0,20 bar |
| Zoekwoorden | SWS 600 M |
Wortex dompel pomp type SWS 350 M, + vlotter, 0,6 kW, P2, 230VAC, 50 Hz
Wortex dompel pomp type SWS 600 M, + vlotter, 0,6 kW, P2, 230VAC, 50 Hz
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Capaciteit | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60001666 | Regenwater | 1,8 - 9,0 m3 uur / 0,60 - 0,20 bar | 0,35 - 1,7 | SWS 350 M | € 243,54 | 40,00 % | € 146,12 | |
| 60001668 | Regenwater | 1,8 - 12,0 m3 uur / 0,80 - 0,20 bar | 0,6 - 2,8 | SWS 600 M | € 318,38 | 40,00 % | € 191,03 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Licht verzuurd water |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| Gewicht kg. | 17,6 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | RVS |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| OEM nr. | WP1294620 |
| Persaansluiting diam. | 2" bi . dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / SWS |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type dompelpomp | Afvalwater |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 200 x 260 x 500 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Licht verzuurd water |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| Gewicht kg. | 17,6 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | RVS |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| OEM nr. | WP1294620 |
| Persaansluiting diam. | 2" bi . dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / SWS |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type dompelpomp | Afvalwater |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 200 x 260 x 500 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Licht verzuurd water |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| Gewicht kg. | 17,6 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | RVS |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| OEM nr. | WP1294620 |
| Persaansluiting diam. | 2" bi . dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / SWS |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type dompelpomp | Afvalwater |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 200 x 260 x 500 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |